IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вчера продадох Unicredit (9.36-9.82) ... За момент мислех, че избързвам ...Ако доближи 9 ще си взема отново ...
    Съжалявам , че не разкарах и IFIS ...
    Тия банки им разказаха играта ...А дори не е мечи пазар , макар при тях да е
    Как ги виждате нещата -ще има ли още надолу и колко още ???....Наблюдавам UBS, Unicredit, Commerzbank, Nordea - имат си общи проблеми , така и "специфични грижи" ....
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Требва да внимаваш с късите индекси след октомври, може да отлетът на горе и нищо не мож ги спре Отделно SNP е много по - скоклив от другите индекси
      ааа на тия голи call опции за къси не продаам там ньет, на акции също (забранено иначе банкрут) като ше е късо да е лимитирано, па нека си ходи къде иска. На индекса се продават само голи put опции и то само в случай че се изсипе инак ньет. Чакам сега твойта цел около 600тин ти много бързо я забрай бе ? То там трябва да ходи а догодина още по-надоле никакви отлети и прилети нема да има ама да видиме ....
      Last edited by michaelis12; 19.08.2019, 13:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

        вече съм на + 145$ кинта от него юхуууу, а е върнало само с 10 леа представям си ако се сурне както го чакам културно на 1460$ нещо такова, прибирам кат за два наема и си отиам ....

        но декемврийските къси на SPXa не пускам скокне ли пак нагоре ще има добавка ....
        Требва да внимаваш с късите индекси след октомври, може да отлетът на горе и нищо не мож ги спре Отделно SNP е много по - скоклив от другите индекси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


          Явно правилно си го измислил. Имаме некво дъно

          15.08.2019, 12:52

          Време е тоя DAX да се запре.

          Коментара който направих е всъщност 13 52 часа щото платформата на инвестор показва с 1 час назад Индекса направи дъно 13 30 часа Практически го видях и докато мислим и поснем коментара стана 13 50.

          Не съм заемал дълги позиции макар че можеше да се влезна с приличен обем и близък стоп. Очаквам индексите да катерят сега и през септември, а октомври чакам отново да се върнат я поради напрежение около търговската война или брекзид Така че ще се въздържа.

          Време златото да се сурне и то, поне временно
          вече съм на + 145$ кинта от него юхуууу, а е върнало само с 10 леа представям си ако се сурне както го чакам културно на 1460$ нещо такова, прибирам кат за два наема и си отиам ....

          но декемврийските къси на SPXa не пускам скокне ли пак нагоре ще има добавка ....

          Коментар


          • Оффф….глътка въздух , така не се бях прекарвал от годиниНаправо съм си за нов ник- Прецаканото 2

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Мисля ,че днешното падане малко над 11250 е дъното за този месец.....?
              Гледам тази нощ жълтите не са много активни в разпродажбите , а ние защо...?
              Но не смея да пусна дълъг преди 10К..?

              Явно правилно си го измислил. Имаме некво дъно




              15.08.2019, 12:52


              Време е тоя DAX да се запре.




              Коментара който направих е всъщност 13 52 часа щото платформата на инвестор показва с 1 час назад Индекса направи дъно 13 30 часа Практически го видях и докато мислим и поснем коментара стана 13 50.

              Не съм заемал дълги позиции макар че можеше да се влезна с приличен обем и близък стоп. Очаквам индексите да катерят сега и през септември, а октомври чакам отново да се върнат я поради напрежение около търговската война или брекзид Така че ще се въздържа.

              Време златото да се сурне и то, поне временно
              Last edited by Todor Sabev; 19.08.2019, 10:43.

              Коментар


              • я звездобройците как купуват на месечните нива, как са навили часовника на алгоритмиката три пъти едно след друго ....

                Коментар


                • [QUOTE=lobos;n3495182]
                  Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  Да. Точно за тях става дума. Те и 15 евро бяха допреди няколко месеца, та мисълта ми е могат ли да "свалят" до 10. Мислех си че 12 евро е добра цена за вход, но като гледам как пада по 50 цента на ден, започвам да се замислям...[/QUOTE

                  А колко очакваш да падне Дау
                  Там ще ти е най добър вход за цената
                  Стратегията ми е да инвестирам основно в дивидентни акции, като в последно време се стремя да купувам подценени такива, но ми е трудно да определя кога точно е времето за вход. Не инвестирам в индекси, и ги следя само като цена, но не са ми толкова важни. (може и да е грешка от моя страна). В момента нямам и кеш, но до края на годината ще съм посъбрал, и отсега следя подходяща компания за вход. Проблема с Репсол е че Екинор са ми в голяма тежест в портфейла, а и имам и Тотал.

                  Коментар


                  • [QUOTE=mancev;n3495164]

                    Да. Точно за тях става дума. Те и 15 евро бяха допреди няколко месеца, та мисълта ми е могат ли да "свалят" до 10. Мислех си че 12 евро е добра цена за вход, но като гледам как пада по 50 цента на ден, започвам да се замислям...[/QUOTE

                    А колко очакваш да падне Дау
                    Там ще ти е най добър вход за цената

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      За този Репсол ли става дума аз виждам 12,400
                      http://www.bolsamadrid.es/esp/aspx/E...&ClvEmis=73516
                      Моя е грешката ами изчакай гледай каква лудница е днес падне Дъртия под 25к ще става интересно
                      Да. Точно за тях става дума. Те и 15 евро бяха допреди няколко месеца, та мисълта ми е могат ли да "свалят" до 10. Мислех си че 12 евро е добра цена за вход, но като гледам как пада по 50 цента на ден, започвам да се замислям...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                        Гледам че Репсол има историческо дъно от 9 евро. Може ли да се очаква цена от около 10 евро в близко бъдеще според вас?
                        За този Репсол ли става дума аз виждам 12,400
                        http://www.bolsamadrid.es/esp/aspx/E...&ClvEmis=73516
                        Моя е грешката ами изчакай гледай каква лудница е днес падне Дъртия под 25к ще става интересно
                        Last edited by lobos; 15.08.2019, 16:55.

                        Коментар


                        • Гледам че Репсол има историческо дъно от 9 евро. Може ли да се очаква цена от около 10 евро в близко бъдеще според вас?

                          Коментар


                          • China rompe oficialmente la tregua comercial y advierte de que tomará represalias contra EEUU

                            ​​​​​​https://www.eleconomista.es/economia...3IV98W6VA_HxN4

                            Да видим как ще затворят днес каубоите
                            Last edited by lobos; 15.08.2019, 14:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                              Време е тоя DAX да се запре.
                              Мисля ,че днешното падане малко над 11250 е дъното за този месец.....?
                              Гледам тази нощ жълтите не са много активни в разпродажбите , а ние защо...?
                              Но не смея да пусна дълъг преди 10К..?

                              Коментар


                              • Време е тоя DAX да се запре.

                                Коментар

                                Working...
                                X