IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Long Aurelis (dividend), increase bet at home, adiddas, Short Uniper 26.5

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      Абееее Еврейкиии
      на борсички ли ще си играем а
      що плюете срещу бомбата бе .късо за 12590.хяхяхях
      Каръков ,таз работа не за теб

      Коментар


      • Абееее Еврейкиии
        на борсички ли ще си играем а
        що плюете срещу бомбата бе .късо за 12590.хяхяхях

        Коментар


        • Стига си спамил туканка с тия сеизмограми, бе.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • ол ина ми пак излязъл страшен съм еййййййййййййййййй


            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              ОТЛИЧНО КЪСОТО ИЗЛИЗА

              Нещо послъгваш хасане. Я си виж двете графики. Нещо ми се разминават линиите ти.

              Коментар


              • ОТЛИЧНО КЪСОТО ИЗЛИЗА

                Коментар


                • абеееееее еврейкииииии. абе вие чутора на дакса ли се опитвате да направите . следващите дни ще ви я изкарам през к ..............п..................

                  ол ин късо ТООООЧНО ТУКА тука да ви обера паричките . айде че и сатанярското 6666 е тука . помолихте ли се за малките еверйчета

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    Гърмят ли бомбите
                    Аз почвам да го контря с една малка сумичка. Докато той затрива демо след демо може да правим пари на негов гръб

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      туй еврейчетата не се научиха да правят борси . първо ми прецакват долната бомба и направо от горната им набивам един ол ин . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяя

                      Мараба Хасан. Май пак гръмна бобата и замина акаунта. Ново демо чакам от теб и още много много бомби. Аз имам чувството,че ако те контря ще направя хубави пари. Ти си голяма работа признавам. Току виж се окажеш златна мина хяхяхяхяхяхяя

                      Коментар


                      • Abengoa-Известни проекти, в които Abengoa е финалист в процеса на наддаване.
                        1. Proyecto relleno sanitario de residuos sólidos en la ciudad de Fray Bentos. Este importe se adjudicará a Teyma Abengoa o Cujo. La valoración de este proyecto es de 1,7 m $
                        2. Proyecto de Enegía Solar Noor-Midelt. Valoración del proyecto 2.200 m $
                        3. Proyecto de almacenamiento eléctrico en Jordania. Se desarrollará en 2 fase. Valoración de cada fase 40 m$. Total 80 m$
                        4. Proyecto desaladora Al Ghubrah III en Omán. Valoración proyecto 500 m$
                        5. Proyecto solar Ibri II Solar IPP. Valoración del proyecto 500 m$
                        6. Proyecto de alcantarilla y mantenimiento en Madhya Prades en la India. Valoración proyecto 166 m$
                        7. Proyecto Dubai fase IV. Valoración proyecto 500 m$
                        8. Proyecto Cerro Dominador. Ex Atacama 1. Valoración proyecto 800 m$
                        9. Proyecto Corredor de Alta Velocidad entre el Mar Rojo y el Cairo. En consorcio con Talgo, Indra e imathia. Valoración: 6.000 m$
                        10. Operación y mantenimiento Desalinizadora Valdelentisco. Valoración: 7,8 m€
                        11. Planta desalinizadora en Gujarat Industrial Development (India). Valoración: ¿?
                        Valoración total de proyectos de Abengoa: 10.747,7 m$

                        Коментар


                        • Защо този постоянно казва "хяхяхяхяхяхяхяхя" и пропагандира антисемитство?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            туй еврейчетата не се научиха да правят борси . първо ми прецакват долната бомба и направо от горната им набивам един ол ин . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяя

                            Гърмят ли бомбите

                            Коментар


                            • ОБИЧАМ Мидичката, бе !!!

                              Могъщи, ного могъщи.

                              https://www.investor.bg/evropa/334/a...godini-260043/
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • туй еврейчетата не се научиха да правят борси . първо ми прецакват долната бомба и направо от горната им набивам един ол ин . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхяя

                                Коментар

                                Working...
                                X