IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

    Тук ми стана интересно, защо си оставил си точно това, от което аз се отървах и ако вляза пак изобщо ще е на не по - малка корекция от 30%?
    Няма логика, само сантимент - трофеи са от дънен риболов....а и дават добри дивиденти , ... едната само виртуален засега
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

      Да чакаме я на 50 цента
      Ако може и да е малко преди екс-датата,че като лапнеш дивидента да ти се върже на -30 центаМалииий...големи сте играчи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
        Lufthansa пак я свалиха под 15Е. Някой тьргува ли я ?
        Да чакаме я на 50 цента

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Всъщност да уточня, че ще излезе, че съм медиум - имам 2 хартийки, които не са за продажба в следващите години - Santander и ЦКБ
          Тук ми стана интересно, защо си оставил си точно това, от което аз се отървах и ако вляза пак изобщо ще е на не по - малка корекция от 30%?
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

            Браво, уцелил си, аз съм с доста в платформата, след като разкарах банки и т.н. простотии, но няма 50%. 22-28 е и моят диапазон, но няма да пипам към момента, а и много други компании обмислям при по - сериозна корекция.
            Всъщност да уточня, че ще излезе, че съм медиум - имам 2 хартийки, които не са за продажба в следващите години - Santander и ЦКБ
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              замислях се за Рено малко под 30 ...добре, че не сложиш поръчка ...сега съм си седнал на ръцете ...ама преди това ги вързах ...
              Направо не знам къде да го чакам ...28 , 27 ...или направо 23.5 ???
              При 100 % кеш в платформата ми е много рахат ....
              Браво, уцелил си, аз съм с доста в платформата, след като разкарах банки и т.н. простотии, но няма 50%. 22-28 е и моят диапазон, но няма да пипам към момента, а и много други компании обмислям при по - сериозна корекция.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • замислях се за Рено малко под 30 ...добре, че не сложиш поръчка ...сега съм си седнал на ръцете ...ама преди това ги вързах ...
                Направо не знам къде да го чакам ...28 , 27 ...или направо 23.5 ???
                При 100 % кеш в платформата ми е много рахат ....
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                  Lufthansa пак я свалиха под 15Е. Някой тьргува ли я ?
                  да, купих си на 14.9. Мисля, че е промоция

                  Коментар


                  • странно с какви динозаври се занимавате тук. толкова ли е къс хоризонта и кръгозора тук.... все едно коне с капаци гледам

                    Коментар


                    • Lufthansa пак я свалиха под 15Е. Някой тьргува ли я ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Мойта беше на 29 ,70 ама нещо не Фана рибоци....
                        Какво става със ССВ там май ще има следващо гмуркане.....?
                        Почти съм сигурен, че Рено отново ще тества 30 ...
                        Почти всичко бях предвидил , дори и оценката на Мудис , ...но онова изказване на фин. министър на Франция ми дойде в повече ...
                        Има мнение, че там комуникацията няма да стане по любезна докато не минат местните избори ...значи поне още месец ще дълбае дъното ...
                        ЦКБ не ги мисля - те са ми като ракета на Мъск ...или/или Не се ангажирам с цена - щото се опиянчих покрай спечелените облози ...
                        .....държа ги и продължавам да си вземам дивиденти (виртуални)

                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Мда, затова я разкарах 31-31.35...че бая се бях нагушил...
                          п.с. последната поръчка на 30.14 от днес не ми се изпълни... здраве да е.
                          Мойта беше на 29 ,70 ама нещо не Фана рибоци....
                          Какво става със ССВ там май ще има следващо гмуркане.....?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Мда, затова я разкарах 31-31.35...че бая се бях нагушил...
                            п.с. последната поръчка на 30.14 от днес не ми се изпълни... здраве да е.
                            Текущото тримесечие ще е още по - зле, всичко говори и за по - ниски нива.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от itest Разгледай мнение

                              Renault е вече със статут на джънк акция
                              Мда, затова я разкарах 31-31.35...че бая се бях нагушил...
                              п.с. последната поръчка на 30.14 от днес не ми се изпълни... здраве да е.
                              Last edited by Protokol; 19.02.2020, 17:27.
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                                Вече влезе в този диапазон, ниво, което и аз отдавна съм отбелязал, почвам да се замислям, но май ще има и по - ниско...
                                Renault е вече със статут на джънк акция

                                Коментар

                                Working...
                                X