IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    А сега накъде., ще ходи ли до 9 ?
    Според мен да даже и малко под 9 има къси отворени 2012 или 2013 не помня и са под 9 мисля ,че видим 8 ,но едва ли ще е за дълго време

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      Siemens Gamesa cae un 7,2% tras la advertencia de Goldman sobre India

      https://www.bolsamania.com/noticias/...--3484355.html

      Два или 3 дена преди това Blackrock отвориха къси позиции и на около 11,400 затвориха 1 пета от тях предполагам чакат да запълни дупката на 10.100- 10,200 ,та затова казах ,че чакам първо тези нива и ще я мисля
      А сега накъде., ще ходи ли до 9 ?
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Long ONTEX от 17.40
        Да се надяваме,че няма да намерим шпионски чипове в дамските превръзки.
        Ники, тук ли си бате?

        Коментар


        • OHL-Ако влизаш гледай поне да е под 1,20 с толкова къси ,ясно се вижда ,че около и под евро ще слиза и няма да мръднат докато няма резултати

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Аз залагам, че остърже дъното на 1.65-1.75 .,. и вероятно ще сложа някое евро .,. онези , които спечелих от Populare
            п.с. Къде ги гледаш късите ?
            Не можах да се сдържа и направих бърза врътка - 1200 бр. OHL 1.72-1.848 ...
            Ако не се бях вторачил в други дънни рибоци, че и по-едри ( Unicredit, GE, Vodafone, Telefonica) или поне да ги бях взел на 1.62 можех да държа още някоя седмица ...
            п.с. за първи път ми се случва ИП да ми даде "бонус" при продажбата ....щото бях сложил фиксирана цена продава 1.82 а той ми ги изпълни при гап нагоре на 1.848 .... Може би щото брокеро е IB
            https://www.cnmv.es/Portal/Consultas...nif=A-48010573
            OHL много внимавай както се вижда отново има къси от вчера ,аз тези дни сам зает един курс карам и там няма нет ,а и не върви да гледам дамо в телефона
            Инфо за тях получавам от познати и ги гледам ,как цял ден работниците си барат оная работа
            Та тях още преди Marshall Wace LLP бяха отворили почти 2.2 % къси по спомен може да видиш точно колко са били и изведнъж взеха да затварят -странно ми стана и предположих ,че просто са затваряли от едно място но са отваряли от друго -това си е мое мнение може и да бъркам
            Тогава ми стана ясно ,че ще има яко на долу та минем ли 1,50 не знам дали си спомняш кога ти бях писал за него -добре е да се сетиш за TEVA -не казвам ,че ще е скоро може това е началото на новата криза до тогава има време
            Last edited by lobos; 28.09.2018, 17:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Докато не вземат малко да стегнат персонала и работниците тук нищо добро няма се случи този новия и да успее това толкова бързо няма да стане утре ще видим колко къси ще има затворени .Нищо чудно да има нови отворени позиции ,ясно е че тази година ще е на загуба ,не виждам в момента кое би спряло спада ,по тази позиция главно оперират шоратажиите ,така че освен тях са малцина вярващите в OHL.
              Има време и тук ще дойде слънце ама за сега сме на долууууууу
              За цената приеми ,че така ми нашепва вътрешния глас Като видим 1.50 ще видя какво следва
              Аз залагам, че остърже дъното на 1.65-1.75 .,. и вероятно ще сложа някое евро .,. онези , които спечелих от Populare
              п.с. Къде ги гледаш късите ?
              Не можах да се сдържа и направих бърза врътка - 1200 бр. OHL 1.72-1.848 ...
              Ако не се бях вторачил в други дънни рибоци, че и по-едри ( Unicredit, GE, Vodafone, Telefonica) или поне да ги бях взел на 1.62 можех да държа още някоя седмица ...
              п.с. за първи път ми се случва ИП да ми даде "бонус" при продажбата ....щото бях сложил фиксирана цена продава 1.82 а той ми ги изпълни при гап нагоре на 1.848 .... Може би щото брокеро е IB
              Last edited by Protokol; 28.09.2018, 14:26.
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Очаквано Huarte ги къртят днес ...ама как ги предвиди на 1 евро
                Благодаря за коментара относно Marshall Wace LLP ...разгледах им портфейла
                И друго - направи ми впечатление, че миналия месец са отворили позиция в GE ...където смятам да се включа под 11 $...
                Докато не вземат малко да стегнат персонала и работниците тук нищо добро няма се случи този новия и да успее това толкова бързо няма да стане утре ще видим колко къси ще има затворени .Нищо чудно да има нови отворени позиции ,ясно е че тази година ще е на загуба ,не виждам в момента кое би спряло спада ,по тази позиция главно оперират шоратажиите ,така че освен тях са малцина вярващите в OHL.
                Има време и тук ще дойде слънце ама за сега сме на долууууууу
                За цената приеми ,че така ми нашепва вътрешния глас Като видим 1.50 ще видя какво следва

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Marshall Wace LLP -Рядко бъркат
                  OHL -Правят структурни промени ,почти нямат нови договори ,много внимавай с тях аз чакам 1,20- 0,90
                  Това показват звездите
                  T
                  Тази компания е пример когато банките и големите инвеститори са лъгани дълго време ,имат 1 милиард кеш и никой инвеститор не им вярва ,че ще почнат да работят малко по сериозно а няма само да изпапат паричките
                  Очаквано Huarte ги къртят днес ...ама как ги предвиди на 1 евро
                  Благодаря за коментара относно Marshall Wace LLP ...разгледах им портфейла
                  И друго - направи ми впечатление, че миналия месец са отворили позиция в GE ...където смятам да се включа под 11 $...
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • САП добре вървят, вече на 107.80

                    Едни 23% нагоре за 6 месеца

                    Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    09.03.2018, 11:05

                    Ontex не взех, но се набутах малко в САП на EUR 87.59

                    Точно сега сигурно ще тръгне надолу.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                      OHL pierde 843,6 millones hasta junio por el impacto de la venta de su negocio de Concesiones

                      http://www.expansion.com/empresas/in...4188b4623.html
                      Резултатите не са ок, но пазара я оценява като пред фалит... Май доста народ не харесват Фуентес... На мен лично не ми хареса друго - че новия финансов директор последните пет години е правил кариера в Дойче банк и ... Populare.,. Айде няма нужда от чак такива меринджеи...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • OHL pierde 843,6 millones hasta junio por el impacto de la venta de su negocio de Concesiones

                        http://www.expansion.com/empresas/in...4188b4623.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Marshall Wace LLP -Рядко бъркат
                          OHL -Правят структурни промени ,почти нямат нови договори ,много внимавай с тях аз чакам 1,20- 0,90
                          Това показват звездите
                          Засега само гледам мача ...откакто се отървах в последната минута при Populare, станах прекалено предпазлив към латиносите ...
                          Ако използвам езика на Импето - тия хуарте ...нещо в името не ми харесва ...намирисва на к...р капан
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Obrascon Huarte изкарва отчет, днес след приключване на търговията. Има ли луди глави да залагат на предчувствия - щото обикновено прави резки движения и в двете посоки ...
                            Marshall Wace LLP -Рядко бъркат
                            OHL -Правят структурни промени ,почти нямат нови договори ,много внимавай с тях аз чакам 1,20- 0,90
                            Това показват звездите
                            T
                            Тази компания е пример когато банките и големите инвеститори са лъгани дълго време ,имат 1 милиард кеш и никой инвеститор не им вярва ,че ще почнат да работят малко по сериозно а няма само да изпапат паричките
                            Last edited by lobos; 26.09.2018, 15:14.

                            Коментар


                            • Obrascon Huarte изкарва отчет, днес след приключване на търговията. Има ли луди глави да залагат на предчувствия - щото обикновено прави резки движения и в двете посоки ...
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                                Купих отново Даймлер на 54,35. Там спада на цената заради Турция ли е, или има и други фактори според вас?
                                Доналдът...

                                Коментар

                                Working...
                                X