IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • лобос
    пак ли дясно рамо правите на дакса . абе изтъркахте се бе лобос

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      Прав е лобос. Що се занимавате с тия числа. ГЛЕДАЙТЕ САМО ФУНДАМЕНТА И КУПУВАЙТЕ АКЦИИ ПО ФУНДАМЕНТ
      Първо на първо дакса не е дигналл от 11111 а ОТ 110.... И НЕЩО. Другото което е аз днес следях фундамента като лобос и купух акциики. Казаха че германската икономика растяла и всички компании днес изкараха отлични отчети и дадоха ми дивидент. Просто кеф. Сега може би към 11234 ще излязат някви по лоши новинки . Ама за бога що се занимавате с техники. Глейти фундамента като лобос и нещата винаги ще вървят добре. Послушайте го
      madre mía

      Коментар


      • Прав е лобос. Що се занимавате с тия числа. ГЛЕДАЙТЕ САМО ФУНДАМЕНТА И КУПУВАЙТЕ АКЦИИ ПО ФУНДАМЕНТ
        Първо на първо дакса не е дигналл от 11111 а ОТ 110.... И НЕЩО. Другото което е аз днес следях фундамента като лобос и купух акциики. Казаха че германската икономика растяла и всички компании днес изкараха отлични отчети и дадоха ми дивидент. Просто кеф. Сега може би към 11234 ще излязат някви по лоши новинки . Ама за бога що се занимавате с техники. Глейти фундамента като лобос и нещата винаги ще вървят добре. Послушайте го

        Коментар


        • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
          кво стане лобос .

          уж се появих и дакса трябваше да катери

          ти си накупи АКЦИИ щот щяло да катери а дакса вече е на 11111.
          не така на борси така не се играе
          Каръков никога не съм имал акции в дакса за 3 години веднаж си познал
          Дакса може и под 11 000 да го видиш и кво от това като си на демо

          Коментар


          • кво стане лобос .

            уж се появих и дакса трябваше да катери

            ти си накупи АКЦИИ щот щяло да катери а дакса вече е на 11111.
            не така на борси така не се играе
            Last edited by volatilnia; 24.10.2018, 22:36.

            Коментар


            • Немските банки надолу, Гръцките нагоре

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                Какво се случва с банковите книги днес - Commerz + Deutsche bank, ай, ай, ай
                Google?

                Коментар


                • Какво се случва с банковите книги днес - Commerz + Deutsche bank, ай, ай, ай

                  Коментар


                  • май като отворят щатите в 16:30 ч, ще има хвърляне на книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      То щото другите са цветя и рози с техните баланси... На коя от италянките би заложил ? Само не ми казвай IFIS
                      Аз оглеждам се за UBS ...ама като гледам как са я подкарали по съдилищата не знам дали ще спре на 11.4-11.5 ... И доколкото знам още не са си уредили глобите с каубоите ...
                      IFIS+ BTP as hedge. Think relativ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                        UniCredit lol.

                        Look at the BTP strcture etc. Reckless
                        То щото другите са цветя и рози с техните баланси... На коя от италянките би заложил ? Само не ми казвай IFIS
                        Аз оглеждам се за UBS ...ама като гледам как са я подкарали по съдилищата не знам дали ще спре на 11.4-11.5 ... И доколкото знам още не са си уредили глобите с каубоите ...
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Ослушвам се за OHL , но сега се заигравам с Unicredit
                          Опитвам се да намаля риска ....
                          UniCredit lol.

                          Look at the BTP strcture etc. Reckless

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от takiteasy Разгледай мнение

                            Даксата е чист селл от тези нива до около 10900 засега...Евентуално може да подскочи 300 точки, но след 6ти ноември се гмуркаме...
                            Какво ще се случи на 6ти ноември?
                            Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от takiteasy Разгледай мнение

                              Даксата е чист селл от тези нива до около 10900 засега...Евентуално може да подскочи 300 точки, но след 6ти ноември се гмуркаме...
                              12000 by end of the year

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                ... но сега се заигравам с Unicredit, Опитвам се да намаля риска ....
                                И уникредит е на нива дето не ги е имало от края на 2016 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X