IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Щото не съм сигурен, предпочитам да играя на сигурно, ако не си продал не си изгубил, а че ще се качва нагоре е ясно, само не е ясно кога.
    Загубите са ми на хартия в момента и са малки, ако падне под 8500 вече става по сложно, може да се замисля за стоп лос.
    Викаш 500 еврака +/- теб не те бъркат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
      Tи тогава що не затваряш или още загуба ще поемаш
      Щото не съм сигурен, предпочитам да играя на сигурно, ако не си продал не си изгубил, а че ще се качва нагоре е ясно, само не е ясно кога.
      Загубите са ми на хартия в момента и са малки, ако падне под 8500 вече става по сложно, може да се замисля за стоп лос.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Не е свършило още с клатенето.
        Ще пада още преди да почне пак нагоре.
        СиП ще го докарат сигурно до 1700
        ДАУ до 15000 покрай Американския дълг, и след това вече може да върне нагоре 2-3-4%.
        Tи тогава що не затваряш или още загуба ще поемаш

        Коментар


        • Не е свършило още с клатенето.
          Ще пада още преди да почне пак нагоре.
          СиП ще го докарат сигурно до 1700
          ДАУ до 15000 покрай Американския дълг, и след това вече може да върне нагоре 2-3-4%.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
            Май на там отиват нещата.....
            1721 е месечния таргет за SPX + SMA200 Daily с фибо нивата значи сме там горе долу. седмичния таргет го е прехвърлил даже ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              Първия фибо месечен таргет 9013, седмичен таргет 8990.
              Май на там отиват нещата.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от karnis Разгледай мнение
                Нещо не изглежда добре... като приключи с клин трябва да отскочи здраво... а то бая се мъчи.
                Вчера пуснах тази графика ето я обновена:
                http://stocktwits.com/message/19699718
                И дневната:
                http://stocktwits.com/message/19699485

                Като ги гледам американците искат да идат на 1730... което значи ДАКС-а на 9000
                Ако ходи с американците - малко нагоре макс 9220 съпротива и МА50 на почасова и после до 9000 подкрепа преди нещо сериозно за дълги.
                Първия фибо месечен таргет 9013, седмичен таргет 8990.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                  Според мен се оформи новото дъно и би трябвало да сме нагоре за известно време....
                  Нещо не изглежда добре... като приключи с клин трябва да отскочи здраво... а то бая се мъчи.
                  Вчера пуснах тази графика ето я обновена:
                  http://stocktwits.com/message/19699718
                  И дневната:
                  http://stocktwits.com/message/19699485

                  Като ги гледам американците искат да идат на 1730... което значи ДАКС-а на 9000
                  Ако ходи с американците - малко нагоре макс 9220 съпротива и МА50 на почасова и после до 9000 подкрепа преди нещо сериозно за дълги.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                    Според мен се оформи новото дъно и би трябвало да сме нагоре за известно време....
                    Незнам дали е ново дъно, ама не мойе да отлепи от него

                    Коментар


                    • Според мен се оформи новото дъно и би трябвало да сме нагоре за известно време....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                        Аз за това, съмнежи нямам . Сумарно съм шорт.
                        Но за да има адреналин и както написах вчера, заради някаква извратена форма на съчувствие към бичетата, пУснах едни краткоцелни къси на СП500 ше има лек баунс, не можеш да го отречеш
                        ее ше има ше има, още малко тормоз и ше пуснем малко на бат Хахо да не фалира съвсем ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          ама баце сега са късите на мода, дълги такова нещо като 2012 и 2013 няма да е скоро идва голямото на долу може би дълги на българската борса там се движат в друго измерение ...
                          Аз за това, съмнежи нямам . Сумарно съм шорт.
                          Но за да има адреналин и както написах вчера, заради някаква извратена форма на съчувствие към бичетата, пУснах едни краткоцелни къси на СП500 ше има лек баунс, не можеш да го отречеш
                          До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                            Добро утро! Като гледам, европейските борси са в някакъв ступор тая сутрин
                            Което за мен означава, че колкото и да се запъват, явно ситуацията и днес е за надоле.
                            А така ме е яд, че избързах вчера с пускането на няколко дълги позиции...
                            ама баце сега са късите на мода, дълги такова нещо като 2012 и 2013 няма да е скоро идва голямото на долу може би дълги на българската борса там се движат в друго измерение ...

                            Коментар


                            • Добро утро! Като гледам, европейските борси са в някакъв ступор тая сутрин
                              Което за мен означава, че колкото и да се запъват, явно ситуацията и днес е за надоле.
                              А така ме е яд, че избързах вчера с пускането на няколко дълги позиции...
                              До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                              Коментар


                              • Преди
                                http://stocktwits.com/message/19643589
                                Сега
                                http://stocktwits.com/message/19677267

                                Който е смел да влиза..... Хахо знам, че е приготвил 20 парчета да не се крий

                                Коментар

                                Working...
                                X