IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Нищо не разбрах от тия графики.
    Някакво видео, някакви графики, какво било ставало в миналото, кой какво бил казал ... ала-бала.
    Няколко съвета от мен за начинаещи трейдъри:
    1. Никога не трейдвайте по разни видеота или статии или коментари на този и онзи ... пълно е с "Анализатори" който ще ти кажат какво ли не за да си заработят заплатата. Трейдвайте само по вашите си анализи и убеждения.
    2. Никога не трейдваите по измислените нива на супорт и ресистанце и по разни графики ала-бала. Пазара е много по комплексен от разни графики и опънати черти нагоре надолу няляво и надясно. Нивата на супорт и ресистанс може би вляят само около 10% върху пазара. Най-големият фактор върху пазара е психологията на трейдърите и инвестирорите.
    3. Никога не се водете по статистики от минали периоди. Тове че е станало нещо си през 2005 години не значи че ще се повтори и през 2015. Това че миналата година Март е бил пазара нагоре не означава че и този Март ще е нагоре. Пазара се движи не от исторически статистики, а от икономически очаквания.
    Хаха баце за точка пръва си прав, това го подкрепям, ама точка 2 за размотаните линии, тука вече си ударил греда а точка 3 и Наполеон и Хитлер са си мислили същото за Русия ама са яли тоягата, по предвазливата па да видим
    Вчера нали виде Fibo нивата колко са неглиже в DAXa

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Нищо не разбрах от тия графики.
      Някакво видео, някакви графики, какво било ставало в миналото, кой какво бил казал ... ала-бала.
      Няколко съвета от мен за начинаещи трейдъри:
      1. Никога не трейдвайте по разни видеота или статии или коментари на този и онзи ... пълно е с "Анализатори" който ще ти кажат какво ли не за да си заработят заплатата. Трейдвайте само по вашите си анализи и убеждения.
      2. Никога не трейдваите по измислените нива на супорт и ресистанце и по разни графики ала-бала. Пазара е много по комплексен от разни графики и опънати черти нагоре надолу няляво и надясно. Нивата на супорт и ресистанс може би вляят само около 10% върху пазара. Най-големият фактор върху пазара е психологията на трейдърите и инвестирорите.
      3. Никога не се водете по статистики от минали периоди. Тове че е станало нещо си през 2005 години не значи че ще се повтори и през 2015. Това че миналата година Март е бил пазара нагоре не означава че и този Март ще е нагоре. Пазара се движи не от исторически статистики, а от икономически очаквания.
      Всички тези неща ги знаем. Те са и верни и неверни. Никой не отрича комплексността. Само че едно нещо което може да е измишлиотина, обаче повечето хора го гледат дава повече резон да го гледаш и ти. Защото психологията няма да разбереш на 1 човек а камо ли на целият пазар. И излиза така че ти отричаш всичко, само себе си и способностите ти да гадаеш.
      Ти на нас казваш, че търгуваш само с гадаене? Аз друго не чувам. Може да си психолог, ама как разчиташ психиката на милиони хора без да ги знаеш дори кои са?

      Коментар


      • Нищо не разбрах от тия графики.
        Някакво видео, някакви графики, какво било ставало в миналото, кой какво бил казал ... ала-бала.
        Няколко съвета от мен за начинаещи трейдъри:
        1. Никога не трейдвайте по разни видеота или статии или коментари на този и онзи ... пълно е с "Анализатори" който ще ти кажат какво ли не за да си заработят заплатата. Трейдвайте само по вашите си анализи и убеждения.
        2. Никога не трейдваите по измислените нива на супорт и ресистанце и по разни графики ала-бала. Пазара е много по комплексен от разни графики и опънати черти нагоре надолу няляво и надясно. Нивата на супорт и ресистанс може би вляят само около 10% върху пазара. Най-големият фактор върху пазара е психологията на трейдърите и инвестирорите.
        3. Никога не се водете по статистики от минали периоди. Тове че е станало нещо си през 2005 години не значи че ще се повтори и през 2015. Това че миналата година Март е бил пазара нагоре не означава че и този Март ще е нагоре. Пазара се движи не от исторически статистики, а от икономически очаквания.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
          Да
          Иначе скриншота го направих от това видео:
          http://www.dailyfx.com/forex/video/t...New_Years.html

          тук ще разбереш
          Абе аз на разни костюмирани спецялисти не веруем много ама, а да видиме дали гледа добре в кристалната топка или ньет

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            колега я преведи тука на невежата 100 какво е и тези нещица там отдолу 8,9,10? Иначе изглежда че ще ходи на долу еми то ясно, нещо като се отдалечи прекалено много от SMA200 на месечна и седмична и пак ще се залепи там но бат Хаха не веруе, ръст му се види на завалията то пак ръст ще има но първо от там ще мине за по преко
            Да
            Иначе скриншота го направих от това видео:
            http://www.dailyfx.com/forex/video/t...New_Years.html

            тук ще разбереш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
              Хахо, виж тази картинка и статистика. Ако се окаже вярна до края на 2014 няма да избиеш последните зделки:

              [ATTACH]4212[/ATTACH]
              колега я преведи тука на невежата 100 какво е и тези нещица там отдолу 8,9,10? Иначе изглежда че ще ходи на долу еми то ясно, нещо като се отдалечи прекалено много от SMA200 на месечна и седмична и пак ще се залепи там но бат Хаха не веруе, ръст му се види на завалията то пак ръст ще има но първо от там ще мине за по преко

              Коментар


              • Хахо, виж тази картинка и статистика. Ако се окаже вярна до края на 2014 няма да избиеш последните зделки:

                Click image for larger version

Name:	year2014starting.jpg
Views:	1
Size:	92.7 КБ
ID:	3039252

                Коментар


                • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                  Евро имам предвид
                  Ох, при акъла всичко е въпрос на тайминг
                  Трябваше да се сетя, хем знам откъде го гледаш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                    Благодаря, ще ги огледам!
                    Не мога да назова смислена причина, но никога не съм гледал швейцарски акции. А не е като да не съм се заричал да го направя.

                    Само не разбрах котировката?
                    Гледам, че днес са отворили на 1110
                    Евро имам предвид

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                      виж и BARRY CALLEBAUT AG. тук едно 1000 мои да ударим
                      http://www.bloomberg.com/news/2012-1...0-million.html
                      Благодаря, ще ги огледам!
                      Не мога да назова смислена причина, но никога не съм гледал швейцарски акции. А не е като да не съм се заричал да го направя.

                      Само не разбрах котировката?
                      Гледам, че днес са отворили на 1110

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Стопа на 9000.
                        Освен ако няма катаклизъм някакъв и да почнем да падаме рязко.
                        Позицията на 9400 я затворих на 9420 и взех 100 евро.
                        Ако падне до 9400 пак ще купя 5 контракта.
                        Хахо баце постата как е, ше летиме ли на 10рка или още зареждаме патроните

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение


                          alles gute
                          Danke das brauch ma aber wie du willst

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            Цъкай си turboto и structured аз на такива toxic не съм привърженик ей тука има една банка HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG ии Bayerzi още плачат от нея че е бездънна яма за милиарди и са се набутали с нея HYPO бяха някакви такирати и те с turbo, опций на някви деривати и structured глупости и после олеле еми олеле. Иаше една мадама в Salzburg и тя беше вътрила там с няколко милиарда общината пак с такива боклуци и mortgage и кви ли не още деривати. Те дериватите ти дават печалба 200 - 300% вярно, но само веднъж да те издранчат и после - 500 - 700%


                            alles gute

                            Коментар


                            • това на дакса обърната чутурка ли беше

                              Коментар


                              • хахото сега подскача от радост нагоре нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X