IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Индексите почнаха да вдигат и мишоците се изпокриха по мишите си дупки откудето бяха излязли сутринта да църкат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      За тази не съм сигурен според мен 40:60 възможност.
      Но за другата съм почти сигурен Америка пак ще атакува върха и ДАКС-а с тях.
      Иначе уикенда много неща може да се случат, но трябва да се гледа каква е вероятността да се случат, за война 1:100, за астероид от диамант от злато 1:10000000000000.
      Така че може да спиш спокойно
      Това сега ти е връхчето за следващите 2 седмици пшоне

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
        Хайде на бас, че няма да излезне тази, а за другата незнам. Може през уикенда да стане война, може да падне на земята астероид от диамант и злато.. незнам
        За тази не съм сигурен според мен 40:60 възможност.
        Но за другата съм почти сигурен Америка пак ще атакува върха и ДАКС-а с тях.
        Иначе уикенда много неща може да се случат, но трябва да се гледа каква е вероятността да се случат, за война 1:100, за астероид от диамант от злато 1:10000000000000.
        Така че може да спиш спокойно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение

          Значи в момента на ДАКС-а имам:

          2 контракта на 6600 чакам 6700
          5 контракта на 6510 чакам 6600
          на 9400 пак ще купя 5 или може да изчакам до 9300 (зависи от ситуацията в Америка)

          Акаунт 100 000 Евро малко трудно ще ми изяде акаунта.

          Иначе мога да се хвана на бас с теб, че 9700 ще излезе ако не тази седмица, другата седмица със сигурност.
          Искаш ли?
          Хайде на бас, че няма да излезне тази, а за другата незнам. Може през уикенда да стане война, може да падне на земята астероид от диамант и злато.. незнам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
            Аз съм длъжен да ти каа, че 9700 нема да ти излезне скоро, обръщай лопатата. Преди една седмица ти се размина да ти иде акаунта на кино, но си земи полука
            Следващият път, няма да прощава само наказва

            Значи в момента на ДАКС-а имам:

            2 контракта на 6600 чакам 6700
            5 контракта на 6510 чакам 6600
            на 9400 пак ще купя 5 или може да изчакам до 9300 (зависи от ситуацията в Америка)

            Акаунт 100 000 Евро малко трудно ще ми изяде акаунта.

            Иначе мога да се хвана на бас с теб, че 9700 ще излезе ако не тази седмица, другата седмица със сигурност.
            Искаш ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Според мен следва Америка, ако С&П пробие нагоре (аз мисля че ще пробие) и ДАКС-а с него до към 9800-9900, после пролетта спад 10% съгласен съм, но тогава ДАСК-а плаща дивидент така че може да компенсира малко.
              Иначе стане ли на 9700-9800 може да се шорти.
              10 000 да ги мине сега Март ми се струва трудно.
              Аз съм длъжен да ти каа, че 9700 нема да ти излезне скоро, обръщай лопатата. Преди една седмица ти се размина да ти иде акаунта на кино, но си земи полука
              Следващият път, няма да прощава само наказва

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                колега дай един пример със сметките аз ше си го сметна прецизно, но сега да отиде на 12 то ше стане съвсем vertical и тогава нема да е само 30% на доле ми се струва ...
                ей тука един беше писал за тоя target на 12 500 ама първо требе да слезне па тогаз на там ...
                http://www.thewavetrading.com/dax-in...ng-term-ewp-2/
                Върни и си чети, браточка - животозастраховане съм - ние се занимаваме с по 20-30 години периоди.

                И т'ва ви бях казал. Тоя паляк дет' за момента му върже пазар, ама после ще го отнесе - ще го пропусна.

                Нямам време да се обеснявам по 20 пъти - в 22ч БГ време съм станал, а ти спа цяла нощ предполагам?
                Last edited by marandi; 20.02.2014, 15:00.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  видех чарта на bitcoina леле майко това е бая волатилно ем да се спасяват колегите у съседната графа, аз им бех писал, че е кретения и явно съм познал ...
                  Ти ДАКС-а с Биткойн ли го сравняваш
                  Такъв бисер само някой "лауреат" като тебе може да изръси

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                    Хахо, аз давам по прецизни - 10% от сега надолу
                    Че иначе ако се надуе, ще стане като биткойна, днеска гледам е $145 уелеее
                    видех чарта на bitcoina леле майко това е бая волатилно ем да се спасяват колегите у съседната графа, аз им бех писал, че е кретения и явно съм познал ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение


                      Още един "експерт"
                      Ще падна от смях, 12500 после 30% надолу в 3 годишен период.
                      Ми да беше написал в 10 годишен период тогава на 100% щеше да уцелиш.
                      Хората се интересуват в 1 месечен, 3 месечен най-много 1 годишен период, какво ще е след 3 години не ги топли.
                      Хахо свободен си за обедна почивка и се напрай, че некой те вика ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                        Хахо, аз давам по прецизни - 10% от сега надолу
                        Че иначе ако се надуе, ще стане като биткойна, днеска гледам е $145 уелеее
                        Според мен следва Америка, ако С&П пробие нагоре (аз мисля че ще пробие) и ДАКС-а с него до към 9800-9900, после пролетта спад 10% съгласен съм, но тогава ДАСК-а плаща дивидент така че може да компенсира малко.
                        Иначе стане ли на 9700-9800 може да се шорти.
                        10 000 да ги мине сега Март ми се струва трудно.

                        Коментар


                        • Сега една сериозна прогноза и не в период 3 години а в период 1 до 3 месеца.
                          Дакс-а следва Америка в момента, С&П трябва да атакува върха тези дни, няма да падне сериозно надолу преди да е атакувало 1850 и най-вероятно ще го мине и ще направи нов връх началото средата на Март с него и ДАКС може би 9800-9900 (не съм сигурен дали ще стигне 10 000) според мен не.
                          После спад отново 5-6% и ДАКС-а да падне до към 9000 но глупости за 20%-30% забрави най-вероятно ще го спрат някъде под 9000.
                          Има един много важен елемент който никой тук не отчита което ме кара да мисля че всички сте Аматьори, ДАКС-а си плаща дивидента Април до Юни което ще налее допълнително едно 3-4% в индекса така че го вземете това в предвид.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение


                            Още един "експерт"
                            Ще падна от смях, 12500 после 30% надолу в 3 годишен период.
                            Ми да беше написал в 10 годишен период тогава на 100% щеше да уцелиш.
                            Хората се интересуват в 1 месечен, 3 месечен най-много 1 годишен период, какво ще е след 3 години не ги топли.
                            Хахо, аз давам по прецизни - 10% от сега надолу
                            Че иначе ако се надуе, ще стане като биткойна, днеска гледам е $145 уелеее

                            Коментар


                            • ДАКС-а падне 1% и де що има мишок излезе от дупките си и църка.
                              Докато вдигаше миналата седмица нямаше 1 коментар по темата всички мишки се бяха изпокрили по мишите си дупчици.
                              Много се вълнувате от 1% спад

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Точно, каквото е казал колегата.

                                Аз на ум ви смятам, че нямам време - ама за този инструмент ще е това.

                                Около 11250-12500 - после ще има корекция с около 30% надоле.

                                Т'ва кат' тайминг до 3 години.

                                Нямам време да ви смятам, а и не ми плащате. Ма, чат-пат все това правя - сметки ще излязат презизни.

                                Успех!


                                Още един "експерт"
                                Ще падна от смях, 12500 после 30% надолу в 3 годишен период.
                                Ми да беше написал в 10 годишен период тогава на 100% щеше да уцелиш.
                                Хората се интересуват в 1 месечен, 3 месечен най-много 1 годишен период, какво ще е след 3 години не ги топли.

                                Коментар

                                Working...
                                X