IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колеги, какъв е шанса според вас Даймлер да запазят дивидента 3,65 евро и догодина? Заради тези евентуални санкции предполагам че ще има някакъв спад на печалбата, но не мисля че това ще е дългосрочна политика на Тръмп най-малкото защото не се приема добре и от самите американски компании. А и гледам че този дивидент е само 37% от печалбата. При цена от около 56 евро в момента, дивидентната идва около 4,5% след данък, което смятам че никак не е лошо. Какво мислите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
      Коя е тая книга, белким и аз науча нещо...
      Това е бъзик

      Ти явно не следиш темата на Iv_max
      Last edited by Money; 29.06.2018, 18:07.

      Коментар


      • Коя е тая книга, белким и аз науча нещо...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

          От лв макс се уча. Поръчал съм книгата му
          И аз ще направя pre-order да не свърши

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

            Яко! По едно време си казах, абе тоя човек се набута тъпо с тия шортове тоя път...

            Браво!
            От лв макс се уча. Поръчал съм книгата му

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

              Затварям двата шорта на 98
              Яко! По едно време си казах, абе тоя човек се набута тъпо с тия шортове тоя път...

              Браво!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                short @ 104.9
                Затварям двата шорта на 98
                Last edited by HY Spread; 28.06.2018, 22:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                  Бавно DB се приближава към таргета 6 евро. Около тези нива ще стане наистина интересно.
                  Ти играл ли си го и само докладваш като императора? Иначе за мен мога да кажа отново в позлатен тон, които дори не е арогантен, защото е доказан: лесно е да имаш успех, трудно е другите да го признаят ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                    Бавно DB се приближава към таргета 6 евро. Около тези нива ще стане наистина интересно.
                    да дори на ники му излезе хеджа с пут опцията на 9 евро... или отчета ще е много зле или ще има dead cat bounce от тия нива определено ще спечелят от спада на еврото спрямо долара другите променливи не знам как ще ми се отразят така де по коледа дано е по-оптимистично

                    Коментар


                    • Бавно DB се приближава към таргета 6 евро. Около тези нива ще стане наистина интересно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                        Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви в съобщение в "Туитър", че ще въведе мита от 20% за внос на европейски автомобили, ако ЕС не премахне търговските бариери за американски компании.

                        Тръмп посочи, че Европейският съюз в продължение на дълго време е поддържал "мита и търговски бариери спрямо САЩ и техните велики компании и работници". "Ако тези мита и бариери не бъдат премахнати в скоро време, ще въведем мита от 20 процента за всичките им автомобили, внасяни в САЩ", каза той американският държавен глава.

                        Днес ЕС започна да налага мита от 25% върху вноса на редица продукти от САЩ. Решението е в отговор на наложените от Вашингтон мита за европейските стомана и алуминий, обявени по-рано този месец ...

                        https://www.dnevnik.bg/sviat/2018/06...te_avtomobili/
                        Много ясно...типично за него... Дори малко паднаха акциите днес- вероятно пазара се надява на "чудо"...
                        Сега е въпрос на време да се случи.
                        Разчитам, че това е просто стратегия на преговори с елемент на изнудване и след време ще даде на заден.,. Ще заложа, че към края на годината ще се направи на смирен християнин и ще седне да преговаря. И така -в следващите месеци посоката ще е предимно надолу .,..
                        п.с. Освен към костенурките и бенца поглеждам и към Хонда.
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          От 58 до 45 са доста по-малко % , няма и 20 ... За толкова е достатъчен един туит на перчема ...
                          Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви в съобщение в "Туитър", че ще въведе мита от 20% за внос на европейски автомобили, ако ЕС не премахне търговските бариери за американски компании.

                          Тръмп посочи, че Европейският съюз в продължение на дълго време е поддържал "мита и търговски бариери спрямо САЩ и техните велики компании и работници". "Ако тези мита и бариери не бъдат премахнати в скоро време, ще въведем мита от 20 процента за всичките им автомобили, внасяни в САЩ", каза той американският държавен глава.

                          Днес ЕС започна да налага мита от 25% върху вноса на редица продукти от САЩ. Решението е в отговор на наложените от Вашингтон мита за европейските стомана и алуминий, обявени по-рано този месец ...

                          https://www.dnevnik.bg/sviat/2018/06...te_avtomobili/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                            Дано, макар че лично аз мисля, че трябва много по-сериозен скандал за да бутне цената с 50%.

                            Знам, че имаш акции на Теленор, малко инфо и за тях от днес ... https://www.economic.bg/bg/news/10/n...ln-dolara.html
                            От 58 до 45 са доста по-малко % , няма и 20 ... За толкова е достатъчен един туит на перчема ...
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                              Дано, макар че лично аз мисля, че трябва много по-сериозен скандал за да бутне цената с 50%.

                              Знам, че имаш акции на Теленор, малко инфо и за тях от днес ... https://www.economic.bg/bg/news/10/n...ln-dolara.html
                              Благодаря за инфото. Общо взето изобщо не уцелих тайминга с влизането в Теленор Дивидентите добре, но капиталовата ми е доста на минус. Мислех си че с този интернет навсякъде, мобилните данни и интернет на нещата, телекомуникациите ще имат добри перспективи, но някой анализатори твърдят обраното. Засега не смятам да продавам, като се надявам натрупаните дивиденти един ден да ме изкарат на капиталова печалба.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                                Тук ако Даймлер падне на 40-45 евро, може да се мисли за вход...
                                Дано, макар че лично аз мисля, че трябва много по-сериозен скандал за да бутне цената с 50%.

                                Знам, че имаш акции на Теленор, малко инфо и за тях от днес ... https://www.economic.bg/bg/news/10/n...ln-dolara.html
                                Last edited by Innocent; 21.06.2018, 13:48.

                                Коментар

                                Working...
                                X