IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Манчев,
    Даа добре започваме , но излезнах от Коба..... на 5,90+ от 5 ....
    Протокол излезнах и от нокия на 3,47+ от 3,20
    Добър де за моят портфеил ,над 5 %.....вече мога да го закрия тази година.....но алчността .
    Само аареалбанк с 2,5%...
    ЧНГ...
    Nokia - махнах лоста (CFD) с малка печалба (3.36-3.48) и отивам на почивка ... ? Бях сложил цена продажба 3.52 ама бай Дончо ме накара да променя цената със сутришното си кафе ...
    Трябва да се харчи..., не само да се печели ...пък и да се спи спокойно
    Остана ми едно пакетче на ср. цена 3.5 ...но не ми е грижа ...

    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
      Годината определено започва добре за Wirecard...
      Манчев,
      Даа добре започваме , но излезнах от Коба..... на 5,90+ от 5 ....
      Протокол излезнах и от нокия на 3,47+ от 3,20
      Добър де за моят портфеил ,над 5 %.....вече мога да го закрия тази година.....но алчността .
      Само аареалбанк с 2,5%...
      ЧНГ...

      Коментар


      • Годината определено започва добре за Wirecard...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          https://www.boerse-express.com/news/...-sollte-171699

          10 причини да имаш акции във В.......
          Няма по - промотирана от журналистите или дъвкана със суперлативи акция в немските форуми, а и не само. Толкова харесвана, а цената надолу, все едно се провежда някаква платена маркетингова кампания в медиите. На мен също ми допада цялата концепция на компанията, но ме кара да се замисля, защо като всичко е толкова "УАУ", цената не е 200, а 100 и е шортят все повече?
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
            Бахти измъчената търговия!
            https://www.boerse-express.com/news/...-sollte-171699

            10 причини да имаш акции във В.......

            Коментар


            • Бахти измъчената търговия!

              Коментар


              • Вчера не слезна докъдето исках, но днес взех на 105,20.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                  https://www.finanzen.net/boersenplaetze/wirecard
                  Борсата е Xetra. Монти, мисля че отвъд океана могат да ни ударят едно рамо и да пробием 105, че днес цял ден удържа фронта
                  Да , удържа фронта днес и то при среден оборот от 1445К ама утре ...Влезнах около 104,5 с надеждата ДАУ да оправи нещата а то при ДАХ се влошиха..?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    На мен платформата ми отчита че най-високата цена за деня е 107,75 евро. Не знам как така е минала сделка на 108...
                    https://www.finanznachrichten.de/akt...dex/dax-30.htm
                    Последната акция в таблицата........

                    Коментар


                    • https://www.finanzen.net/boersenplaetze/wirecard
                      Борсата е Xetra. Монти, мисля че отвъд океана могат да ни ударят едно рамо и да пробием 105, че днес цял ден удържа фронта

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                        На мен платформата ми отчита че най-високата цена за деня е 107,75 евро. Не знам как така е минала сделка на 108...
                        https://www.zertifikate.commerzbank....Wirecard/pdp-2 - 107.98

                        Коментар


                        • На мен платформата ми отчита че най-високата цена за деня е 107,75 евро. Не знам как така е минала сделка на 108...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение

                            Бях дал поръчка на 107,90, изпълнена е на 107,95, което ме очуди, защото аз също не видях тази стойност при отварянето, беше доста по-ниско.
                            Така е в един момент от 107,5 до 107 ,9 настъпи празнота..... купувача сигурно е ударил до 108 иначе аз бях на малко по ниско ниво ......от твоето ,довечера ДАУ може да отвори със сериозен минус и утре японците да продължат , влизането е да утре...? а днес само ако късите акули (ударят към 100 ..?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Има го това 108 ама аз изобщо не го видях при отварянето.....
                              И аз съм направил така играта или днес или утре сутринта до 10,30 ч да влезна.....пак.
                              Бях дал поръчка на 107,90, изпълнена е на 107,95, което ме очуди, защото аз също не видях тази стойност при отварянето, беше доста по-ниско.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                                Сутринта излезнах на 108 и ще чакам ДАУ да отвори, за да влезна отново. 104 се надявам да видим днес, но пък кой знае..
                                Има го това 108 ама аз изобщо не го видях при отварянето.....
                                И аз съм направил така играта или днес или утре сутринта до 10,30 ч да влезна.....пак.

                                Коментар

                                Working...
                                X