IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • пък и да ти кажа прав си , обичат ги тия номера СА 8888 мутрите хамерикански

    Коментар


    • аз ще се боря за вас братя

      Коментар


      • контролирано издишане да видим дали 9090 ще удържи, после ключовото!! 8888 мене още на 8900 ме отказаха от късите

        Коментар


        • 9069

          Коментар


          • 9144 ВЕЛИКА ГОДИНА

            Коментар


            • СИИИИИИИИИИИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                Донт се заяждам, но нравствени категории ли търгуваш или?... Връзката я има определено, но е от друг характер и в случая написаното звучи по- скоро като извинение. Спокойно може да се "преведе" по следния начин: "Той е добър човек, нравствен, търпелив, последователен, но... не прави пари." Ако изходим от тия предпоставки, ще излезе, че не прави пари, защото е добър човек, което не ми харесва особено като извод и или греша или връзката между морал и обективна действителност е съвсем различна.

                През повечето време пазарът се покачва. Стъпвайки на тази основа, един последователен човек по- скоро би купувал, отколкото да продава. Друг въпрос е, че логическата последователност търпи крушение при сблъсъка с фракталната действителност, което обезсмисля привнасянето на подобно качество в търговския процес. Освен ако не става дума за последователно отстояване, породено от системно грешен модел. Т.е. последователно непоучаване от очевидното.
                Известни са ми ,възможностите ти да го играеш форумния психолог.
                Благодаря за разшифроването на думите ми,и твоите виждания,за мен нямат и капка стойност,въпрос на вкус казало кучето и се облизало под опашката.
                с най-добри чувства.
                Поздрави!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • как се намамва цацата дето чете книжки с пресечени трендлиниики а

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Виж,за пореден път да ти обясня разликата между телетата и мечките е,че мечките са много по търпеливи и последователни,а както знаем търпението е добродетел...
                    Донт се заяждам, но нравствени категории ли търгуваш или?... Връзката я има определено, но е от друг характер и в случая написаното звучи по- скоро като извинение. Спокойно може да се "преведе" по следния начин: "Той е добър човек, нравствен, търпелив, последователен, но... не прави пари." Ако изходим от тия предпоставки, ще излезе, че не прави пари, защото е добър човек, което не ми харесва особено като извод и или греша или връзката между морал и обективна действителност е съвсем различна.

                    През повечето време пазарът се покачва. Стъпвайки на тази основа, един последователен човек по- скоро би купувал, отколкото да продава. Друг въпрос е, че логическата последователност търпи крушение при сблъсъка с фракталната действителност, което обезсмисля привнасянето на подобно качество в търговския процес. Освен ако не става дума за последователно отстояване, породено от системно грешен модел. Т.е. последователно непоучаване от очевидното.

                    Коментар


                    • може. и до 4920 може

                      Коментар


                      • DAX

                        Отдавна нямаше такъв ''червен'' ден за DAX. ''Малко е'' може още

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          Айде меченца дойде и вашият ден да изкарате някоя стотинка от къси ... ако са останали въобще шортаджии.
                          Бас държа че няма вече нито един шорт нито на ДАКС-а нито на NYSE.
                          То така става винаги, като откажат и последната мечка почва надолу.
                          Аз от тук нататък съм умерено къс на NYSE време е за малка корекция преди да стигнем 2000.
                          Не се хващай на бас,че няма шортаджии,че ще го изгубиш.
                          Виж,за пореден път да ти обясня разликата между телетата и мечките е,че мечките са много по търпеливи и последователни,а както знаем търпението е добродетел,и се отплаща добре- за справка- историята.
                          За телетата какво да кажа- ами телета тя думата си говори красноречиво,за телетата няма друго движение освен нагоре,историята обаче ги опровергава,но те пак си знаят своето,точно и за това им казват Телета.
                          Ти си типичен представител на телетата,прост и упорит
                          Но идва време телетата трябва да се колят,добре дошъл в реалността Хахо )))
                          Дакса 200 пункта за един ден- ех ,безценно,за всичко останало има мастъркард )))
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • пък и ти казах че на 11 септември една гнида изчисти обем дето ти не си го и сънувал . за дау става въпрос . човека гледа в перспектива 1$

                            Коментар


                            • надоле всичко дърпа като мъртво течение

                              Коментар


                              • АЗ ВИНАГИ ЩЕ ОСТЪНА КЪС ХАХООООООО ЧАКАМ ГИ ВСИЧКИ НА 1$. ТЪМНАТА СТРАНА НА СИЛАТА ЩЕ ПОБЕДИ

                                Коментар

                                Working...
                                X