IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колеги при Дакс има ли забрана за къси , че в Испания е до 17 април и затова гледам ,че няма оборот по доста позиции ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Eто малко инфо за Авто пазара във Франция, което вероятно се отнася и за европа. Спада в продажбите е 72% за м.Март/март.19 г., а за 1-во тримесечие 34%
      [ATTACH=CONFIG]n3572327[/ATTACH]
      В Китай също е слабо, въпреки, че се връщат към нормален делник, а още не е минало най - лошото за сектора, ще задлъжнеят много, не се изключва и дръжавна намеса, не че тя е някаква утеха. Май ще се провали и набирането на капитал при "Тесла", перфектен тайминг на обявяване, но короната им вдигна червен картон.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Eто малко инфо за Авто пазара във Франция, което вероятно се отнася и за европа. Спада в продажбите е 72% за м.Март/март.19 г., а за 1-во тримесечие 34%
        Click image for larger version

Name:	French_auto_market.jpg
Views:	1
Size:	50.7 КБ
ID:	3572327

        Коментар


        • Що сте се умълчали. Нямя ли шампанско бонбонки нещо. Може и по нета. Имате и зелен ДАКС- Празнувайте момци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Шест месеца напред.... какво ще бъде след шест месеца....тумби гладни шваби с червени знамена с петолъчки.... Нейн на хеликоптерните марки.....
            Ми не. Пак не позна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

              От 10,50 грубо на 16+ Ако му викаш слабичко.............................. Наздраве. Ама няма боза в квартала. 19 еврака ще ги стигне скоро според мен- А новините трябва да ги изпреварваш иначе си загубен.
              Дакса каква се сеч го очаква. Ама този път ще си мълча. Ще го отигравате сами. Ехх Берлин. Накрая ще ти дойде акъла.
              Шест месеца напред.... какво ще бъде след шест месеца....тумби гладни шваби с червени знамена с петолъчки.... Нейн на хеликоптерните марки.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Слабичък ,за такива новини требва повече....
                От 10,50 грубо на 16+ Ако му викаш слабичко.............................. Наздраве. Ама няма боза в квартала. 19 еврака ще ги стигне скоро според мен- А новините трябва да ги изпреварваш иначе си загубен.
                Дакса каква се сеч го очаква. Ама този път ще си мълча. Ще го отигравате сами. Ехх Берлин. Накрая ще ти дойде акъла.
                Last edited by Muller; 02.04.2020, 12:56.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                  Как е мидата мочета има ли Ръсттттттттттттт.
                  Слабичък ,за такива новини требва повече....

                  Коментар


                  • Как е мидата мочета има ли Ръсттттттттттттт.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      Пазара е замръзнал на тия нива --> какво следва по-нататък ?
                      Гледай Испанците и италианците там първо минава пика

                      Коментар


                      • Пазара е замръзнал на тия нива --> какво следва по-нататък ? Чака се да отворят щатите...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Ще има 2021 година до тогава Дакс има много път на горе към 19к
                          Това показват моите карти
                          Не знам. Медта е най-добрия измерител на икономиката. Факта, че не иска да пада ме навежда на мисълта, че ще има огромен икономически подем до няколко месеца. Така или иначе над 3500 долара не купувам. Обичам евтините цени все пак. А как ми се искаше тая добивна само еххххххххххххххххххххххххххх. Ама.............. За ДАКСА не знам аз скъсах с късо и нямам намерение да се набутвам там с нищо. Друга де ме влече сега. Все си мисля, че няма да върне и да задмине върха. Ама честно казано в момента ми е все едно. Ама Архитекта е виновен, че не иска да направи Апокалипсис по мината ми-

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                            Криза няма медта направи дъно. Мина на 3,30 долара пак няма. Не ги е срам направо. Нали света свършва значи медта трябва на 500 долара тона, и мината ми на центове. Ама тия тарикати не искат да правят подаръци.
                            Ще има 2021 година до тогава Дакс има много път на горе към 19к
                            Това показват моите карти

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                              Между другото Аена съм е набелязал за следващата криза
                              Криза няма медта направи дъно. Мина на 3,30 долара пак няма. Не ги е срам направо. Нали света свършва значи медта трябва на 500 долара тона, и мината ми на центове. Ама тия тарикати не искат да правят подаръци.

                              Коментар


                              • Между другото Аена съм е набелязал за следващата криза

                                Коментар

                                Working...
                                X