IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Илиев Разгледай мнение
    Здравейте, интересува ме откъде мога да гледам котировки в реално време за XETRA? Елана не предлагат в тяхната платформа.
    Аз ги гледам тук
    https://www.investing.com/equities/telefonica?cid=32239
    В случая Telefonica - дадени са котировките на всички борси на които се търгува (падащото меню под името на акцията) + обемите. На тези които са отбелязани в real time не съм срещал случай да се разминават... за мен са ок
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • https://www.boerse-frankfurt.de/en
      ето тук може да ги виждаш но за Франкфурт за ксетра са с 15 минути закъснение
      бавно и тихо нагоре

      Коментар


      • Здравейте, интересува ме откъде мога да гледам котировки в реално време за XETRA? Елана не предлагат в тяхната платформа.

        Коментар


        • Продадох wirecard на 141 .80 от 115.20
          бавно и тихо нагоре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
            Аз си мисля когато има нов CEO ще обърне тренда
            В доста от случаите е така ...може и да си взема малко...
            Бях си поставил две условия за вход :
            - индексите да направят корекция поне 5 %
            - обемите да паснат под средните поне за два-три дена ...

            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Аз си мисля когато има нов CEO ще обърне тренда
              бавно и тихо нагоре

              Коментар


              • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                Аз влязох в Renault на 36.80 пък ще видим
                И аз бях на един клик разстояние ама устисках...
                Не съм фен на ТА но съм на 90% сигурен, че ще тества зоната 35-36 .... Ме виждам кое ще обърне тренда .,очаквам подскок при евентуалната обява на нов СЕО , но това вероятно ще е единствената положителна новина в следващите месеци... За отчета не ми се мисли - намалени продажби+намален марж печалба
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Ще чакаме време имам
                  бавно и тихо нагоре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                    Аз влязох в Renault на 36.80 пък ще видим
                    Дългосрочно най-вероятно си направил добра сделка, краткосрочно ще видим. Успех.

                    Коментар


                    • Аз влязох в Renault на 36.80 пък ще видим
                      бавно и тихо нагоре

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Не съм чел прогнозите на ДБ но те са най слабия анализаторски екип който можа да съществува този и на Парето....заедно правят шок....
                        Сигурен съм че намаляват прогнозата заради шума в системата....това правят парето и в Аареалбанк....Понеже телиос има въпроси и бам спад....
                        Последната оценка на Renault - 30 EUR ...и намеци за ликвидни проблеми (нужда от финансова инжекция)... Растящи и индекси а те копаят дъното., Не мисля, че са толкова зле но ... засега само гледам мача
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Имах малко заделен кеш, и днес видях че Nokian Tyres е близо до дъно в последната година. Влязох на 23,35 евро. Знам че сектора не е много перспективен в момента, но знаете ли на какво се дължи спада от близо 7% само днес. Дали "машинките" са се престарали, и цената ще върне (до към 25 евро) в рамките на месец-два или проблемите са по-сериозни?
                          Last edited by mancev; 24.01.2020, 12:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Защо определихте утре за разделна ивица..! Все още късите танцуват.....
                            ..
                            Утре синдикатът трябва да даде пресконференция след като пропаднаха преговорите с ръководството на компанията. След последната им среща казаха, че са готови към ефективни стачни действия и от тук риск за по - сериозен спад, ако се случи. Логично е пред такъв риск да се увеличават късите, ще ги затворят чак при споразумение.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                              Моля, следя много компании в Германия, но малко останаха на привлекателни нива, трябва да се възползваме от моментните кризи и сътресения, които възникват в някои. Да изчакаме утре, после ще мислим, 14 не е лоша цена за вход, но 10 - 12 е много по - комфортна зона.

                              Банките и изобщо финансовият сектор го натискат много, ще става все по - трудно за тях, регулации в Европа, голямо конкуренция се появи при преводи, разплащания, кредитиране, да добавим все още бавното, но сигурно навлизане и на криптовалутите, все неща, които им режат приходите. Последните 2 г. лично пестя кошница пари от такси и комисионни, които ми ги гълтаха преди тези институции. Добре представящите се като JPMorgan Chase са рядкост, а и те печелят повече от инвестиционните си програми, другите остават само за краткосрочни спекулации от флуктоации в рамките на 10 до 20% с късмет. Планирам изход и да не пипам скоро банки, нито в БГ, нито навън.
                              Защо определихте утре за разделна ивица..! Все още късите танцуват.....
                              Гледам дъното на Луфханза е била 12 лв , какво пречи да стигне до там ,или поне до 13+...
                              Вирекард е напред , но там е спекула , едно добро решение от едни одитори започващи с К ще я изстреля до 160 най малко...обратното до 80 ако има сериозен спад...
                              Колите са под огън , изобщо внимателно в индекса след отчетите...
                              Банките са под напън но смятам че някоя и друга ще тръгне нагоре преди отчетите ако не и всичките....поне няколко австрииски и швейцарски ще дадат отлични печалби..
                              Бих заложил в по късен етап на Аареалбанк.....преди отчета.
                              Сега гледам и чакам поне един напън нагоре за Давос....
                              Last edited by Монти; 21.01.2020, 18:58.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                                k.o. , благодаря за мнението. Значи поне до сряда ще гледам мача отстрани, после евентуално ако падне ще допълвам.
                                С банките някой играе ли си още ? Коба много я натиснаха и нея днес..
                                Моля, следя много компании в Германия, но малко останаха на привлекателни нива, трябва да се възползваме от моментните кризи и сътресения, които възникват в някои. Да изчакаме утре, после ще мислим, 14 не е лоша цена за вход, но 10 - 12 е много по - комфортна зона.

                                Банките и изобщо финансовият сектор го натискат много, ще става все по - трудно за тях, регулации в Европа, голямо конкуренция се появи при преводи, разплащания, кредитиране, да добавим все още бавното, но сигурно навлизане и на криптовалутите, все неща, които им режат приходите. Последните 2 г. лично пестя кошница пари от такси и комисионни, които ми ги гълтаха преди тези институции. Добре представящите се като JPMorgan Chase са рядкост, а и те печелят повече от инвестиционните си програми, другите остават само за краткосрочни спекулации от флуктоации в рамките на 10 до 20% с късмет. Планирам изход и да не пипам скоро банки, нито в БГ, нито навън.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X