IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Евро банките пак ще ударят хубаво дънце покрай драмите в Италия. Според мен сгоден момент за покупки .Защото сега проблемите които преекспонират са политически ... Всъщност малцина знаят дали е така. Ако минат през нови избори ще се включат още мечки и играта ще стане доста динамична.
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • въъъъхххх ммноу падна тоя дакс бе . да не би да е щото ние празднуваме .

      запомнете едно от ЦЦЦЦАРЯТ ССССЛЪНЦЕ

      когато ние празднуваме . те страдат . и обратното


      хяхяхяхяхяхяяхяххяяяяяяяяяяяяя

      Last edited by the architect; 24.05.2018, 18:04.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Много интересно, но не ме учудват как уреждат малките акционери... Разбира се, ако си уцелил дъно такива схеми могат да те направят богат...
        Мда, мажо да не е с БГ родословие ...
        Тук само за спекула за дългосрочно е рано според мен ,мажо 100% е замислил нещо с кеша

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

          Ами те искаха да си изкупят целият дълг предсрочно и да го ликвидират, но не всички се приеха офертата http://www.europapress.es/economia/n...514183952.html
          Юни месец на 25 имат среща и тук е цялата игра дали ще има дивидент или не все още анализирали имат над 700 мил кеш и това е ако платят всичкия дълг а те са платили 25% ,отделно се говори за продажби за около 250 мил .
          Кеш имат но нямат доверие Villar Mir държи мисля .че 53% от капитала на OHL ,въпроса е те дали имат нужда от кеш мисля .че наскоро прибра около 250 мил от Абертис , иначе тук е много манипулирана акцията .
          Тук като нищо могат е закарат на 4 или дори 6 евро само за няколко дена както и на 2 евро но мисля че под 3 евро Villar Mir може да си пълне индиректно и на 25 да си гласуват дивидент от 1.8 евро и това е
          Много интересно, но не ме учудват как уреждат малките акционери... Разбира се, ако си уцелил дъно такива схеми могат да те направят богат...
          Мда, мажо да не е с БГ родословие ...

          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Grupo empreserial san jose- GSJ -pogledni i tezi

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Lobos, обясни каква е драмата при OHL , освен корупция и скандали... Беше писал, че имат доста кеш , но как са с дълга ?
              Яко ги натискат и може да оформят добри нива за вход...
              п.с. Надявам се да се окажат корави - въпреки, че графиката им не изглежда кой знае колко по-добре в сравнениен с Abengoa ,
              ​​
              ​​
              Ами те искаха да си изкупят целият дълг предсрочно и да го ликвидират, но не всички се приеха офертата http://www.europapress.es/economia/n...514183952.html
              Юни месец на 25 имат среща и тук е цялата игра дали ще има дивидент или не все още анализирали имат над 700 мил кеш и това е ако платят всичкия дълг а те са платили 25% ,отделно се говори за продажби за около 250 мил .
              Кеш имат но нямат доверие Villar Mir държи мисля .че 53% от капитала на OHL ,въпроса е те дали имат нужда от кеш мисля .че наскоро прибра около 250 мил от Абертис , иначе тук е много манипулирана акцията .
              Тук като нищо могат е закарат на 4 или дори 6 евро само за няколко дена както и на 2 евро но мисля че под 3 евро Villar Mir може да си пълне индиректно и на 25 да си гласуват дивидент от 1.8 евро и това е

              Коментар


              • Lobos, обясни каква е драмата при OHL , освен корупция и скандали... Беше писал, че имат доста кеш , но как са с дълга ?
                Яко ги натискат и може да оформят добри нива за вход...
                п.с. Надявам се да се окажат корави - въпреки, че графиката им не изглежда кой знае колко по-добре в сравнениен с Abengoa ,
                ​​
                ​​
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Не е съвсем по темата ,но не можах да отворя нова.
                  ПОКУПКА НА КОЛА НОВ ВНОС ОТ АВТОКЪЩА И НОВИТЕ ПРЕГЛЕДИ ЗА ЕМИСИИ В КАТ
                  Какво става ако "новия внос " не мине теста.
                  при така зададения въпрос от продавачите получих бодри отговори от рода ,
                  -супер е колата ще мине
                  -ако не мине ще ти върнем парите,да но вече са ти я продали с фактура
                  и наи бодрия--Няма да се плашиш.
                  Та въпроса ми е как може да се предпазим при покупка на новия 10 годишен дизел.
                  Ако някои може да отвори нова тема моля да го премести там коментара ми

                  Коментар


                  • импееееееееееее вървят ли дивидентите при дакса . колеги да помолим импето да даде прогноза за дакса . той много го разбира и до колкото знам направи от дакса първия си милион съвсем наскоро само от дълги при дакса

                    Коментар


                    • не може да се отрече . бърза е в дигането на лъжицата красавицата от ееееееееееееееевро визия в момента в който срещне бомба отдоле

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                        Was meinst du mit mc
                        Marktkapitalisierung

                        https://markteinblicke.de/115777/201...p-wirecard-co/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          Какво става с оптимизма сабаляннка красавицеееее.късият ооооол ин от сутринта от бомбата излиза и още поне година две не може да ме събориш .хъхъхъхъ това беше ол ина на ол иновете.хъхъхъхъхъхъъххъъхъх
                          Ти май ол ин влизаш по няколко пъти на седмица и всичките те зануляват. Еб*ти шизофреника

                          Коментар


                          • Какво става с оптимизма сабаляннка красавицеееее.късият ооооол ин от сутринта от бомбата излиза и още поне година две не може да ме събориш .хъхъхъхъ това беше ол ина на ол иновете.хъхъхъхъхъхъъххъъхъх

                            Коментар


                            • Така. Мечтата на красавицата от евровизия е изпълнена .бомба на 4н изтествана.сега ще оставим красавицата гладна.ххъъххъъххъъхъхъъххъхъъъъъъ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                                Колеги, какво става ако имаш портфейл с чужди акции, и посредника ти фалира? Акциите на твое име ли се водят когато търгуваш от платформа, или на името на посредника?
                                Акциите са на твое име. При фалит има законова процедура, която отнема време и докато тя трае не можеш да прехвърлиш активите си при друг брокер. Хубаво е да имаш постоянна книжна разпечатка на портфейла си при всяка промяна в него. Не ползвай люксембурски брокери банки там е сравнително опасно. Лихтенщайн и Швейцария са сигурни. Бъди сигурен че поръчката ти се изпълнява на борсата, защото има недобросъвестни брокери, които реално не закупуват заявените от собственика покупки, но ги отразяват в портфейла.

                                Коментар

                                Working...
                                X