IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Бренда е почти 38 евро, защо се качва с 5%+ или е грешка на платформата ми...?
    Луфтханза гони 10 ? ще го бъде май Луфтвафе..?
    Ми ще катери летните петролни игри скоро започват- Вермахта обаче много се заиграва с Китайците и това ще му изиграе лоша шега. Ама ти все пак търсиш кратки движения, а не инвестиция така че не те бърка кой знае колко-

    Коментар


    • Бренда е почти 38 евро, защо се качва с 5%+ или е грешка на платформата ми...?
      Луфтханза гони 10 ? ще го бъде май Луфтвафе..?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
        Статия за това, че ЕЦБ пуска печатницата https://www.banker.bg/finansov-dnevn...nicata-za-pari
        ДАУ се успокои.....петрола се стабилизира , мисля че другата седмица може да видим и покачване на Шел поне до 16+...ФР и той е на линия за печат.
        .

        Коментар


        • Статия за това, че ЕЦБ пуска печатницата https://www.banker.bg/finansov-dnevn...nicata-za-pari

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
            Shell-a , при малък спад на пазара - хвърчи надолу, при 3-4 дни оптимизъм- едва качва. Не е добре работата. Има нещо което не знаем.
            Обявявам ,че Оланския шел този месец е играл срещу мен лично и както казва Грую ще му турна едно проклятия ако и юни е така че петрол нема да намерят никъде....
            Дивидента не е като хората , обратното спреха , хората искат предвидимост и сигурност...Тъпанари...!
            Средната ми е на 13,1 ама и днес допълвах....
            То и шеврон и ВР не са цъфнали с тотал ама те я са НАЙ!

            Коментар


            • Shell-a , при малък спад на пазара - хвърчи надолу, при 3-4 дни оптимизъм- едва качва. Не е добре работата. Има нещо което не знаем.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Малко под 9 ми е поръчката не стигна , 9,20 или нещо подобно.... иначи Месершмида сме го сменили за Фокевулф...
                Не исках да я вдигам че утре и в понеделник виждам ден на господин соломон от голдман шаш.... и може и по ниско да се види..? Шел пак е на милимунда....

                Манчев , много е неприятно всичко да се качва и само твойте да боксуват....имам предвид себе си но взимам твоя цитат...щото ми хареса...
                Лошото е че ако ги разкарам ще подскочат с двуцифрени проценти...?
                гледам сте ги подпукали хвърчащите..... някой гледа ли Airbusm Easyjet, Ryan i t.n.
                за мен Ер Франс и LH са добра игра, но малко изпревариха възстановяването(тепърва ще ги друсат сачки и полуправни самолети а како трябва да се разделят и със слотове става сложно) - таргети за влизане под 4 и 9 съответно.

                Изи - тия са много интересни, изпуснах ги под 600, но запазиха поръчката за новите самолети па пари нема. основателя им се опита да разкара борда ама не стана... Днес обавиха и че уволняват 30%

                бтв ако има още някой останал дълъг на картичката, шефчето днеска е купувало здраво! до края на юни може да ви се усмихне късмета

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                  Монти взе ли Луфтавафе? Месершмит 262 отново е притиснат от англоамериканците. Но на графика и обем изглежда добре.
                  Малко под 9 ми е поръчката не стигна , 9,20 или нещо подобно.... иначи Месершмида сме го сменили за Фокевулф...
                  Не исках да я вдигам че утре и в понеделник виждам ден на господин соломон от голдман шаш.... и може и по ниско да се види..? Шел пак е на милимунда....

                  Манчев , много е неприятно всичко да се качва и само твойте да боксуват....имам предвид себе си но взимам твоя цитат...щото ми хареса...
                  Лошото е че ако ги разкарам ще подскочат с двуцифрени проценти...?

                  Коментар


                  • Монти взе ли Луфтавафе? Месершмит 262 отново е притиснат от англоамериканците. Но на графика и обем изглежда добре.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Щото бех решил да спекулирам и съм вложил повече средства.....
                      Мислех качва се с 6,7 % продавам 16,+ после купувам в ниското и така а той се върти около 15 вече 15 дни....
                      Знам че на следващия дивидент ще скочи ама и цената колко ще бъде....?
                      Лутвафе очаквам 12,13 при приемане на офертата а после какво ще става че много пилот и стюардес и киек и самолет ще купуват над 500 или нещо такова ...?
                      П.П. Ако до петък не станат ШЕЛ 16 евро , ще обява и аз като колегата че маркета е срещу мен....лично
                      По принцип си прав. Важното е общия пазар да не обърне изневиделица. Иначе таргет 14 евро е напълно възможен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Щото бех решил да спекулирам и съм вложил повече средства.....
                        Мислех качва се с 6,7 % продавам 16,+ после купувам в ниското и така а той се върти около 15 вече 15 дни....
                        Знам че на следващия дивидент ще скочи ама и цената колко ще бъде....?
                        Лутвафе очаквам 12,13 при приемане на офертата а после какво ще става че много пилот и стюардес и киек и самолет ще купуват над 500 или нещо такова ...?
                        П.П. Ако до петък не станат ШЕЛ 16 евро , ще обява и аз като колегата че маркета е срещу мен....лично
                        Мен ли имаш предвид че маркет-а е срещу мен лично? Че аз съм го казвал, но съм "чувал" и от други колеги... общо взето чака да влезеш в позиция и да ти покаже колко надолу може да слезе

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                          Шела е готин защо толкова нисък таргет си му сложил?
                          Луфтавафе какви са ти очакванията? Мен ме учуди, че не го смазаха на две три копейки примерно. Каква ти е инвестиционната теза за него?
                          Реното не излезна ли прекалено рано от него- 34.00 може и да удари-
                          Щото бех решил да спекулирам и съм вложил повече средства.....
                          Мислех качва се с 6,7 % продавам 16,+ после купувам в ниското и така а той се върти около 15 вече 15 дни....
                          Знам че на следващия дивидент ще скочи ама и цената колко ще бъде....?
                          Лутвафе очаквам 12,13 при приемане на офертата а после какво ще става че много пилот и стюардес и киек и самолет ще купуват над 500 или нещо такова ...?
                          П.П. Ако до петък не станат ШЕЛ 16 евро , ще обява и аз като колегата че маркета е срещу мен....лично
                          Last edited by Монти; 27.05.2020, 23:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Влизане във Лутвафе на 9 утре как ги виждате нещата....?
                            За Шел съм тъп и упорит ще ги държа до най малко 17+ ...?
                            Шела е готин защо толкова нисък таргет си му сложил?
                            Луфтавафе какви са ти очакванията? Мен ме учуди, че не го смазаха на две три копейки примерно. Каква ти е инвестиционната теза за него?
                            Реното не излезна ли прекалено рано от него- 34.00 може и да удари-

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                              Няма да се плашиш Монти Вермахтът е корав. В момента само загряват новата ракета Фау 3. Баба Меркел ще пререже лентичката на айродрума в Берлин.
                              Влизане във Лутвафе на 9 утре как ги виждате нещата....?
                              За Шел съм тъп и упорит ще ги държа до най малко 17+ ...?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                Монте, какво стана с твоето Renault, повдигнали са се книжата на 19.
                                Излезнах днес на 22,50 но бяха малко за съжаление...

                                Коментар

                                Working...
                                X