IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ferry-ти разкарали лимонките от БФБ ,или още си зареден
    Интересно мие и аз в момента имам малко от жицата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

      много е прав!!! това е очеизвадно като се разгледа значителен брой сливания на големи от близкото минало
      Да от Ибердрола питат как в рамките на 1 месец 2 пати се намаля прогнозната печалба и няма наказани във висшето ръководство
      Iberdrola -имат над 8% в SGRE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Днес проблеми и при Гамеса
        Още при сливането един испанец бе казал в форума ,ще се съберат две големи компании и се на сер..т
        много е прав!!! това е очеизвадно като се разгледа значителен брой сливания на големи от близкото минало

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

          нов таргет има днес...... 6.70. според мен спокойно до 7 ще я свалят.
          проблем: 0 иновации и 0 конкурентност. пълни са с поръчки от предишни години(според новините), но нови солидни проекти уви .... слабо.
          ако се задържи тенденцията, ще ги заличат
          Днес проблеми и при Гамеса
          Още при сливането един испанец бе казал в форума ,ще се съберат две големи компании и се на сер..т
          Last edited by lobos; 20.10.2017, 18:59.

          Коментар


          • да видях новината за цената на анализатора ще изчакам за сега може около 7,5
            да купя още малко но ще видим ако не продаваме на загуба и продължаваме напред
            бавно и тихо нагоре

            Коментар


            • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
              да аз имам малко там 200 бр. на 10.20 да видим до къде ще стигне
              нов таргет има днес...... 6.70. според мен спокойно до 7 ще я свалят.
              проблем: 0 иновации и 0 конкурентност. пълни са с поръчки от предишни години(според новините), но нови солидни проекти уви .... слабо.
              ако се задържи тенденцията, ще ги заличат

              Коментар


              • да аз имам малко там 200 бр. на 10.20 да видим до къде ще стигне
                бавно и тихо нагоре

                Коментар


                • айдеее.... нордекс под 9 евро

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                    Някой запознат на какво се дължи спада на Wereldhave?
                    да интересно вчера и при NSI имаше шипче надолу. надявам се да отлепят над 40 след отчета. иначе обичайните проблеми с онлайн търговията си ги има. новото това лято бяха наводненията във флорида и тексас - все пак холандия е доста на ниско но да и на мен wereldhave ми е единстената губеща позиция тая година -2-3%, поне пут опциите обраха голяма част от спада но пък ако продължи към 35 може да стане неприятно сега ще има и tax loss selling в края на годината

                    Коментар


                    • Някой запознат на какво се дължи спада на Wereldhave?
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • CBK ще я изнасилят ли бързо бързо до 14.20??? колко време мислите че ще я клатят до там?

                        Коментар


                        • +15к още FSD

                          Коментар


                          • интересно днес холадските адсици направиха шипчета надолу при по-висок обем да не готвят някоя законодателна промяна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              Пучдемонт - целта им е още привилегии от Мадрид ,той много добре разбра ,че капиталите взеха да се местят от Каталуния -тоест парите бягат и едно излизане ще е катастрофа за Каталуния ,тъка че сега ще има преговори и увъртания Рахой и той не лесна позиция ,ще отстъпва няма как ,иначе си прав ,че при независимост Пучдемонт -едва ли му оставаше много живот
                              Хайде да видим с какъв гап ще отвори Ибекс предполагам другата седмица ,ще го запълни .
                              Гап - нагоре ли
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                                тц, надделяли са мангизите които Мадрид са платили на Главатарите в Каталунция и са му съобщили на Пичкемона че ако не вземе това което му дават ше му е за последно приживе ....
                                Всички се кланаят на новата религия - "парите" ... какви разуми какви жълти таксита ?! ....
                                Пучдемонт - целта им е още привилегии от Мадрид ,той много добре разбра ,че капиталите взеха да се местят от Каталуния -тоест парите бягат и едно излизане ще е катастрофа за Каталуния ,тъка че сега ще има преговори и увъртания Рахой и той не лесна позиция ,ще отстъпва няма как ,иначе си прав ,че при независимост Пучдемонт -едва ли му оставаше много живот
                                Хайде да видим с какъв гап ще отвори Ибекс предполагам другата седмица ,ще го запълни .

                                Коментар

                                Working...
                                X