IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    важно е не е колко ти дават като дивидент а как реагира акцията на новините ...На добрите да бъде ракета а на лошите да бъде подводници...
    Иначе всеки може да бъде инвеститор и да си поглежда акциите веднъж на три месеца дали са мръднали с някой цент ...
    Днес Коба се престави мноого добре при падащ маркет..
    Успех на всички!
    Въпрос на цели - он пък може да сака компания де му снася редовно, като охранен кокошляк...

    Вий - испаноинвестиращите - искате ли да обособим отделна темичка за целта? Смятам да измисля следните теми:
    - Инвестиции в Испания, Италия, Португалия
    - Инвестиции в Британия, Франция, Швейцария
    - Инвестиции в ЦИЕ и Азия.

    Не всички да се бутаме в Дакс - често модераторите са ме питали: защо.

    Мислех и вариант за обособяване по сектори - бамки, слузести компании, автомобилни, хапчеви, ама ного ще станат.
    Last edited by Императорът; 03.03.2017, 19:21. Причина: Ърммм
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

      И какво сега според тия излиза, че трябва да се разделя със Сантандер... Но те ми снасят добре, пък и JPM им дават 5.85 ...
      важно е не е колко ти дават като дивидент а как реагира акцията на новините ...На добрите да бъде ракета а на лошите да бъде подводници...
      Иначе всеки може да бъде инвеститор и да си поглежда акциите веднъж на три месеца дали са мръднали с някой цент ...
      Днес Коба се престави мноого добре при падащ маркет..
      Успех на всички!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

        И какво сега според тия излиза, че трябва да се разделя със Сантандер... Но те ми снасят добре, пък и JPM им дават 5.85 ...
        Тъка като хвърлих едно око се вижда ,че най много надежди дават на строителните компании
        OHL би трябвало да направят най голям ръст но те не са в Ибекс
        Банките не им дават много потенциал
        Популар според мен ще е най печеливша ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ
          Акциите с най -голям потенциал на Ибекс
          http://www.estrategiasdeinversion.co...-ibex35-293337
          И какво сега според тия излиза, че трябва да се разделя със Сантандер... Но те ми снасят добре, пък и JPM им дават 5.85 ...
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ
            Акциите с най -голям потенциал на Ибекс
            http://www.estrategiasdeinversion.co...-ibex35-293337

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
              монти, комерца оформя една солидна формация "обърнати рамо-глава-рамо". с още малко търпение току виж се реализират шаманствата на разбирачите за 2-цифрен курс на акцията
              9 е моето число!
              УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
              ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ДА НЕ БЪДЕМ СЛУГИ НА НИКОЙ!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                ЧЕСТИТ НАЙ-СВЕТЪЛ И ВЕЛИК ПРАЗНИК БЪЛГАРИ!!!
                дааам по случай Освобождаване от Османско "Съжителство" според Еврогейовете и Сороспиите и Освобождаване на България от Турско Робство според българите ....

                честито честито, само дано да не паднем пак там, че май натам сме се запътили и сме вътре с единия крак ....
                Last edited by michaelis12; 03.03.2017, 15:19.

                Коментар


                • ЧЕСТИТ И СВЕТЪЛ И ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ КОИ СМЕ !!!

                  Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                  ЧЕСТИТ НАЙ-СВЕТЪЛ И ВЕЛИК ПРАЗНИК БЪЛГАРИ!!!
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • монти, комерца оформя една солидна формация "обърнати рамо-глава-рамо". с още малко търпение току виж се реализират шаманствата на разбирачите за 2-цифрен курс на акцията

                    Коментар


                    • ЧЕСТИТ НАЙ-СВЕТЪЛ И ВЕЛИК ПРАЗНИК БЪЛГАРИ!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Купих Газпром на 131 (tp-144,sl-122)
                        Я - Gazprom - ного фенове - дали не е време да си измислим специална тема за? Впрочем си мисля - време е темите да се разслоят - а не в тази - която е за Дакс - да пишем за всички чужди неамерикански акции.

                        Е ли е удачно това - и кое по-добре - разпределение по пазари ли, разпределение по отрасли ли? Може би е добре да има отделна тема за газта, слузта и добиващите ги компании?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Газпромченцето ниииии - защо така падна - щото се стопли ли? Май малко нависоко допълних...
                          Купих Газпром на 131 (tp-144,sl-122)
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                            "Северен поток" 2 може да последва съдбата на "Южен", благодари на ЕК за това, "Турски поток" до никъде не е, при "Силата на Сибир" или връзката с Китай също има забавяне, макар и напоследък да се активизират в тази насока, все още има известна несигурност за доставките през Украйна, знаем какво се случва там, не на последно място желаният ръст на цените на петрола не се реализира въпреки съкращенията на добива от страна на ОПЕК и Русия, а нормално газта следва цената на нефта на световните пазари
                            Да, но пък от друга страна Газпром продава все повече газчица и все по-скъпо на Европа - тая зима ежемесечно чупеше собствените си рекорди като клечки.
                            Северният, а и южният потоци ще бъдат построени рано или късно, защото Европа има нужда от още и още газчица и тая година го доказа. Впрочем и дори тия нива на продажбите хич не са зле - и тая доходност хич не е зле - на акцията де - а тъй като дивидентецът се изчислява в рублички, поскъпването на рубличката съвсем пък не е зле !!! Залагам на минимум 8 рублички дивидентец тая година - т.е. дивидентна доходност около 4.4-4.5%... може и повече да е. Впрочем явно тази акция си има вътрешно закономерство на движението - температурите падат, акцията се дига. Ако падне до около 3.9-4 кинта, ще се псувам, че съм допълвал на 4.48 еврака, ама пак ще си допълня...
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Газпромченцето ниииии - защо така падна - щото се стопли ли? Май малко нависоко допълних...
                              "Северен поток" 2 може да последва съдбата на "Южен", благодари на ЕК за това, "Турски поток" до никъде не е, при "Силата на Сибир" или връзката с Китай също има забавяне, макар и напоследък да се активизират в тази насока, все още има известна несигурност за доставките през Украйна, знаем какво се случва там, не на последно място желаният ръст на цените на петрола не се реализира въпреки съкращенията на добива от страна на ОПЕК и Русия, а нормално газта следва цената на нефта на световните пазари
                              Last edited by k.o.; 03.03.2017, 00:02.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Газпромченцето ниииии - защо така падна - щото се стопли ли? Май малко нависоко допълних...
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X