IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    колко контракта си купил na DAX ? тва тряя да видим screenshot, че иначе не вервам при OANDA, макцимума е 100 контракта, значи ти си сложил 100 000 бона на сметката така ли ? Ти моеж ли да броиш до толкоз бе бат Хахо, знаеш ли колко са 50 контракта на DAX - 0,5 Милион, стига вече си летел бате слезни малко тука напрао ни взе за ебаси зрителите заеби
    Е к'во сте го захапали човека, бе ?
    И аз като бях на демо съм ги правил такива, че и по-големи цифри
    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Много мислиш ти а не ти се отдава ...
      Да ви кажа аз какво направих днес, ставам и гледам ДАКС-а на 9390 и не мога да повярвам на очите си.
      Викам пуснали са ДАКС-а на промоция, айде народе днес на борсата раздават подаръци, ДАКС-а е евтин 2 за Лев и едно бакшиш и купих 50 контракта.
      Сега продадох на 9490 за 100 точки печалба.
      50*100 = 5000 Йоро в джоба.
      на 9500 имам още 10 контракта.
      Сега чакам СиП да вдигне там имам 10 контркта на 1820.
      Днес така като гледам ще е голям ШЛЕМ.
      Аз ви казах играта е Buy on the Dips ама вие къси та къси.
      Бааатенцеее, аз ти казах да спреш да смъркаш, ама ти НЕ! Виж до къде си се докарал!
      50 контракта my ASS!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Много мислиш ти а не ти се отдава ...
        Да ви кажа аз какво направих днес, ставам и гледам ДАКС-а на 9390 и не мога да повярвам на очите си.
        Викам пуснали са ДАКС-а на промоция, айде народе днес на борсата раздават подаръци, ДАКС-а е евтин 2 за Лев и едно бакшиш и купих 50 контракта.
        Сега продадох на 9490 за 100 точки печалба.
        50*100 = 5000 Йоро в джоба.
        на 9500 имам още 10 контракта.
        Сега чакам СиП да вдигне там имам 10 контркта на 1820.
        Днес така като гледам ще е голям ШЛЕМ.
        Аз ви казах играта е Buy on the Dips ама вие къси та къси.
        колко контракта си купил na DAX ? тва тряя да видим screenshot, че иначе не вервам при OANDA, макцимума е 100 контракта, значи ти си сложил 100 000 бона на сметката така ли ? Ти моеж ли да броиш до толкоз бе бат Хахо, знаеш ли колко са 50 контракта на DAX - 0,5 Милион, стига вече си летел бате слезни малко тука напрао ни взе за ебаси зрителите заеби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Мда,и аз мисля ,че Американците ще помагат за пързалката,и без това сега при тях студ и лед колкото искаш,сега ако не спретнат парзалка ,намя кога,или малко по късно като вземат да репортват що пара са изгубили покрай студовете
          Много мислиш ти а не ти се отдава ...
          Да ви кажа аз какво направих днес, ставам и гледам ДАКС-а на 9390 и не мога да повярвам на очите си.
          Викам пуснали са ДАКС-а на промоция, айде народе днес на борсата раздават подаръци, ДАКС-а е евтин 2 за Лев и едно бакшиш и купих 50 контракта.
          Сега продадох на 9490 за 100 точки печалба.
          50*100 = 5000 Йоро в джоба.
          на 9500 имам още 10 контракта.
          Сега чакам СиП да вдигне там имам 10 контркта на 1820.
          Днес така като гледам ще е голям ШЛЕМ.
          Аз ви казах играта е Buy on the Dips ама вие къси та къси.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Мда,и аз мисля ,че Американците ще помагат за пързалката,и без това сега при тях студ и лед колкото искаш,сега ако не спретнат парзалка ,намя кога,или малко по късно като вземат да репортват що пара са изгубили покрай студовете
            парцали събориха ми стопа e йебига кво да напрайм, нищо на месечната цена за отваряне ще видим дали ще има мегдан да влизам още short специалитета му 100 на доле после 100 на горе, човек да откачи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              е ти ако щеше да влизаш long, до са кво праи, тряяше да влезеш когато излезе shorta na 9400 знам ли кога си излязъл, са като го гледам е за никъде, ще се мъчи на горе ама май няя ги огрее и айде пак към мойта цел 9229 DAX изглежда strong ама SP500 не и той ше го върне обратно
              Мда,и аз мисля ,че Американците ще помагат за пързалката,и без това сега при тях студ и лед колкото искаш,сега ако не спретнат парзалка ,намя кога,или малко по късно като вземат да репортват що пара са изгубили покрай студовете
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                влеzнах сега лонг. сте видим кво сте стане
                е ти ако щеше да влизаш long, до са кво праи, тряяше да влезеш когато излезе shorta na 9400 знам ли кога си излязъл, са като го гледам е за никъде, ще се мъчи на горе ама май няя ги огрее и айде пак към мойта цел 9229 DAX изглежда strong ама SP500 не и той ше го върне обратно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  и тогава ще откача още повече, нье нье, полека со малко държим там позиция като дойде време и за по една две години long, ама сега е тояга
                  влеzнах сега лонг. сте видим кво сте стане

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                    и редбул може
                    и тогава ще откача още повече, нье нье, полека со малко държим там позиция като дойде време и за по една две години long, ама сега е тояга

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      аз не ща с такива, моя е с 2-3 да ми е спокойно пък кадето иска да ходи,и искам да изпитвам удоволствие, не да пия тука аспирини и аналгини
                      и редбул може

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                        м да leverage ми бе около 60
                        аз не ща с такива, моя е с 2-3 да ми е спокойно пък кадето иска да ходи,и искам да изпитвам удоволствие, не да пия тука аспирини и аналгини

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          може ти беше с leverage, аз съм с малко и не ме интересува, като бутне стопа 9500, после пак ще влезна на долу В момента би трябвало да тече вълна C a C = A.
                          м да leverage ми бе около 60

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                            bin raus
                            може ти беше с leverage, аз съм с малко и не ме интересува, като бутне стопа 9500, после пак ще влезна на долу В момента би трябвало да тече вълна C a C = A.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              таргета е и EMA50 Daily там ще има подскок на горе то и сега виси на няккав мижав съпорт ама да видиме
                              bin raus

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                                осте на афтермаркет в4ера като отвори го zатвареме
                                таргета е и EMA50 Daily там ще има подскок на горе то и сега виси на няккав мижав съпорт ама да видиме

                                Коментар

                                Working...
                                X