IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Long WashTec AG @ 72

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

      1. ako otide pod 18 moje da vlezna
      3. rebound i probiv na 127
      publity same day out @ 25.20
      today in @ 21.2

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

        1. ako otide pod 18 moje da vlezna
        3. rebound i probiv na 127
        bet at home @ 93

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gamma Swap Разгледай мнение
          Започнаx позиция в: Publity AG @ 23.9, Neopost SA @ 25.3, Wirecard AG @97 + Call Options Strike @ 105, RWE @ 16.5 + Call Options Strike 17, Uniper Call Option Strike 26
          1. ako otide pod 18 moje da vlezna
          3. rebound i probiv na 127
          Last edited by Ferry; 31.01.2018, 10:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            за бога Волксвагина защо така опушват хората и маймунките . мощностите пак заработиха на пълна тяга и яко надолу . настава страх и паника . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

            Коментар


            • за бога Волксвагина защо така опушват хората и маймунките . мощностите пак заработиха на пълна тяга и яко надолу . настава страх и паника . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

              Коментар


              • Започнаx позиция в: Publity AG @ 23.9, Neopost SA @ 25.3, Wirecard AG @97 + Call Options Strike @ 105, RWE @ 16.5 + Call Options Strike 17, Uniper Call Option Strike 26

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  Добре де как пък тъй паднахме от свешеното.то фундаметт то новини то плямпане и накрая едни стандартни зифрички презакват работата
                  ми ей тъй

                  Коментар


                  • Добре де как пък тъй паднахме от свешеното.то фундаметт то новини то плямпане и накрая едни стандартни зифрички презакват работата

                    Коментар


                    • мммммммммммм вери найс фоооооолинг фром дъ сейкрит 13580 джендърс

                      хяхяхяхяхяхяхяхяхяяххяяяяя

                      Коментар


                      • Не откривам значителни новини за Сантандер и се чудя защо днешните обеми са х5 на средните... Някой търгува ли я ?
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • точно така се прави еврейчета . стоиш няколко часа на свещеното 13580 та всички ора/неевреи/ да напускат късо от 13580 и после вие сте на ПИЧалба хяхяхяхяхяхяхяхя. ама вие еврейчета наистина ли борси ми правите бе. бравос похвално. много добре се справяте

                          Коментар


                          • с тия темпове 2018 ще е с лимон! найс, а?

                            Коментар


                            • порше +103%,
                              coba +137%
                              честито!
                              Last edited by Ferry; 23.01.2018, 10:54.

                              Коментар


                              • за едното 13580 ли се пъните бе еврейчета . и кво от туй. хяхяхяхяяхяяяяяяяяяяяяяяя
                                късо ма ........................................

                                Коментар

                                Working...
                                X