IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ДАКС-чето днес добре вдига БРАВО.
    Корекция щяло да има ... НО НАГОРЕ.
    Който е купил на спадовете от 9400 (като мен) сега ще направи пачка.
    А шортърите съвсем избягаха от темата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Добре колко физическо злато си купил сега от този онлаин магазин и на какви нива?
      Добре обяви си позциите във физическо злато като си голям тарикат както аз си обявявам моите на ДАКС-а?
      То май в тоя форум само аз си обявавам позициите и Хемилио (макар че неговите са само 3 къси контракта на ДАКС-а и не са много за обяваване)
      Че като почне да пада да ти се смея ... ама ти ще кажеш че през 2 часа хвърчиш до магазина за злато да продаваш и не си се набутал.
      Между друото ДАКС-чето прави страхотен райндж и вече 3ти ден го трейдвам между 9400-9450. Който купил купил следваща спирка 9500.
      4 oz x 927,50 Australian goldbar
      а позицийте се върни назад у форума и ми ги намери, аз няя само с тъпотии се занимавам тука по 20 пункта да годим. И не съм баровец като тебе с 17 контракта. Ей тука имаше едни други баровци с голем leverage мери се с тях.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        Аз май ще спра да го коментирам, щото няма смисъл спори там 10% щели да те върнат назат като купиш физическо злато, инвестиции за шарани било, злато менте, тва момче още в ерата на ВИС2 ли живее де да го знам, в България може да те извозят да ама навънка са леко други правилата, макар, че и в БГ вече има уж правила.
        Добре колко физическо злато си купил сега от този онлаин магазин и на какви нива?
        Добре обяви си позциите във физическо злато като си голям тарикат както аз си обявявам моите на ДАКС-а?
        То май в тоя форум само аз си обявавам позициите и Хемилио (макар че неговите са само 3 къси контракта на ДАКС-а и не са много за обяваване)
        Че като почне да пада да ти се смея ... ама ти ще кажеш че през 2 часа хвърчиш до магазина за злато да продаваш и не си се набутал.
        Между друото ДАКС-чето прави страхотен райндж и вече 3ти ден го трейдвам между 9400-9450. Който купил купил следваща спирка 9500.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          Аз май ще спра да го коментирам, щото няма смисъл спори там 10% щели да те върнат назат като купиш физическо злато, инвестиции за шарани било, злато менте, тва момче още в ерата на ВИС2 ли живее де да го знам, в България може да те извозят да ама навънка са леко други правилата, макар, че и в БГ вече има уж правила.
          Колкото по скоро спреш да се занимаваш с него,толкова по-добре.
          Не виждаш ли,че той е един трол.
          По голям успех ще имаш ако искаш да обясниш нещо на гардероба си ,по- ще те разбере
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Как сте пичове?
            Имам работа тези дни и не мога много да съм активен,но гледам ,че Хахо е опапал Дакса,и вече ви чете лекции за златото
            Ей от всичко разбира това момче,евала

            Хахо моля само не ми обяснявай недъгавите си теории за златото,че кога аз съм играл със злато,ти......

            Айде нема нужда .
            Аз май ще спра да го коментирам, щото няма смисъл спори там 10% щели да те върнат назат като купиш физическо злато, инвестиции за шарани било, злато менте, тва момче още в ерата на ВИС2 ли живее де да го знам, в България може да те извозят да ама навънка са леко други правилата, макар, че и в БГ вече има уж правила.

            Коментар


            • Как сте пичове?
              Имам работа тези дни и не мога много да съм активен,но гледам ,че Хахо е опапал Дакса,и вече ви чете лекции за златото
              Ей от всичко разбира това момче,евала

              Хахо моля само не ми обяснявай недъгавите си теории за златото,че кога аз съм играл със злато,ти......

              Айде нема нужда .
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Да ти го обясня като за тебе.

                Ако да кажем условно спот цената на златото е 950 долара.
                На теб ще ти продадат кюлчето за 1000 долара.
                5% спред.
                Ако в същият момент решиш да го продадеш те ще ти го изкупят за 900 долара.
                5% спред.
                Автоматично губиш 100 долара (10%).
                Че ако ще инвестираш във физическо злато цената трябва да се вдигне с 10% мин за да си на 0. И вече от там нататъка на печалба.
                Започваш с -10% загуба.
                Сега да ти обясня пак всяка инвестриция която започва с -10% загуба е инвестиция за ШАРАНИ
                е сметни ги тука 10% че на мене ми е слаба математиката
                we sell at
                1 Unze Goldbarren der Perth Mint Australien
                € 941,10
                we buy at
                1 Unze Goldbarren der Perth Mint Australia
                € 912,50

                spread 28,6

                чек да видим и тука спреда при OANDA

                http://fxtrade.oanda.co.uk/?&stop-ge...de.oanda.co.uk

                XAU/USD - spread 25,0

                аз ти каам че си прос и то бая прос, ама ти не мое да ги схванеш тез работи

                Коментар


                • ДАКС-а е в рейндж 9400-9450 и после 9470 играе играе.
                  Перфектен за трейдване.

                  Коментар


                  • Аз днес DAX го очаквам лекинко надоле
                    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      http://goldvorsorge.at/

                      без думи няма смисъл ти си не прос а мнооо прос
                      Да ти го обясня като за тебе.

                      Ако да кажем условно спот цената на златото е 950 долара.
                      На теб ще ти продадат кюлчето за 1000 долара.
                      5% спред.
                      Ако в същият момент решиш да го продадеш те ще ти го изкупят за 900 долара.
                      5% спред.
                      Автоматично губиш 100 долара (10%).
                      Че ако ще инвестираш във физическо злато цената трябва да се вдигне с 10% мин за да си на 0. И вече от там нататъка на печалба.
                      Започваш с -10% загуба.
                      Сега да ти обясня пак всяка инвестриция която започва с -10% загуба е инвестиция за ШАРАНИ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        http://goldvorsorge.at/

                        без думи няма смисъл ти си не прос а мнооо прос
                        Я ми обясни каква е цена КУПУВА и цена ПРОДАВА?
                        Тоя хубавия саит дето ми го изпрати ще ти го изкупят ли обратно ако искаш да го продадеш и на каква цена?
                        Тия като гледам само продават на ШАРАНИТЕ като тебе ... а опитай се да го продадеш после.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          Хе хе ти физическо злато ли купуваш ... на кюлчета?
                          Ти единственото физическо злато което си виждал сигурно е на златния синджир на баща си и си мечтаеш някой ден и ти да имаш такъв.
                          Само да те светна преди да напишеш пак някоя глупост, марджина на купува продава на физическото злато е 10%. Така че ако искаш да купиш и после да продадеш на печалба си автоматично 20% назад. Да не говорим за риска при съхранение и за риска от измама при покупката и за чистотата на златото.
                          Иначе за ланец може да си купиш за абитюрентския бал
                          http://goldvorsorge.at/

                          без думи няма смисъл ти си не прос а мнооо прос

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            Батко изморих се от тебе не мисля да коментирам повече аз съм заел позиции ти също предполагам, после на есен пилците се броят ше видим тогава кво ще стане сега мисля да не гледам борса аз няма да годним тука по 20 пункта като тебе, говорим за swing, long term ти стой long аз съм дълги на злато и къси в опции на индексите. Може и да съм луд побъркан нали ти каам на есен ше видим кой кво е напраил
                            А и ако имаш кюлчета злато и искаш да се отървеш от тях аз ше ти ги взема на 800 нали ше пада ияма да е нужно повече никому до 150 000 хилки ще ти купя златото на тая цена
                            Хе хе ти физическо злато ли купуваш ... на кюлчета?
                            Ти единственото физическо злато което си виждал сигурно е на златния синджир на баща си и си мечтаеш някой ден и ти да имаш такъв.
                            Само да те светна преди да напишеш пак някоя глупост, марджина на купува продава на физическото злато е 10%. Така че ако искаш да купиш и после да продадеш на печалба си автоматично 20% назад. Да не говорим за риска при съхранение и за риска от измама при покупката и за чистотата на златото.
                            Иначе за ланец може да си купиш за абитюрентския бал

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Такава каша е в главата ти че не знам от къде да започна.
                              Но нищо понеже си на не повече от 15-16 години ти е простоено.
                              Че за златото:
                              По твойта логика печатането на пари, води до инфлация а инфлацията до повишаване цената на златото.

                              Ама в последните 3 години света видя най-голямото концентрирано печатане на пари в историята, инфлацията стой заспала под 2% а пък златото се срути едно 40%.
                              Печатането на пари не спряло другия месец ще бъдат напечатани още 75 милярда, ама инфлацията я няма а златото продължава да пада.

                              Няма да те карам да го обясняваш това защото пак ще напишеш някоя глупост.

                              Та теорията че златото е антиинфлационно (и хората го купуват да се защитят от инфлацията) е много широко разпространена и МНОГО ГРЕШНА.
                              Златото се купува при рецесия, война, не сигурност и катаклизми. Като 2008 и 2009 за това и тогава видяхме пика.
                              Ако търсиш анитиинфлационно Акциите са къде къде по добра инвестиция.

                              Златото ще продължава да пада или в най-добрият случай ще стой около 1200-1300.

                              Инфлация няма да има скоро, докато напечатаните пари не стигнат до хората, в момента те отиват на борсата и я надуват.
                              Батко изморих се от тебе не мисля да коментирам повече аз съм заел позиции ти също предполагам, после на есен пилците се броят ше видим тогава кво ще стане сега мисля да не гледам борса аз няма да годним тука по 20 пункта като тебе, говорим за swing, long term ти стой long аз съм дълги на злато и къси в опции на индексите. Може и да съм луд побъркан нали ти каам на есен ше видим кой кво е напраил
                              А и ако имаш кюлчета злато и искаш да се отървеш от тях аз ше ти ги взема на 800 нали ше пада ияма да е нужно повече никому до 150 000 хилки ще ти купя златото на тая цена
                              Last edited by michaelis; 05.01.2014, 22:18.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                Да ама ако печатницата спре а тя няма никога да спре и залежите на злато са лимитирани не са безкрай все някога ще свършат
                                Такава каша е в главата ти че не знам от къде да започна.
                                Но нищо понеже си на не повече от 15-16 години ти е простоено.
                                Че за златото:
                                По твойта логика печатането на пари, води до инфлация а инфлацията до повишаване цената на златото.

                                Ама в последните 3 години света видя най-голямото концентрирано печатане на пари в историята, инфлацията стой заспала под 2% а пък златото се срути едно 40%.
                                Печатането на пари не спряло другия месец ще бъдат напечатани още 75 милярда, ама инфлацията я няма а златото продължава да пада.

                                Няма да те карам да го обясняваш това защото пак ще напишеш някоя глупост.

                                Та теорията че златото е антиинфлационно (и хората го купуват да се защитят от инфлацията) е много широко разпространена и МНОГО ГРЕШНА.
                                Златото се купува при рецесия, война, не сигурност и катаклизми. Като 2008 и 2009 за това и тогава видяхме пика.
                                Ако търсиш анитиинфлационно Акциите са къде къде по добра инвестиция.

                                Златото ще продължава да пада или в най-добрият случай ще стой около 1200-1300.

                                Инфлация няма да има скоро, докато напечатаните пари не стигнат до хората, в момента те отиват на борсата и я надуват.

                                Коментар

                                Working...
                                X