IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Е така може. И аз съм на това мнение.
      По скоро го виждам с ново дъно и чак тогава вече нагоре.
      Падне ли под 9200 този път ще гледам да се нагрухам здраво (20 контракта, който ще ги държа до 9700)
      ами аре купувай падат ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
        Поредният гениален пост на форумния трол.....
        Поне да беше прочел за какво пиша ама нали трябва да се троли....

        П.С Не, не знам как ще го подкарат в понеделник, но следващите няколко дни е нагоре...
        Е така може. И аз съм на това мнение.
        По скоро го виждам с ново дъно и чак тогава вече нагоре.
        Падне ли под 9200 този път ще гледам да се нагрухам здраво (20 контракта, който ще ги държа до 9700)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Ми то друго не остана
          Или нагоре или надолу ти си покрил всички възможни сценарии, квото и да стане си познал
          Много точна прогноза няма що
          Поредният гениален пост на форумния трол.....
          Поне да беше прочел за какво пиша ама нали трябва да се троли....

          П.С Не, не знам как ще го подкарат в понеделник, но следващите няколко дни е нагоре...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Ми то друго не остана
            Или нагоре или надолу ти си покрил всички възможни сценарии, квото и да стане си познал
            Много точна прогноза няма що
            Според мен човекът казва, че сме нагоре с вълна C, но дава два сценария – в единия случай с ново дъно, а в другия без.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
              В понеделник го гледайте какво прави:
              - сценарий едно - в най-лошия случай ще се клати бавно надолу и ще чака с американците да се засилят нагоре
              - сценарий две - ще се изсипе под 9200 сутришната сесия и следобед с американците ще правят дъно
              Ми то друго не остана
              Или нагоре или надолу ти си покрил всички възможни сценарии, квото и да стане си познал
              Много точна прогноза няма що

              Коментар


              • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
                Един колега ми вика пак да пусна графика.... та ей такива ги сътворих
                Виждам две опции - Expanded Flat или Ending diagonal.

                1. Предпочитан сценарий - Expanded Flat, малко е екзотика и рядко срещан, но още преди корекцията разправям, че ще видим нещо като корекцията СП500 Август 2007 и то взе че буквално ден по ден върви така, и американците и дакс-а.
                СП500 2007 почасова - http://stocktwits.com/message/19643591
                ДАКС 2014 почасова - http://stocktwits.com/message/19643583
                Тази графика и тя вика малко е вероятно е още едно изсипване 200 пункта за Ending diagonal:
                http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$DA...d=p37262329768
                РСИ прави по-високи дъна, последните 3 свещи с дълги сенки - купуват отдолу.
                С=1,618хА=340 пункта таргет 9500 малко по-нагоре е съпротива, 61,8% Фибо и МА200 значи нещо между 9500-9550

                2. Алтернативен сценарий - Ending diagonal много по-често срещан туй че да го държим под око - http://stocktwits.com/message/19643589
                Обръщането след диагонал е мощно и връщат до основата му поне т.е
                по-ниско дъно до към 9120 рязко нагоре до 9350-9400 съпротива и 38,2% Фибо, пауза и към 9500-9550.

                В понеделник го гледайте какво прави:
                - сценарий едно - в най-лошия случай ще се клати бавно надолу и ще чака с американците да се засилят нагоре
                - сценарий две - ще се изсипе под 9200 сутришната сесия и следобед с американците ще правят дъно

                Айде и умната
                Morgen бат Краси, ще го изчакаме DAXa да слезне около 9-9100 и ще ко чакалим за един лонг преди лятото да слезне още повече, но аз си инсталирах Thinkorswim Papermoney, той има хубави анализи относно опцийте да видиш те какво мислят по въпроса, според изчисленията и техния projection calls над 1900 почти няма има LEAPS Long Term Options които му врачуват до края на годината под 1570, т.е. според анализите ще има бая клатене, няма да е като 2008, ами ще е нещо подобно на EUR през 2011, екстремум после изсипване и след това идват едни на горе на долу резки движения свят да ти се завие, докато съвсем не падне, но би трябвало да падне доста до 2016-2017 ама да видим ...

                Коментар


                • Един колега ми вика пак да пусна графика.... та ей такива ги сътворих
                  Виждам две опции - Expanded Flat или Ending diagonal.

                  1. Предпочитан сценарий - Expanded Flat, малко е екзотика и рядко срещан, но още преди корекцията разправям, че ще видим нещо като корекцията СП500 Август 2007 и то взе че буквално ден по ден върви така, и американците и дакс-а.
                  СП500 2007 почасова - http://stocktwits.com/message/19643591
                  ДАКС 2014 почасова - http://stocktwits.com/message/19643583
                  Тази графика и тя вика малко е вероятно е още едно изсипване 200 пункта за Ending diagonal:
                  http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$DA...d=p37262329768
                  РСИ прави по-високи дъна, последните 3 свещи с дълги сенки - купуват отдолу.
                  С=1,618хА=340 пункта таргет 9500 малко по-нагоре е съпротива, 61,8% Фибо и МА200 значи нещо между 9500-9550

                  2. Алтернативен сценарий - Ending diagonal много по-често срещан туй че да го държим под око - http://stocktwits.com/message/19643589
                  Обръщането след диагонал е мощно и връщат до основата му поне т.е
                  по-ниско дъно до към 9120 рязко нагоре до 9350-9400 съпротива и 38,2% Фибо, пауза и към 9500-9550.

                  В понеделник го гледайте какво прави:
                  - сценарий едно - в най-лошия случай ще се клати бавно надолу и ще чака с американците да се засилят нагоре
                  - сценарий две - ще се изсипе под 9200 сутришната сесия и следобед с американците ще правят дъно

                  Айде и умната
                  Last edited by karnis; 02.02.2014, 09:17.

                  Коментар


                  • Attached Files
                    платформа за инвалиди

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Аре който ще го шорти от 9300 да обявява, после да няма "големи печалби" уж ама без да си я обявил късите позиции.
                      Аз

                      Коментар


                      • Аре който ще го шорти от 9300 да обявява, после да няма "големи печалби" уж ама без да си я обявил късите позиции.

                        Коментар


                        • БУМ затворих на 9300

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Бе не точно ама си близо
                            Гледай днес какъв отскок направи още малко и ще затворя на 9300 - 1000 йоро. Не е зле.
                            Земи 800 че може след малко да пинеш вода

                            Коментар


                            • Едно мога да кажа само тази седмица голям волатилност.
                              Който е бил смел и трейдвал (независимо в коя посока е направил пари) и късите и дългите излизат.
                              Амлитуди по 1% всеки ден.
                              За това трябва да се трейдва а не да се стои и да се чака.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                само дълги и по много и то ше се върне и си напред тва е
                                Бе не точно ама си близо
                                Гледай днес какъв отскок направи още малко и ще затворя на 9300 - 1000 йоро. Не е зле.

                                Коментар

                                Working...
                                X