IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Индекси

    Dow 30 САЩ 25 545.50 25 553.50 ▼679.30 ▼2.59% USD 23.08.2019
    S&P 500 САЩ 2 840.42 2 841.42 ▼81.54 ▼2.79% USD 23.08.2019
    Nasdaq 100 САЩ 7 461.43 7 463.33 ▼250.67 ▼3.25% USD 23.08.2019
    EURO STOXX 50 Европа 3 303.50 3 309.50 ▼71.62 ▼2.12% EUR 23.08.2019
    DAX 30 Германия 11 527.50 11 532.50 ▼232.90 ▼1.98% EUR 23.08.2019
    CAC 40 Франция 5 280.75 5 287.75 ▼112.25 ▼2.08% EUR 23.08.2019

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
      Я да поврачувам отново . В понеделник фючерсите ще отворят с малък гап на долу без нови дъна и след това ще почнат да катерят отново на горе.

      А златото ще направи нов временен връх от флат корекция на едночасова тава за Мишо.


      Интересното е че пазарите вече реагират на обратно на търговската война след обяването на новината независимо в коя посока е. Реагират спрямо новината в посоката на новината, а след това потеглят в обратна посока Тук некой се опариха и не само тук


      Просто според мен пазарите са значително подготвени за повечето новини относно търговската война и за това когато дойде новината тя е един вид вече отразена в цената

      Да видим дали тезата ще ми се потвърди поне в близките седмици и месеци


      И понеже сме у темата на Дойчовците, те една песньовка ама на на английски.

      https://www.youtube.com/watch?v=gOtTyWIJD1Q
      Такава е картинката.

      Цялото това задълбочаване на търговската война изглежда като начин на Тръмп да накара ФЕД да свали лихвите до угодно му ниво, след което лесно с 1 - 2 туита и споразумение с Китай да опита да изстреля всичко нагоре. Само да не стане късно и да сме се фейнали яко по пързалката и да има "ама не моа се запра", а и току виж изненада преди това с някое мито върху френското вино или автомобилити от ЕС. Много неизвестни все още, но за няколко седмици очакванията са да е така, както описа.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Я да поврачувам отново . В понеделник фючерсите ще отворят с малък гап на долу без нови дъна и след това ще почнат да катерят отново на горе.

        А златото ще направи нов временен връх от флат корекция на едночасова тава за Мишо.


        Интересното е че пазарите вече реагират на обратно на търговската война след обяването на новината независимо в коя посока е. Реагират спрямо новината в посоката на новината, а след това потеглят в обратна посока Тук некой се опариха и не само тук


        Просто според мен пазарите са значително подготвени за повечето новини относно търговската война и за това когато дойде новината тя е един вид вече отразена в цената

        Да видим дали тезата ще ми се потвърди поне в близките седмици и месеци


        И понеже сме у темата на Дойчовците, те една песньовка ама на на английски.

        https://www.youtube.com/watch?v=gOtTyWIJD1Q
        Last edited by Todor Sabev; 24.08.2019, 15:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Втори мандат?Малииий това наистина ли го вярвате
          разбира се, тука не става въпрос за самия Тромпет, а за хората и кръговете зад него освен това опонента ще е Байдън а той е губил вече веднъж от негрото .....
          Last edited by michaelis12; 21.08.2019, 08:53.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Втори мандат?Малииий това наистина ли го вярвате
            За да се спука един балон трябва хубаво да се надуе , макар че някой се опитаха да го спукат преди да е почнал да се пълни. Справка Сорос
            Last edited by Todor Sabev; 21.08.2019, 08:41.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Споко ще се развихри отново през втория мандат, а приоритет е сега да спечели изборите . Отделно зад него седят екип съветници който са си акъла.
              Втори мандат?Малииий това наистина ли го вярвате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                тази нова година ? а догодина кво ше праят Ноември кат се присетат пак за нещо?, че ако тогава падне преди изборите ненам ..... аз не мисля че целта им е да подписват квото и да било, може нещо привидно, но за тях Китай е първостепенен проблем, езистенциална реална заплаха за съществуването на Сашевците, нормално те САЩа вече не са хегемон тия жълтурите им разказаха икономически играта .....
                Моето мнение е сега есента SP500 на тая твойта цел около 2600 после подскок за радост на децата, че корекцията уж е свършила и догодина до юли треа бая да се е изтресло къде 2100/2200 и с него повлича всичко ... а дали точно така ще стане не знам как са му навили часовника квото свират тва ше играем, нема друго кво да прайм ....
                Споко ще се развихри отново през втория мандат, а приоритет е сега да спечели изборите . Отделно зад него седят екип съветници който са си акъла.
                Last edited by Todor Sabev; 20.08.2019, 17:57.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Коза ще е прегръдки и целувки с Си Джипин . И подписване на търговско споразумение малко преди нова година. На Тръмп не му требват паникьосани и разпродадени пазари и икономика в рецесия по време на изборите. А точно обратното еуфория и силен икономически ръст Това имах предвит когато писах индексите могат да отлетът на горе след октомври - ноември
                  тази нова година ? а догодина кво ше праят Ноември кат се присетат пак за нещо?, че ако тогава падне преди изборите ненам ..... аз не мисля че целта им е да подписват квото и да било, може нещо привидно, но за тях Китай е първостепенен проблем, езистенциална реална заплаха за съществуването на Сашевците, нормално те САЩа вече не са хегемон тия жълтурите им разказаха икономически играта .....
                  Моето мнение е сега есента SP500 на тая твойта цел около 2600 после подскок за радост на децата, че корекцията уж е свършила и догодина до юли треа бая да се е изтресло къде 2100/2200 и с него повлича всичко ... а дали точно така ще стане не знам как са му навили часовника квото свират тва ше играем, нема друго кво да прайм ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Не знам но мисля че ще има още един път яко нагоре...
                    Или китайския договор или Новогодишно рали ,което миналата година нямаше ...
                    Все пак Тръмп ще извади някой жокер...
                    Така че не ми се чака до Деветката на ДАУ и тогава...то може и другата година дае...
                    А банката с църквата Меркел ще извадинякой и друг жокер през септември...сигурен съм....
                    Коза ще е прегръдки и целувки с Си Джинпин . И подписване на търговско споразумение малко преди Нова година. На Тръмп не му требват паникьосани и разпродадени пазари и икономика в рецесия по време на изборите. А точно обратното еуфория и силен икономически ръст Това имах предвит когато писах индексите могат да отлетът на горе след октомври - ноември
                    Last edited by Todor Sabev; 20.08.2019, 17:11.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Не знам но мисля че ще има още един път яко нагоре...
                      Или китайския договор или Новогодишно рали ,което миналата година нямаше ...
                      Все пак Тръмп ще извади някой жокер...
                      Така че не ми се чака до Деветката на ДАУ и тогава...то може и другата година дае...
                      А банката с църквата Меркел ще извадинякой и друг жокер през септември...сигурен съм....
                      а леле майко, оффф е чесно не знам кво да ти каем .... нито китаеца, нито баба ти Щъркел имат влияние над тва, ако ще да управляват като Тутанкамон и да ги сложат в пирамиди .... , Тромпета ако сега пада борсата или до година в началото ше вади жокери преди изборите не в началото на годината ..... каам ти оше пеесе пъти седи си мирно на гъзот е хои на салса партита там има ебаси бангиите аз лично бех и видех ... напрао лудница бех се превърнал целия на кокал през целото време , ходи там олаби малко стига сте се дзверили в тоя DAX и тия боклуци банките ...

                      глей кво стаа бате, компот от сливи, a вие DAX max, рали щело да има и още сумай ти глупости

                      Last edited by michaelis12; 20.08.2019, 16:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                        до тука много добре, .... а аз тия изобще не гледам, казах ви го вече сопорнайсе пъти, ненам како толко неясно има в изречението ? : "Не се заминаайте повече с тия банки" (възвратно местоимение, сказуемо, наречие, подлог). Кое не се разбира ? .....
                        Аз и да гледам в кристалната топка и чертите со се звездитете банките толко са заорали нос в земята че не знам към коя религия да се обърне човек за молитва .... Гледайте DAX като поприключи той догодина там около 9 нещо такова би трябвало да е и тръгне тогава влизайте и дръжте за нагоре сега ньет, стойте мирно и излизайте от дългите ей дават ви възможност хората ......
                        Не знам но мисля че ще има още един път яко нагоре...
                        Или китайския договор или Новогодишно рали ,което миналата година нямаше ...
                        Все пак Тръмп ще извади някой жокер...
                        Така че не ми се чака до Деветката на ДАУ и тогава...то може и другата година дае...
                        А банката с църквата Меркел ще извадинякой и друг жокер през септември...сигурен съм....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Не ме разбра ...не се оплаквам, излязох на + ... Просто се чудя колко надоле да ги чакам ...Ще ги натискат докато ингилизите не кажат ОХ
                          Твоите чертички какво казват ?
                          до тука много добре, .... а аз тия изобще не гледам, казах ви го вече сопорнайсе пъти, ненам како толко неясно има в изречението ? : "Не се заминаайте повече с тия банки" (възвратно местоимение, сказуемо, наречие, подлог). Кое не се разбира ? .....
                          Аз и да гледам в кристалната топка и чертите со се звездитете банките толко са заорали нос в земята че не знам към коя религия да се обърне човек за молитва .... Гледайте DAX като поприключи той догодина там около 9 нещо такова би трябвало да е и тръгне тогава влизайте и дръжте за нагоре сега ньет, стойте мирно и излизайте от дългите ей дават ви възможност хората ......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            не слушате дееба мааму начи, после разказали ... еми ше разкажат ....
                            .......





                            гледам че си започнал да вдеваш ... много добре поне на плюс ли е всичко ?
                            Не ме разбра ...не се оплаквам, излязох на + ... Просто се чудя колко надоле да ги чакам ...Ще ги натискат докато ингилизите не кажат ОХ
                            Твоите чертички какво казват ?
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Вчера продадох Unicredit (9.36-9.82) ... За момент мислех, че избързвам ...Ако доближи 9 ще си взема отново ...
                              Съжалявам , че не разкарах и IFIS ...
                              Тия банки им разказаха играта ...А дори не е мечи пазар , макар при тях да е
                              Как ги виждате нещата -ще има ли още надолу и колко още ???....Наблюдавам UBS, Unicredit, Commerzbank, Nordea - имат си общи проблеми , така и "специфични грижи" ....
                              не слушате дееба мааму начи, после разказали ... еми ше разкажат ....
                              .......



                              Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Вчера и днес разкарах всички дълги който имах ....
                              Разкарах Вирекард на 143 , аареалбанк на 26,3 , коба на 5 ,2 и днес на малка загуба ДАХ 11750....
                              За мен всеки момент може да излезе новина бягайте крачета да бягаме.....

                              Влизане отново Вирекард под 130 , Коба под 4,3 , ареалбанк под 24.....ДАХ не ми се играе....вече
                              гледам че си започнал да вдеваш ... много добре поне на плюс ли е всичко ?
                              Last edited by michaelis12; 20.08.2019, 14:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Вчера продадох Unicredit (9.36-9.82) ... За момент мислех, че избързвам ...Ако доближи 9 ще си взема отново ...
                                Съжалявам , че не разкарах и IFIS ...
                                Тия банки им разказаха играта ...А дори не е мечи пазар , макар при тях да е
                                Как ги виждате нещата -ще има ли още надолу и колко още ???....Наблюдавам UBS, Unicredit, Commerzbank, Nordea - имат си общи проблеми , така и "специфични грижи" ....
                                Вчера и днес разкарах всички дълги който имах ....
                                Разкарах Вирекард на 143 , аареалбанк на 26,3 , коба на 5 ,2 и днес на малка загуба ДАХ 11750....
                                За мен всеки момент може да излезе новина бягайте крачета да бягаме.....

                                Влизане отново Вирекард под 130 , Коба под 4,3 , ареалбанк под 24.....ДАХ не ми се играе....вече
                                Last edited by Монти; 20.08.2019, 12:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X