IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
    Дистанционното,ти си доста заядлив ми прави впечатление и все ми се струва,че избиваш някакви комплекси,но тук не е комплексарски форум.Освен това,откъде измука това,че в Тайланд средната заплата е 100€???
    Някое копче от теб ли ти го прошепна?
    Явно си доста далеч от реалноста.
    Той за разлика от теб пише по темата и то доста смислено а ако нещо не знае,не се надува,като коледна пуйка в фурна,като теб.Жалко,че нямам време иначе бих ти обърнал повече внимание.
    дистанционното е за мисирките като вас двете и те гледам, че от известно време се опитваш да влезеш под прожектора ми, но си ниска топка и не ти обръщам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Здравей,
      мани го онова мекере......
      Все пак позна този срив при Комерса.....в среден план.
      Как виждаш ДАХ декември и автомобилните в Германия....все вярвам че покрай празниците ще се продадат повече коли /подаръци / и ще тръгнат нагоре.....
      Поздрави!
      От извесно време си имам други занимания и не съм следил постоянно,но мнението ми за дългосрочно си остава негативно.От Германия излизат и добри новини относно консумацията,но те може да бъдат засенчени от останалите.
      Поздрави!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
        Дистанционното,ти си доста заядлив ми прави впечатление и все ми се струва,че избиваш някакви комплекси,но тук не е комплексарски форум.Освен това,откъде измука това,че в Тайланд средната заплата е 100€???
        Някое копче от теб ли ти го прошепна?
        Явно си доста далеч от реалноста.
        Той за разлика от теб пише по темата и то доста смислено а ако нещо не знае,не се надува,като коледна пуйка в фурна,като теб.Жалко,че нямам време иначе бих ти обърнал повече внимание.
        Здравей,
        мани го онова мекере......
        Все пак позна този срив при Комерса.....в среден план.
        Как виждаш ДАХ декември и автомобилните в Германия....все вярвам че покрай празниците ще се продадат повече коли /подаръци / и ще тръгнат нагоре.....
        Поздрави!

        Коментар


        • Дистанционното,ти си доста заядлив ми прави впечатление и все ми се струва,че избиваш някакви комплекси,но тук не е комплексарски форум.Освен това,откъде измука това,че в Тайланд средната заплата е 100€???
          Някое копче от теб ли ти го прошепна?
          Явно си доста далеч от реалноста.
          Той за разлика от теб пише по темата и то доста смислено а ако нещо не знае,не се надува,като коледна пуйка в фурна,като теб.Жалко,че нямам време иначе бих ти обърнал повече внимание.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            това няма да реши проблемите, мисирко

            печатането на пари е временно решение което може само да влоши положението, но мисирките няма как да го знаят - те само гълтат като мисирки
            Мунчо,не се пиши за по велик от Бен .......
            Временно е само твойте печалби в началото на годината а постояно е твоят фалит ако глътне вода ХИМ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Ти как разбра......
              Според мен само по един начин . Доста вода си глътнал на борсата че чак с акъла на мисирките можеш да се сравняваш.....
              нали тебе те гледам и те сравнявам с тази мисирка

              ти си по-проста и от нея .......................... дано не се обиди мисирката от снимката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Поне печатницата да пуснат ......
                това няма да реши проблемите, мисирко

                печатането на пари е временно решение което може само да влоши положението, но мисирките няма как да го знаят - те само гълтат като мисирки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  акъла ти е по-малко и от на тази мисирка даже

                  Ти как разбра......
                  Според мен само по един начин . Доста вода си глътнал на борсата че чак с акъла на мисирките можеш да се сравняваш.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                    Привет, ми не.. продадох само тези дето взех на 1.15, а другите светят в червено понастоящем, но ако падне до 1.10 няма да им се сърдя

                    и
                    Досега бях оптимист но тези от ЕС са се заяли и някакво безхаберие ги е обзело и не ги е грижа че след Франция следва ,Германия....
                    Никога последните години маркета сякаш е поставен без контрол...
                    Поне печатницата да пуснат ......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Гадно Мунчо ,в Щатите денят на Благодарността и се ядат пуйки а в Столипиново глад ,мизерия ,студ и простотия.....само на снимка ще я гледаш....
                      акъла ти е по-малко и от на тази мисирка даже

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        ех, мисирко, мисирко...

                        Гадно Мунчо ,в Щатите денят на Благодарността и се ядат пуйки а в Столипиново глад ,мизерия ,студ и простотия.....само на снимка ще я гледаш....

                        Коментар


                        • ех, мисирко, мисирко...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Успех ,
                            Преди малко проби 1,28 предполагам си продал.....
                            Привет, ми не.. продадох само тези дето взех на 1.15, а другите светят в червено понастоящем, но ако падне до 1.10 няма да им се сърдя

                            ПС Момчета, верно се спрете с тази форумна разправия, заприлича на латино сериал, а и от личен опит бих споделил че няма сметка от подобни "дългосрочни инвестиции" на време и нерви

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              ех, мисирко, мисирко...

                              толкова си зле, че повече няма накъде

                              от тук, от там си попрочела нещо, но не можеш да го свържеш и да направиш заключение

                              да не "говорим", че под името "байерн" по всяка вероятност имаш на предвид фармацевтичния концерн Байер

                              а "луфханза" не е луфханза, а е луфтханза от луфт -> въздух на немски

                              да не забравяме, че цяло лято пишеше, че купуваш сомове, а след 3 месеца разбра, че се казвали комени

                              да ти припомням ли, че беше обявила, че отиваш на почивка на несъществуващ полуостров и несъществуващ хотел, понеже не беше запомнила, че средния ръкав на халкидики се казва ситония, а хотела си го беше прекръстила както на теб ти се иска

                              миналия месец обяви, че в тайланд 100 евро са нищо, но в България са една голяма пенсия .................... и пак без да знаеш, че средната заплата в тайланд е 100 евро и са си доста пари за местното население

                              и какви ли още глупости си писала във форума които своевременно съм ти поправял --->>> не случайно на лични ми пишат, че ти се явявам учител

                              ........................... сега, ако мога и с правописа ти да ти помогна --- цена няма да имам



                              пък си и нагла до безобразие



                              вече ти написах няколко пъти -> отиваш с махалата и търсиш "черното джони" -> платено му за да ти реши проблема
                              Мунчо,
                              намираме се инвестиционен форум а не в магнаурската школа ....
                              Пиши по същество за компаниите който влизат в ДАХ и тяхната перспектива.
                              А относно това за учителя , боже ти си неандерталец и простак. Можеш да бъдеш учител на човекоядците в Тамбукту....
                              Баса Мунчо , спечелените басове са мерило за успехите с такива като теб. Падни на колене и си плати!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                ДАХ е 9 сесии на червено . Правилото на изключването вече е в сила . Август бяха 11 сесии , което беше нов рекорд за доста години назад
                                Смятам че от декември късите ще бъдат губещи в следващите два месеца....Силно четвърто тримесечие и коледно рали /очаквам БМВ ,Даймлер и Фолсваген ,Байерн , Адидас ,Метро , Луфханза ,Сименс и др. силни продажби /и добри годишни резултати ,от което следва че маркета няма да се разпродаде до излизането на отчетите през февруари .
                                Важното е ЕС да се разберат за дълговата криза и увеличенията на капитала на банките и забрана на ядрената енергетика и Меркел да отстъпи защото вече два пъти греши с протаканията....
                                ех, мисирко, мисирко...

                                толкова си зле, че повече няма накъде

                                от тук, от там си попрочела нещо, но не можеш да го свържеш и да направиш заключение

                                да не "говорим", че под името "байерн" по всяка вероятност имаш на предвид фармацевтичния концерн Байер

                                а "луфханза" не е луфханза, а е луфтханза от луфт -> въздух на немски

                                да не забравяме, че цяло лято пишеше, че купуваш сомове, а след 3 месеца разбра, че се казвали комени

                                да ти припомням ли, че беше обявила, че отиваш на почивка на несъществуващ полуостров и несъществуващ хотел, понеже не беше запомнила, че средния ръкав на халкидики се казва ситония, а хотела си го беше прекръстила както на теб ти се иска

                                миналия месец обяви, че в тайланд 100 евро са нищо, но в България са една голяма пенсия .................... и пак без да знаеш, че средната заплата в тайланд е 100 евро и са си доста пари за местното население

                                и какви ли още глупости си писала във форума които своевременно съм ти поправял --->>> не случайно на лични ми пишат, че ти се явявам учител

                                ........................... сега, ако мога и с правописа ти да ти помогна --- цена няма да имам

                                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Кажи неандерталецо да ти обясня какво пак не си разбрал че пак си влезъл в тема която не е на твоето интелектуално ниво.....
                                пък си и нагла до безобразие

                                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Забрави ли че ме покани в Столипиново да си получа спечеленият бас....
                                вече ти написах няколко пъти -> отиваш с махалата и търсиш "черното джони" -> платено му за да ти реши проблема

                                Коментар

                                Working...
                                X