IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    до тука много добре, .... а аз тия изобще не гледам, казах ви го вече сопорнайсе пъти, ненам како толко неясно има в изречението ? : "Не се заминаайте повече с тия банки" (възвратно местоимение, сказуемо, наречие, подлог). Кое не се разбира ? .....
    Аз и да гледам в кристалната топка и чертите со се звездитете банките толко са заорали нос в земята че не знам към коя религия да се обърне човек за молитва .... Гледайте DAX като поприключи той догодина там около 9 нещо такова би трябвало да е и тръгне тогава влизайте и дръжте за нагоре сега ньет, стойте мирно и излизайте от дългите ей дават ви възможност хората ......
    Не знам но мисля че ще има още един път яко нагоре...
    Или китайския договор или Новогодишно рали ,което миналата година нямаше ...
    Все пак Тръмп ще извади някой жокер...
    Така че не ми се чака до Деветката на ДАУ и тогава...то може и другата година дае...
    А банката с църквата Меркел ще извадинякой и друг жокер през септември...сигурен съм....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Не ме разбра ...не се оплаквам, излязох на + ... Просто се чудя колко надоле да ги чакам ...Ще ги натискат докато ингилизите не кажат ОХ
      Твоите чертички какво казват ?
      до тука много добре, .... а аз тия изобще не гледам, казах ви го вече сопорнайсе пъти, ненам како толко неясно има в изречението ? : "Не се заминаайте повече с тия банки" (възвратно местоимение, сказуемо, наречие, подлог). Кое не се разбира ? .....
      Аз и да гледам в кристалната топка и чертите со се звездитете банките толко са заорали нос в земята че не знам към коя религия да се обърне човек за молитва .... Гледайте DAX като поприключи той догодина там около 9 нещо такова би трябвало да е и тръгне тогава влизайте и дръжте за нагоре сега ньет, стойте мирно и излизайте от дългите ей дават ви възможност хората ......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

        не слушате дееба мааму начи, после разказали ... еми ше разкажат ....
        .......





        гледам че си започнал да вдеваш ... много добре поне на плюс ли е всичко ?
        Не ме разбра ...не се оплаквам, излязох на + ... Просто се чудя колко надоле да ги чакам ...Ще ги натискат докато ингилизите не кажат ОХ
        Твоите чертички какво казват ?
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Вчера продадох Unicredit (9.36-9.82) ... За момент мислех, че избързвам ...Ако доближи 9 ще си взема отново ...
          Съжалявам , че не разкарах и IFIS ...
          Тия банки им разказаха играта ...А дори не е мечи пазар , макар при тях да е
          Как ги виждате нещата -ще има ли още надолу и колко още ???....Наблюдавам UBS, Unicredit, Commerzbank, Nordea - имат си общи проблеми , така и "специфични грижи" ....
          не слушате дееба мааму начи, после разказали ... еми ше разкажат ....
          .......



          Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Вчера и днес разкарах всички дълги който имах ....
          Разкарах Вирекард на 143 , аареалбанк на 26,3 , коба на 5 ,2 и днес на малка загуба ДАХ 11750....
          За мен всеки момент може да излезе новина бягайте крачета да бягаме.....

          Влизане отново Вирекард под 130 , Коба под 4,3 , ареалбанк под 24.....ДАХ не ми се играе....вече
          гледам че си започнал да вдеваш ... много добре поне на плюс ли е всичко ?
          Last edited by michaelis12; 20.08.2019, 14:17.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Вчера продадох Unicredit (9.36-9.82) ... За момент мислех, че избързвам ...Ако доближи 9 ще си взема отново ...
            Съжалявам , че не разкарах и IFIS ...
            Тия банки им разказаха играта ...А дори не е мечи пазар , макар при тях да е
            Как ги виждате нещата -ще има ли още надолу и колко още ???....Наблюдавам UBS, Unicredit, Commerzbank, Nordea - имат си общи проблеми , така и "специфични грижи" ....
            Вчера и днес разкарах всички дълги който имах ....
            Разкарах Вирекард на 143 , аареалбанк на 26,3 , коба на 5 ,2 и днес на малка загуба ДАХ 11750....
            За мен всеки момент може да излезе новина бягайте крачета да бягаме.....

            Влизане отново Вирекард под 130 , Коба под 4,3 , ареалбанк под 24.....ДАХ не ми се играе....вече
            Last edited by Монти; 20.08.2019, 12:43.

            Коментар


            • Вчера продадох Unicredit (9.36-9.82) ... За момент мислех, че избързвам ...Ако доближи 9 ще си взема отново ...
              Съжалявам , че не разкарах и IFIS ...
              Тия банки им разказаха играта ...А дори не е мечи пазар , макар при тях да е
              Как ги виждате нещата -ще има ли още надолу и колко още ???....Наблюдавам UBS, Unicredit, Commerzbank, Nordea - имат си общи проблеми , така и "специфични грижи" ....
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Требва да внимаваш с късите индекси след октомври, може да отлетът на горе и нищо не мож ги спре Отделно SNP е много по - скоклив от другите индекси
                ааа на тия голи call опции за къси не продаам там ньет, на акции също (забранено иначе банкрут) като ше е късо да е лимитирано, па нека си ходи къде иска. На индекса се продават само голи put опции и то само в случай че се изсипе инак ньет. Чакам сега твойта цел около 600тин ти много бързо я забрай бе ? То там трябва да ходи а догодина още по-надоле никакви отлети и прилети нема да има ама да видиме ....
                Last edited by michaelis12; 19.08.2019, 13:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                  вече съм на + 145$ кинта от него юхуууу, а е върнало само с 10 леа представям си ако се сурне както го чакам културно на 1460$ нещо такова, прибирам кат за два наема и си отиам ....

                  но декемврийските къси на SPXa не пускам скокне ли пак нагоре ще има добавка ....
                  Требва да внимаваш с късите индекси след октомври, може да отлетът на горе и нищо не мож ги спре Отделно SNP е много по - скоклив от другите индекси

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


                    Явно правилно си го измислил. Имаме некво дъно

                    15.08.2019, 12:52

                    Време е тоя DAX да се запре.

                    Коментара който направих е всъщност 13 52 часа щото платформата на инвестор показва с 1 час назад Индекса направи дъно 13 30 часа Практически го видях и докато мислим и поснем коментара стана 13 50.

                    Не съм заемал дълги позиции макар че можеше да се влезна с приличен обем и близък стоп. Очаквам индексите да катерят сега и през септември, а октомври чакам отново да се върнат я поради напрежение около търговската война или брекзид Така че ще се въздържа.

                    Време златото да се сурне и то, поне временно
                    вече съм на + 145$ кинта от него юхуууу, а е върнало само с 10 леа представям си ако се сурне както го чакам културно на 1460$ нещо такова, прибирам кат за два наема и си отиам ....

                    но декемврийските къси на SPXa не пускам скокне ли пак нагоре ще има добавка ....

                    Коментар


                    • Оффф….глътка въздух , така не се бях прекарвал от годиниНаправо съм си за нов ник- Прецаканото 2

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Мисля ,че днешното падане малко над 11250 е дъното за този месец.....?
                        Гледам тази нощ жълтите не са много активни в разпродажбите , а ние защо...?
                        Но не смея да пусна дълъг преди 10К..?

                        Явно правилно си го измислил. Имаме некво дъно




                        15.08.2019, 12:52


                        Време е тоя DAX да се запре.




                        Коментара който направих е всъщност 13 52 часа щото платформата на инвестор показва с 1 час назад Индекса направи дъно 13 30 часа Практически го видях и докато мислим и поснем коментара стана 13 50.

                        Не съм заемал дълги позиции макар че можеше да се влезна с приличен обем и близък стоп. Очаквам индексите да катерят сега и през септември, а октомври чакам отново да се върнат я поради напрежение около търговската война или брекзид Така че ще се въздържа.

                        Време златото да се сурне и то, поне временно
                        Last edited by Todor Sabev; 19.08.2019, 10:43.

                        Коментар


                        • я звездобройците как купуват на месечните нива, как са навили часовника на алгоритмиката три пъти едно след друго ....

                          Коментар


                          • [QUOTE=lobos;n3495182]
                            Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                            Да. Точно за тях става дума. Те и 15 евро бяха допреди няколко месеца, та мисълта ми е могат ли да "свалят" до 10. Мислех си че 12 евро е добра цена за вход, но като гледам как пада по 50 цента на ден, започвам да се замислям...[/QUOTE

                            А колко очакваш да падне Дау
                            Там ще ти е най добър вход за цената
                            Стратегията ми е да инвестирам основно в дивидентни акции, като в последно време се стремя да купувам подценени такива, но ми е трудно да определя кога точно е времето за вход. Не инвестирам в индекси, и ги следя само като цена, но не са ми толкова важни. (може и да е грешка от моя страна). В момента нямам и кеш, но до края на годината ще съм посъбрал, и отсега следя подходяща компания за вход. Проблема с Репсол е че Екинор са ми в голяма тежест в портфейла, а и имам и Тотал.

                            Коментар


                            • [QUOTE=mancev;n3495164]

                              Да. Точно за тях става дума. Те и 15 евро бяха допреди няколко месеца, та мисълта ми е могат ли да "свалят" до 10. Мислех си че 12 евро е добра цена за вход, но като гледам как пада по 50 цента на ден, започвам да се замислям...[/QUOTE

                              А колко очакваш да падне Дау
                              Там ще ти е най добър вход за цената

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                За този Репсол ли става дума аз виждам 12,400
                                http://www.bolsamadrid.es/esp/aspx/E...&ClvEmis=73516
                                Моя е грешката ами изчакай гледай каква лудница е днес падне Дъртия под 25к ще става интересно
                                Да. Точно за тях става дума. Те и 15 евро бяха допреди няколко месеца, та мисълта ми е могат ли да "свалят" до 10. Мислех си че 12 евро е добра цена за вход, но като гледам как пада по 50 цента на ден, започвам да се замислям...

                                Коментар

                                Working...
                                X