Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Къде да влизаш, Тони?
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

• Да влизам ли, да си ходя ли?

Коментар

• тъжно е без сайтовете https://www.youtube.com/watch?v=5DeOSLNbhfg а мечетата похапват тук-там в неизвестното
        Не е препоръка... !!!

Коментар

• Да да, ясно е че е така! Информация си има по сайтовете на УД-тата.

Коментар

• Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

ОК, разбирам че вече няма да може да се следи динамиката при фондовете. Що съображения за сигурност?

Поздрави и успех ти желая!
            Всички данни са публично достъпни, така че няма драма. Въпросът е дали и до колко на хората им се занимава да смятат с калкулатор. Мен не ме мързи. Всеки, който намира смисъл в тези данни, може да си ги сметне и сам. А който го мързи, може да се пробва да подкара готовия софтуер. Не е чак толкова трудно.

Коментар

• Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

От съображения за сигурност спрях обновяването на публично достъпния сайт. Затова виждаш стари данни. Софтуерът, който използвам, е с отворен код и всеки, който иска, може да генерира тези графики за себе си.
              ОК, разбирам че вече няма да може да се следи динамиката при фондовете. Що съображения за сигурност?

Поздрави и успех ти желая!

Коментар

• Първоначално изпратено от Иван Давидов
                Ей така, за разнообразие, да видим какво се случва с някои от по-големите договорни фондове! Да виждате нещо интересно?
                @Иван Давидов, виждаме че баба Меца е отишла и там да потанцува https://www.youtube.com/watch?v=_B90VnG6FR0
                Не е препоръка... !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

Иване, аз в сайта не виждам такива актуални данни. За справка хванах ОББ, виждам че падат дялове последните 7 дни, ама в твоя сайт се вижда само до върховата стойност на 12 септ. На някакъв интервал ли ги актуализираш? Макар че ти си дал снимка на графики дето са като в сайта, ама при мен са други.

Поздрави
                  От съображения за сигурност спрях обновяването на публично достъпния сайт. Затова виждаш стари данни. Софтуерът, който използвам, е с отворен код и всеки, който иска, може да генерира тези графики за себе си.

Коментар

• Сетих се защо дядо Коледа е с този ник - преди нова година оставя луканките да съхнат и на пролет стават на суджуци )) Добро утро бикове - поздрав от баба меца - https://www.youtube.com/watch?v=9-4Gm6VG4O0
                    Не е препоръка... !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от maverik
                      Т.е. наместил си кеша... Каска или шейна е приоритет?
                      Димитровден е близо!?)) Само месец и една месечина)))) Очакваме новата прогноза на Дядо Коледа))))
                      Не е препоръка... !!!

Коментар

Ей така, за разнообразие, да видим какво се случва с някои от по-големите договорни фондове! Да виждате нещо интересно?

[ATTACH=CONFIG]n3241175[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]n3241176[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]n3241177[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]n3241178[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]n3241179[/ATTACH]
                        Иване, аз в сайта не виждам такива актуални данни. За справка хванах ОББ, виждам че падат дялове последните 7 дни, ама в твоя сайт се вижда само до върховата стойност на 12 септ. На някакъв интервал ли ги актуализираш? Макар че ти си дал снимка на графики дето са като в сайта, ама при мен са други.

Поздрави

Коментар

• Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

Га дойде Меца моето портмоне може вече да е празно
                          Т.е. наместил си кеша... Каска или шейна е приоритет? Ако има и за двете - перфектно. Казват му - бобслей.

Коментар

• Първоначално изпратено от maverik
                            Ше прАим двойно връхче...
                            Дава се шанс на игралците да си купят каски с профита ))))
                            Не е препоръка... !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

Мхм... само не съм сигурен дали виждаме едно и също Ти какво виждаш?
                              Аз виждам едни оранжеви и едни сини черти нагоре надоле Вие?

Давидов чака в засада с голяма торба кеш ме съмнява. Със сигурност ще помогне ако Меца потанцува повечко. Давидов, какъв ти е таргетът да купиш повечко медец?

Коментар

Мхм... само не съм сигурен дали виждаме едно и също Ти какво виждаш?
                                Keep going ...

Коментар

Working...
                                X