IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от valk
    нищо важното е да има голямо движение нагоре или надолу но не е да стои дълго време в консолидация щото времето яде от стойността на инструмента ако си схватлив ще се досетиш за какво става въпрос
    ти верно ли въртиш страдъли на DAX?

    Не ти ли излезе вече трейда след тази волатилност, че да се тревожиш за тета-та?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      вълчо,
      я остави ти селото и иврита, а кажи къс ли си още на ДАКС-а и по каква схема.
      нещо ми намирисва на едно предколедно рали, но да видим.
      Ако за кризата се взимаха решения в Щатите щях да съ дълъг ,но като знам какъв бюрократичен съюз са ЕС а и че там освен орел , рак и риба са куп жирафи , чакали и лисици .. .Днес са се събрали при шляхтичите всичките тези екземпляри.
      Струвами се че ще има ако не едно поне две пропадания до малко под тези нива за да има емоции. Ако няма К3 цялата работа ще е бегала........

      Коментар


      • вълчо,
        я остави ти селото и иврита, а кажи къс ли си още на ДАКС-а и по каква схема.
        нещо ми намирисва на едно предколедно рали, но да видим.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • רק לבסקי
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
            Аз с добро ти с лошо не те е срам майка ти не ти ли е казвала да се държиш по културно ве Моше казва че слънцето изгрява от изток ти гледай на запад. Моше и родата му Ви управляваха по времето на комунизмът те са сред първите и по време на капитализмът, а тикива като тебе нямат шанс и затова можеш да ме хванеш за долуподписаният
            Моше не се сещам да съм ти искал пари и определено не бих ти дал Мен по времето на комунизма са ме управлявали мама и тате, никакъв Моше не познавам от онова време. Пък като гледам по времето на капитализма ако Моше и родата му ти казва какви сделки да правиш, то היו שלום ותודה על הדגים

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Пази боже сляпо да прогледа Аз твой съвет не бих последвал дори да ми плащаш за това. Предполагам че до няколко месеца ще разбереш и какво точно съм имал в предвид, когато стратегиите ти разгърнат целия си потенциал
              Аз с добро ти с лошо не те е срам майка ти не ти ли е казвала да се държиш по културно ве Моше казва че слънцето изгрява от изток ти гледай на запад. Моше и родата му Ви управляваха по времето на комунизмът те са сред първите и по време на капитализмът, а тикива като тебе нямат шанс и затова можеш да ме хванеш за долуподписаният

              Коментар


              • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                Ей не се отказваш лесно това селяните сте голяма напаст гледам че не слушкаш съответно няма да папкаш ако беше послушен щях да те измъкна от блатото в което си затънал , но вече категорично не мисля да го направя така не съм се ебевал скоро с утрепльоците :
                Пази боже сляпо да прогледа Аз твой съвет не бих последвал дори да ми плащаш за това. Предполагам че до няколко месеца ще разбереш и какво точно съм имал в предвид, когато стратегиите ти разгърнат целия си потенциал

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Аз лично не се сещам да съм и дал и един съвет Като гледам и Берти и Събзиро се придържат към същата максима. Дори и Монти само си казва позиците, въпреки че е емоционално привързан към дакса. Единствените съвети които виждам са твоите
                  Ей не се отказваш лесно това селяните сте голяма напаст гледам че не слушкаш съответно няма да папкаш ако беше послушен щях да те измъкна от блатото в което си затънал , но вече категорично не мисля да го направя така не съм се ебевал скоро с утрепльоците :

                  Коментар


                  • Аз лично не се сещам да съм и дал и един съвет Като гледам и Берти и Събзиро се придържат към същата максима. Дори и Монти само си казва позиците, въпреки че е емоционално привързан към дакса. Единствените съвети които виждам са твоите

                    Коментар


                    • Тука е много весело пълна лудница цял отбор БГ експерти се опитват да разгадаят световните бори давайки безплатни съвети

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
                        Е що се ебаваш с мене аз на тебе нещо казвал ли съм ти за да си правиш пишки не ти отива на годините
                        абе де да те знам може да си нЕкой гоУем маскиран като спекулант

                        да не се обидиш сега!
                        Last edited by bertram; 16.09.2011, 13:37.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          вълчо,
                          а опции продаваш ли
                          Е що се ебаваш с мене аз на тебе нещо казвал ли съм ти за да си правиш пишки не ти отива на годините

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                            На БФБ отдавна нямам почти нищо съществено. Още по-отдавна пък знам, че михаля го чакат останалите, а не аз.

                            Това в зелен цвят ме разсмя искрено.

                            И това не е усредняване?!?

                            Щом си закрил всичко, значи си капитулирал, при това на загуба.
                            Не знам защо не ми разбираш а си ми симпатичен. Затварям на загуба и на печалба без да ми мигне окото .Затова оцелях през тези четири години.
                            Булгартабака ми е на печалба тази година заедно с БЛАБТ и СОФБТ над 50 % .
                            Петрол и Стара планина ми е на печалбан около 50 %
                            Сега имам загуба на ДАХ над 20 % но годината не е свършила/ познах миналогодишното рали до февруари виж в НУСЕ/ .Чакам следващото падане на акциите на ДАХ и пак ще влезна.Купувам ЗХБГ на 42 ст ,дебна Петрол за края на годината и подопечните на АЛИАНЦ за края на тримесечието.
                            Какво значи загуба докато не изтегля кеша и не го прибера на депозит не съм на загуба.
                            А ти защо си толкова отчаян. Бори се !Сменяй позиците !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Няма нищо, те и свинарите са бизнесмени.
                              Не се притеснявай мойто момче тои и Ивайло бил свинар пък станал цар така че работи здраво в стопанството и някой ден може и да се издигнеж

                              Коментар


                              • вълчо,
                                а опции продаваш ли
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X