Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
    Успехи на всички!!!
    Благодаря! Викаш - да купуваме "картони" ?!?

Коментар

• Успехи на всички!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Не се карайте, един автобус играчи сме, все ще се намери място !!))...
        Изяснаваме позиции... според трафика... асансьорите и метрото... ама... Суджуци напролет ще има!

Коментар

• Не се карайте, един автобус играчи сме, все ще се намери място !!))...
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

• Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
            Много "тарикати" и "разбирачи" се навъдиха последно време и чак и акъл взеха да дават! А къде бяха, когато трепехме мечките от бой и ги карахме да плачат, като дете на което са взели играчката?
            SOFIX , извинявай, че ти създавам неудобства и драскам в темата за оптимизъмА негативи. Взимам си бележка. Ще отворя другата. п.п. Не съм песимист
            Last edited by maverik; Днес, 16:57.

Коментар

• Много "тарикати" и "разбирачи" се навъдиха последно време и чак и акъл взеха да дават! А къде бяха, когато трепехме мечките от бой и ги карахме да плачат, като дете на което са взели играчката?

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Аз смятам ,че е твърде рано да се приложи и задейства като в оня виц чпен 66 алинея З ,което означава изнасилване
                на едър рогат добитък с убийство.
                Ся, нЕма да употребяваме груби думи и т.н. (да не плашим стадото) Едно време с такива изрази си служеше един друг участник във форума, който по-късно разбрах, че се оказа абсолютно прав!

Коментар

• Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

фазера и грам не е върнал от кризата насам...
                  Ама Ич не е върнал... )))) То зависи и за коя криза говорим де?!?

Коментар

• Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

Хареса ми термина "критична маса". ) Предполагам имаш опит, колко бързо става "лавина"...
                    Аз смятам ,че е твърде рано да се приложи и задейства като в оня виц чпен 66 алинея З ,което означава изнасилване
                    на едър рогат добитък с убийство.

Коментар

• хайде сега не на нас това. кой беше минал 350 кинт/ за сегашна акция да не би мечо пух
                      Не е препоръка... !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Да не ти припомням и на тебе колко пъти се бута между мечките Я виж ккакъв добър пример за лавина даде фазера - 10 процента от раз - не го очаквах така от него
                        фазера и грам не е върнал от кризата насам...
                        The strongest stand last.

Коментар

• За това се влачим с някакви 350 пункта за последните осем години, защото сме големи почитатели на лавините.
                          Да не ти припомням и на тебе колко пъти се бута между мечките Я виж ккакъв добър пример за лавина даде фазера - 10 процента от раз - не го очаквах така от него
                          Не е препоръка... !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            За това се влачим с някакви 350 пункта за последните осем години, защото сме големи почитатели на лавините.
                            Бъркаш... Нарича се неосъзнато израстване... до края на 2007-ма... Има ненаучени уроци...

Коментар

• За това се влачим с някакви 350 пункта за последните осем години, защото сме големи почитатели на лавините.
                              The strongest stand last.

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Въпросът е кой на кого иска да го начука и накрая всички ще бъдат начукани от когото трябва,но още е рано според мен,критичната маса е малко.
                                Хареса ми термина "критична маса". ) Предполагам имаш опит, колко бързо става "лавина"...

Коментар

Working...
                                X