IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
    Падне ли 8900 при Ибекс става лошо ще видим ДАУ под 19 000 .
    Днес ще се почне с касапница,гледам Ибекса е на 8800 така че лошо....
    Имам надежда довечера за обръщане но ако не стане става лошо по рано отколкото очаквах и ще си получа заслуженото за дългите....

    Коментар


    • Падне ли 8900 при Ибекс става лошо ще видим ДАУ под 19 000 .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        8900 е ключово ниво да видим как ще затвори Ибекс днес
        Влезнах в Коба на 5,90 с цел добри резултати на тримесечието на 7 август с цел 6,7-7 , продължавам да държа Аареалбанк с цел каквото стане на 18 август ..
        Влезнах дълъг на ДАХ от 11850 с цел 12300 май това ще са ми последните дълги .......Продадох Вирекард за да влезна в коба ....може и да е грешка но ще е моя....
        Мисля че твоето 10200 няма да излезе... щом не излезна на отчетите ....?

        П.П. Може би 9300-9500...
        Last edited by Монти; 03.08.2019, 11:41.

        Коментар


        • 8900 е ключово ниво да видим как ще затвори Ибекс днес

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Как така у сред летото ,че колите прасетата.
            Пък аз се чудих, що при тебе нещата все на обратно.

            Не че аз прокопсах с тея къси от неколко месеца

            Тия прасета дет , кльопат жълъди и после на Хамон ли.
            дръж късите Тошко нема се плашиш и нема затваряш, до края на годината ше изкараме "от наеми" за 2 години напред ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Как така у сред летото ,че колите прасетата.
              Пък аз се чудих, що при тебе нещата все на обратно.

              Не че аз прокопсах с тея къси от неколко месеца

              Тия прасета дет , кльопат жълъди и после на Хамон ли.
              Ами в момента съм България .
              Чума или не знам кво има

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Миналата седмица извадиха страшни резултати заедно със Сабадел банк .
                Точно се чудех кой разпродава така по някои позиции и излезе официално ,че Caixa е продала всичко в Repsol.
                Мисля че разпродава по още позиции ,може и да е видиш под 2
                Едва ли ще хване пътя на Популаре .
                Не ги следя вече и сега е лято време за почивка и да колим прасета
                Как така у сред летото ,че колите прасетата.
                Пък аз се чудих, що при тебе нещата все на обратно.

                Не че аз прокопсах с тея къси от неколко месеца

                Тия прасета дет , кльопат жълъди и после на Хамон ли.
                Last edited by Todor Sabev; 01.08.2019, 22:19.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Може и да познаеш ....
                  Към познавачите на испанския пазар - какво мислите за CAIXA BANK ? толкова ли е зле или следва общия спад ...или е хванала пътя на Populare
                  Ако слезе под 2 смятам да си взема ...
                  https://www.investing.com/equities/caixabank-sa
                  Миналата седмица извадиха страшни резултати заедно със Сабадел банк .
                  Точно се чудех кой разпродава така по някои позиции и излезе официално ,че Caixa е продала всичко в Repsol.
                  Мисля че разпродава по още позиции ,може и да е видиш под 2
                  Едва ли ще хване пътя на Популаре .
                  Не ги следя вече и сега е лято време за почивка и да колим прасета

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Вдигане на самолета тук нема да има , индекса е поел по пътя на СОФИКС , както и по - голяма част от индексите от периферията.
                    еми Амин! и толкоз за периферията



                    P.S. а виде ли тоя филм, Паули свали лихвите и еврото забоде нос ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                      аз не познавам испанския пазар бе мой, само гледам графиката и на тоя индекс му трябва една лека виагра, за да дигне самолета ..... мойто мнение за банките е категорично против !! .... другите не знам кво ше кажат по въпроса ....
                      Вдигане на самолета тук нема да има , индекса е поел по пътя на СОФИКС , както и по - голяма част от индексите от периферията.

                      Коментар


                      • кат гледам днеска всичко червено, явно лихвите на Паули дет смъкна (що? да го пита човек) имат обратен ефект, евра, злата, индекси надоле, да вземе да ги върне обратно ли тия лихви де да знам ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Може и да познаеш ....
                          Към познавачите на испанския пазар - какво мислите за CAIXA BANK ? толкова ли е зле или следва общия спад ...или е хванала пътя на Populare
                          Ако слезе под 2 смятам да си взема ...
                          https://www.investing.com/equities/caixabank-sa
                          аз не познавам испанския пазар бе мой, само гледам графиката и на тоя индекс му трябва една лека виагра, за да дигне самолета ..... мойто мнение за банките е категорично против !! .... другите не знам кво ше кажат по въпроса ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            Lobo махни се оттам да не се приземиш на 8200 от зелената вълна ...

                            Може и да познаеш ....
                            Към познавачите на испанския пазар - какво мислите за CAIXA BANK ? толкова ли е зле или следва общия спад ...или е хванала пътя на Populare
                            Ако слезе под 2 смятам да си взема ...
                            https://www.investing.com/equities/caixabank-sa
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                              Wereldhave извади прилични резултати за полугодието, а акциите падат с 5%, някаква друга новина ли има? Изглеждаше оформено дъно, но май и под 20 ще ходи, голяма мъка за акционерите тук.
                              Вече е почти 19. Май си е падащ нож акцията. Аз лично не бих рискувал... Дано все пак се възстанови.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                                Wereldhave слушах днес и conference call-а и новото което казаха там, е че въпреки че към полугодието like for like наемите са им леко нагоре ще приключат годината леко надолу откъм like for like наеми заради фалирали магазини, не е драматично но са по-зле в това отношение от klepierre и mercialys, които пуснаха резултати тая седмица, там има 1-2 дори 3% ръст.
                                иначе положителното е че вече няма информация за това contingent liability в отчетите за данъчните във франция, щеше да е хубаво да ги питат дали всичко е приключило но предполагам към момента е отминала тая възможност да ги глобяват, те още и тогава бяха казали, че според тях всичко е наред.
                                предполагам догодина ще свалят дивидента до размера на klepierre - 2.10 евро с цел да намалят дълга но от другата седмица имат нов шеф и може да се измисли и нещо по драматично като продажба на цяла държава ще видим =]
                                иначе като наемна доходност сега wereldhave се търгуват някъде на 7.72%, klepierre 5.79%, mercialys 7.28% и unibail rodamco към 5,79%, covivio сигурно са на 4.4% или нещо подобно
                                малко изненадващо се озоваха пак с 40% loan to value но в момента дългът е толкова евтин че не виждам проблем
                                не съм мислил че толкова ще се влоши сентимента ама като гледам и при банките всичко е възможно явно
                                Благодаря, супер точен и подробен отговор. Остават въросителни, ще видим как ще продължат. Ако изостават сериозно в някоя държава и не успеят да подобрят, по - добре да продадат и да се концентрират там, където са силни и се справят добре.

                                Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                                Мислиш ли че е удачен момент за вход?
                                Аз на тези им хвърлям по едно око вече трета година и все не го чувствам за вход, оставам оптимист за компанията и мисля, че ще се стабилизират, но все още с тези брекзити и предкризисни индикатори в световната икономика не е ОК, ще зачакам с отделения кеш за тях.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X