IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Забелязвате ли на дневна, че вече 11ти ден DAX-a не е виждал червен бар

    Помня преди, че някой се бъзикаше, че дори да расте няма да расте само нагоре, а ще има и спадове пък то взе, че ги забрави
    Last edited by ggnore13; 07.05.2013, 22:30.

    Коментар


    • Е вече го проби и го задмина даже

      Коментар


      • Още не е достигнат абсолютният връх от 8,151.56 от юли 2007. Ако го пробие, може би ще стигне до 8,250.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Хемилио, кофти работа. Главичката вече е опряла. 8160 издумка ли за седмица мое да направи 9000. Дакс е това 3-5% на ден не са му чужди. Не случайно повече от половин година стопът ми беше на 8200. Успех ти желая!!!
          Мда-така си е-седим и гледаме мача
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            9к-на какво отгоре-вижте зад индексите трябва да стои реална печалба и възход !

            Ох батя до 8300 издържам,ще добавям ако трябва ,ама ще я хвана тази пързалка-заклевам се!

            МОЖЕ да е глупаво-хванал съм се на инат с тоя Дакс-ще му скъсам......
            Хемилио, кофти работа. Главичката вече е опряла. 8160 издумка ли за седмица мое да направи 9000. Дакс е това 3-5% на ден не са му чужди. Не случайно повече от половин година стопът ми беше на 8200. Успех ти желая!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              9к-на какво отгоре-вижте зад индексите трябва да стои реална печалба и възход !

              Ох батя до 8300 издържам,ще добавям ако трябва ,ама ще я хвана тази пързалка-заклевам се!

              МОЖЕ да е глупаво-хванал съм се на инат с тоя Дакс-ще му скъсам......
              Абе, съгласен съм, затова и аз влязох къси вчера. Наистина икономиката се поокопити, има добри данни, но не са чак за такива нива.
              Но реално не чакам голяма пързалка, допреди 2 дни даже бях дълги. Очаквам обаче да влезе в рейндж между 7500-8000 за лятото и да танцува на тия нива ( +/- 100тина пункта).
              Като цяло фундамента наистина е за нагоре в момента, но разбира се при възходящия тренд движението не е една права черта нагоре
              Голяма пързалка според мен е възможна в момента само ако някой от еврозоната пак изплаче (което не е изключено), примерно Португалия, Испания (там безработицата не спира да расте, последно беше над 27% май), Гърция. Виж за един Кипър индексите какъв спад направиха преди, представи си, ако алармира някой по-важен.
              Last edited by ggnore13; 04.05.2013, 10:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                100% ще има. Въпроса е кога и дали преди това няма да удари 9000 примерно
                9к-на какво отгоре-вижте зад индексите трябва да стои реална печалба и възход !

                Ох батя до 8300 издържам,ще добавям ако трябва ,ама ще я хвана тази пързалка-заклевам се!

                МОЖЕ да е глупаво-хванал съм се на инат с тоя Дакс-ще му скъсам......
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Stoyan Разгледай мнение
                  Принципно да, ще има сериозна корекция, но никой не знае къде точно е върха. Може да направи още един лег ъп до 8,250.
                  100% ще има. Въпроса е кога и дали преди това няма да удари 9000 примерно

                  Коментар


                  • Принципно да, ще има сериозна корекция, но никой не знае къде точно е върха. Може да направи още един лег ъп до 8,250.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
                      Качих се и аз от твойта страна на пързалката от 8100
                      И на дау набих 1 къс, ама там със близък стоп на 15015
                      Подкрепям колега и аз влязох като теб ама без стоп и на дау и на дакс. С този обем трябва да понеса евентуално движение нагоре ,а иначе според мен идва времето за по стабилно слизане. Не може вечен ръст без корекция

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        още малко има до пързалката
                        Качих се и аз от твойта страна на пързалката от 8100
                        И на дау набих 1 къс, ама там със близък стоп на 15015

                        Коментар


                        • Обикновено, преди ключови заседания на ЕЦБ го смъкват със 100-120 пункта надолу. Да видим утре.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            от нова година все това чета тук ....................... и все някой ден ще се сбъдне, де
                            че то се сбъдна-ти къде беше миналата седмица на 7420 нивата?????

                            Или 500 пункта са нищо работа а?
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              още малко има до пързалката
                              от нова година все това чета тук ....................... и все някой ден ще се сбъдне, де

                              Коментар


                              • още малко има до пързалката
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X