Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Петъчен хумор в края на деня:

Депутат от ГЕРБ поискал 4 тона суджук, уж за премиера, но Борисов не получил нищо

Това е причината за искането за сваляне на имунитета на Живко Мартинов, стана ясно след брифинг на главния прокурор Сотир Цацаров

http://www.capital.bg/politika_i_iko...j_za_premiera/

Коментар

• знаете ми офиса - елате

Коментар

• Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

С Карсил, Темпалгин или Трибестан
        Може ли " и" вместо " или"

Коментар

• Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

Еееее, вярно бе, fortiss няма ли да почерпиш ?
          С Карсил, Темпалгин или Трибестан

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

хаха как е новата кола ?
            Еееее, вярно бе, fortiss няма ли да почерпиш ?

Коментар

• Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              като гледам назад в годините, излиза че когато най-много се стараеш, надяваш и очакваш - ииии... нищо
              като избереш няколко правилни позиции и си работиш работата и живееш живота, те нещата сами се случват
              да не забравите да си купте нещо ей така - примерно кола, гуми за колата, разни ремонти
              да я карате всеки ден по много
              айде писането във форума всеки го прави
              това, за да сте ангажирани и да ен правите много глупости
              хаха как е новата кола ?

Коментар

• Хора, може би въпросът ми не е много по темата, но се замислям да инвестирам част от спестяванията си в някой фонд, свързан с Еврото. Препоръки?
                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

Коментар

• като гледам назад в годините, излиза че когато най-много се стараеш, надяваш и очакваш - ииии... нищо
                  като избереш няколко правилни позиции и си работиш работата и живееш живота, те нещата сами се случват
                  да не забравите да си купте нещо ей така - примерно кола, гуми за колата, разни ремонти
                  да я карате всеки ден по много
                  айде писането във форума всеки го прави
                  това, за да сте ангажирани и да ен правите много глупости
                  Last edited by fortiss; Днес, 10:30.

Коментар

• Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

Чудя се от време на време, ама съвсем сериозно си се чудя, дали не сте преподавател в Духовната академия.
                    Не съм, честно . Нищо и никакъв човек съм си, съвсем обикновен. И много моля на "ти", няма нужда от учтива форма във форум, благодаря все пак! Спирам да пиша, понеже писах достатъчно, а човек влиза да чете нещо за оптимизма, а не брътвежите на някой като мен. Хубав ден на всички!
                    Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

Коментар

• Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение
                      Най-важно е човек да е реалист, доколкото му е възможно. Според това какви са преобладаващите настроения на масата, той би изглеждал ту оптимист, ту песимист в техните очи. Така аз пиша малко повече от година (търгувам доста по-отдавна, а чета инвестора още по-отдавна), но когато започнах да пиша, единици бяхме тези, които виждахме огромният потенциал пред пазара ни, който падаше продължително след върха от 2014г. и на моменти в темата за оптимизма по време на сесия с часове нямаше кой да те … да ти каже „здрасти“ . Четяхме вицовете на Киро и компания . Аз си рестартирах платформата по няколко пъти на ден, понеже нямаше сделки понякога половин - един час, понеже мислех, че може да е забила. Месеци след това започна ръст, какъвто дори аз не очаквах да се случи в рамките на само една година, т.е. към него момент съм бил по-скоро реалист. Така че когато започнах да пиша в очите на другите бях оптимист, тъй като имах очаквания, различни от тези на масовката. Ако в един момент стана скептик по отношение на пазара ни, ще изглеждам като песимист, но не мога да знам отсега дали и занапред това ще е реалистично.
                      Така че за мен най-важно е човек да е реалист. А дали изглежда оптимист или песимист това зависи най-вече от преобладаващите очаквания на останалите. Да си цял живот оптимист или песимист по отношение на един пазар за мен е глупост.

Поздрави и успешна търговия на всички!

Притежавам акции на БФБ. Препоръки нямам никакви.
                      Чудя се от време на време, ама съвсем сериозно си се чудя, дали не сте преподавател в Духовната академия.

Коментар

• Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        ...Защото едно е да ти го разказва някой, а съвсем друго е да го преживееш.
                        +1 Това важи за много неща в живота. Нека всеки сам избира какво би искал да преживее, доколкото нещата зависят от нас. Аз моят избор съм си го направил, но не за всеки би бил добър, затова и нищо не препоръчвам.
                        Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

Коментар

• Най-важно е човек да е реалист, доколкото му е възможно. Според това какви са преобладаващите настроения на масата, той би изглеждал ту оптимист, ту песимист в техните очи. Така аз пиша малко повече от година (търгувам доста по-отдавна, а чета инвестора още по-отдавна), но когато започнах да пиша, единици бяхме тези, които виждахме огромният потенциал пред пазара ни, който падаше продължително след върха от 2014г. и на моменти в темата за оптимизма по време на сесия с часове нямаше кой да те … да ти каже „здрасти“ . Четяхме вицовете на Киро и компания . Аз си рестартирах платформата по няколко пъти на ден, понеже нямаше сделки понякога половин - един час, понеже мислех, че може да е забила. Месеци след това започна ръст, какъвто дори аз не очаквах да се случи в рамките на само една година, т.е. към него момент съм бил по-скоро реалист. Така че когато започнах да пиша в очите на другите бях оптимист, тъй като имах очаквания, различни от тези на масовката. Ако в един момент стана скептик по отношение на пазара ни, ще изглеждам като песимист, но не мога да знам отсега дали и занапред това ще е реалистично.
                          Така че за мен най-важно е човек да е реалист. А дали изглежда оптимист или песимист това зависи най-вече от преобладаващите очаквания на останалите. Да си цял живот оптимист или песимист по отношение на един пазар за мен е глупост.

Поздрави и успешна търговия на всички!

Притежавам акции на БФБ. Препоръки нямам никакви.

Коментар

• Аз също съм гледал филмчето няколко пъти, но разликата е, че аз и някои от по-старите колеги бяхме участници в тези събития. Защото едно е да ти го разказва някой, а съвсем друго е да го преживееш.
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

Коментар

• Филмчето е прекрадно..Гледал съм го много пъти заради реализма му..
                              Интересното е, че от няколко години хора без опит или уж с голям опит се изкарват крайни оптимисти..Само да напомня, че тези , кото бяха като тях миналият път фалираха, завлекоха и разочароваха много свои близки и роднини и вече ги няма..Уважаеми псевдо оптимисти, за да си истински оптимист трябва да си преживял една или две кризи, където да си изгубил пари, да си се разочаровал и все пак да си останал намерил сили и опит да продължиш..Крещенето по форуми и защитаването на собствените шитове не е оптимизъм..Оптимизъм е да си упорит и да не се отказваш 10-15-20г.Да си вложил почти всичките си пари в акции, да четеш и анализираш всеки ден и не на последно място да си реалист за икономиката и политиката..Истинският оптимист не ръси по форумите глупави и неверни- неслучващи се прогнози, от които после да се срамува и да си сменя никовете..Не на последно място за да си истински оптимист трябва и да си печелил след успешни инвестиции и прогнози, ако това го няма просто не си за Борсите..

Коментар

• Най-ценното на флмчето, че хората си казаха истината непринудено С изключение на един от георите, който всичко помниме какви прогнози даваше и какво стана а сега "икономистите не ни казаха, бизнесмените не ни казаха" ..... Нали на инвестиционните банкери това им е работата Иначе е истина, че човек веднъж трябва да преживее нещо за да го осъзнае, вместо 100 пъти да го чуе.
                                Life won't wait for you.

Коментар

Working...
                                X