IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
    Ти за месец напред ли си купуваш цигари
    ее аз с един контракт колко тряя да подскочи, че чак за месец , ей тука кротко леко 30/40 пункта и ше го запазя така до следобеда да видим кво ще стане, и квот излезе такова в най лошия случай ше взема 1€ и за цигари няма стигнат ако се изсипе рязко както прай гадината .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      ми държа го са поне за цигари да си взема ако не друго
      Ти за месец напред ли си купуваш цигари

      Коментар


      • CB7B42

        +7% zа 10 мин и 4ао

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
          и аз направих същото за 30 долара кои ти ги дава
          ми държа го са поне за цигари да си взема ако не друго

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            1CFD long at 9095 stop at 9096 +1 да пробваме нещо за 20-30 лв. да видим дали ще излезне, че нещо много се мота там вече 3 дни ....
            и аз направих същото за 30 долара кои ти ги дава

            Коментар


            • 1CFD long at 9095 stop at 9096 +1 да пробваме нещо за 20-30 лв. да видим дали ще излезне, че нещо много се мота там вече 3 дни ....

              Коментар


              • дупчица
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  до 10-20к не ме бъркат, после почва да става неприятно.
                  да няма reset на демото, а пък ако си с истински пари, ше продавате къщатата май на село, кат не слушаш кво ти се говори ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    мога да ти кажа точно.
                    В момента акаунта от ДАКС-а е на - 5670.
                    Но от този спад всъщност е на - 670, понеже останалите 5000 съм ги спечелил от трейдинг, нагоре надолу.
                    А първите 3 седмици на Януари бяха много дашни то тогава само вдигаше или в рейндж.
                    Декември също не беше лош
                    А тези дето имаше на 9700 и 9600 от края на Декември и самото начало на Януари

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                      кви 500

                      Само за последните 2 дни са над -1000 еврака а иначе от 31 Декември досега ми се иска да си признае той, но са средно общо -10 000 и е готов да загуби поне още 10-15к ако говори честно
                      мога да ти кажа точно.
                      В момента акаунта от ДАКС-а е на - 5670.
                      Но от този спад всъщност е на - 670, понеже останалите 5000 съм ги спечелил от трейдинг, нагоре надолу.
                      А първите 3 седмици на Януари бяха много дашни то тогава само вдигаше или в рейндж.
                      Декември също не беше лош

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                        Викаш 500 еврака +/- теб не те бъркат
                        до 10-20к не ме бъркат, после почва да става неприятно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                          Викаш 500 еврака +/- теб не те бъркат
                          кви 500

                          Само за последните 2 дни са над -1000 еврака а иначе от 31 Декември досега ми се иска да си признае той, но са средно общо -10 000 и е готов да загуби поне още 10-15к ако говори честно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Щото не съм сигурен, предпочитам да играя на сигурно, ако не си продал не си изгубил, а че ще се качва нагоре е ясно, само не е ясно кога.
                            Загубите са ми на хартия в момента и са малки, ако падне под 8500 вече става по сложно, може да се замисля за стоп лос.
                            Викаш 500 еврака +/- теб не те бъркат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                              Tи тогава що не затваряш или още загуба ще поемаш
                              Щото не съм сигурен, предпочитам да играя на сигурно, ако не си продал не си изгубил, а че ще се качва нагоре е ясно, само не е ясно кога.
                              Загубите са ми на хартия в момента и са малки, ако падне под 8500 вече става по сложно, може да се замисля за стоп лос.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                Не е свършило още с клатенето.
                                Ще пада още преди да почне пак нагоре.
                                СиП ще го докарат сигурно до 1700
                                ДАУ до 15000 покрай Американския дълг, и след това вече може да върне нагоре 2-3-4%.
                                Tи тогава що не затваряш или още загуба ще поемаш

                                Коментар

                                Working...
                                X