IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • С картичката стана страшно, май подозренията ще се окажат верни. До момента само -50%..
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
      ако този пич успее да я спаси от "спасяване" (https://www.investor.bg/evropa/334/a...comment-newest) дали ще се изстрелят акциите или ще се срутят?
      Имаше време, когато харесвах Lufthansa ...отдавна ...
      След това ми се случи да летя на нейни самолети. И това не беше толкова страшно - докато не открих, че дори нискотарифни компании предлагат по-добри условия .
      Последните години гледайки с очите на инвеститор се опитвам да открия причина да си купя . Не успявам.
      Първо бяха безкрайните стачки , сега драмата с вируса . И като капак на всичко - държавата като акционер. Последното вероятно ще блокира всякакви реформи. Не случайно Рено се опитва да се дистанцира от държавната помощ, гарнирана с увеличение на държавния дял .
      А без реформи Lufthansa никога няма да излезе на печалба. Не и при тая конкуренция и планините от дългове.
      Иначе може да се пробвам спекулативно ...като виждам подходящ момент малко преди ОСА
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • ако този пич успее да я спаси от "спасяване" (https://www.investor.bg/evropa/334/a...comment-newest) дали ще се изстрелят акциите или ще се срутят?
        Last edited by petyob; 18.06.2020, 11:11.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Въпреки, че не съм срещнал още някой който да е загубил от картичката
          https://www.wallstreet-online.de/nac...ersatz-fordern
          https://www.widerruf.info/schadenser...lose-pruefung/
          haha добри са, спор няма

          IG Widerruf, Ulica Emilian Stanev 2A App. 7/18, BG – 1407 Sofia

          Коментар


          • https://www.globenewswire.com/news-r...f-Voyages.html

            петролните май ще трябва да почакат!
            за картичката май утре ще е истината! някой знае ли дали ще публикуват before open или after close?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Аз картичката не я разбирам ...единственото успояващо, което съм чел за нея - бяха назначили един американец ..от ония шерифите , дето ходят без униформи ... Това трябва да значи, че няма да я спетнат някакъв пералня скандал... както каубоите обичат ...ама и това не е сигурно .
              Иначе дебна HSBC и BBD ...но не бързам , ...щото ги чакам съответно на 4 евро и 3 $ . Може да се навия и на WFC , но под 25 $
              HSBC започва големи съкращения, неминуемо това ще го има и в другите банки, тези са първи, това е положително, едно от малкото + неща при тях последните месеци.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Протокол , имаше време каквито и добри новини и резултати да пуска Браун , Вирекард да не се качва или с малко , сега стигна обратното каквито и лоши да пускат късите само използват момента за излизане.....Ако след 18 използват момента за стабилизиране без рязък спад.....ще я бъде.
                А ти къде се загуби ,НБСЕ ли дебнеш или друга банка .... или си на кеш.?
                Аз картичката не я разбирам ...единственото успояващо, което съм чел за нея - бяха назначили един американец ..от ония шерифите , дето ходят без униформи ... Това трябва да значи, че няма да я спетнат някакъв пералня скандал... както каубоите обичат ...ама и това не е сигурно .
                Иначе дебна HSBC и BBD ...но не бързам , ...щото ги чакам съответно на 4 евро и 3 $ . Може да се навия и на WFC , но под 25 $
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Въпреки, че не съм срещнал още някой който да е загубил от картичката
                  https://www.wallstreet-online.de/nac...ersatz-fordern
                  https://www.widerruf.info/schadenser...lose-pruefung/
                  Протокол , имаше време каквито и добри новини и резултати да пуска Браун , Вирекард да не се качва или с малко , сега стигна обратното каквито и лоши да пускат късите само използват момента за излизане.....Ако след 18 използват момента за стабилизиране без рязък спад.....ще я бъде.
                  А ти къде се загуби ,НБСЕ ли дебнеш или друга банка .... или си на кеш.?

                  Коментар


                  • Въпреки, че не съм срещнал още някой който да е загубил от картичката
                    https://www.wallstreet-online.de/nac...ersatz-fordern
                    https://www.widerruf.info/schadenser...lose-pruefung/
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Мойте виждания са до края на август най малко 20 евра ако не върнат дивидента....ако на 30 юли дадат добри резултати и петрола удари 45 евро с нормален дивидент може да видим 23-25 евро...по къс хоризонт...Иначе се забавлявам като продавам и купувам трите си акции...от Запад..
                      Голям оптимист си, лятото обичайно цените са ниски, пазарът се разтрепери тези дни, само няколко % долу, но с повечко корона може нови -10/20 да има. Отчетът ще е зле, ясно е, не толкова лош като на BP, Shell са по - добре диверсифицирани, но няма много за какво да се хванем. Цени от 25 и нагоре, догодина.

                      Врътките са полезни, ако имаш капитал и си на прилични комисионни, дори цент промяна може да подпомогне резултата на портфейла.


                      П.П.: Благодарско на investor.bg за възможността да се блокират потребители, понеже темата за другия пазар се превърна в..... Филтрирането на съобщения е много удобно, препоръчвам.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                        Тези акции ще са за по - търпеливите, "ШЕЛ" под 20 не бих продал и до 20 са цени, при която не увеличат дивидента. С тези темпове и ако няма второ затваряне на икономиките, до края на годината брента 50, огромни са съкращенията от ОПЕК+, Русия твърдо търси над 45, СА над 55 дори и пазар бекуърдейшън. Отделно е въпросът, че за чакане на 20% при "ШЕЛ" може да се изпуснат няколко врътки за по 10% на други места.
                        Мойте виждания са до края на август най малко 20 евра ако не върнат дивидента....ако на 30 юли дадат добри резултати и петрола удари 45 евро с нормален дивидент може да видим 23-25 евро...по къс хоризонт...Иначе се забавлявам като продавам и купувам трите си акции...от Запад..
                        Абе правя по няколко стотачки в евро и имам същите акции....шел продаден на 15 9,купени на 15,5...Картичката продадена на 102 +,купена 88,5,ААРЕЛА през 30 цента...на 18,2- 17, 90...не са най спекулативните...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Три процента на премаркета на ДАУ и 41 долара брент ,какво правиме....?
                          Тези акции ще са за по - търпеливите, "ШЕЛ" под 20 не бих продал и до 20 са цени, при която не увеличат дивидента. С тези темпове и ако няма второ затваряне на икономиките, до края на годината брента 50, огромни са съкращенията от ОПЕК+, Русия твърдо търси над 45, СА над 55 дори и пазар бекуърдейшън. Отделно е въпросът, че за чакане на 20% при "ШЕЛ" може да се изпуснат няколко врътки за по 10% на други места.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                            Aми продаваш на високите нива (защото винаги краха е изненада за всички)
                            и си оставяш сума, която би си позволил да загубиш.
                            Рано е за продажба на петрола и петролните акции ,на 18 юни , ОПЕК + имат семинар какво са постигнали..., А нещата не са розови при ВР и шистоваците в яхо от 5 дни са постигнали 7 петролни акции за бързо разкарване е не са ексона и шеврон ... ...?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Три процента на премаркета на ДАУ и 41 долара брент ,какво правиме....?
                              Aми продаваш на високите нива (защото винаги краха е изненада за всички)
                              и си оставяш сума, която би си позволил да загубиш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                                BP предупредиха, че ще е ужасен следващия отчет, там също се шуми за орязване на дивидента. Chevron са много стабилни, добър баланс имат, няма какво да ги бутне, в тези ниски цени ще прилапат в последствие активите на много банкрутирали конкуренти в САЩ.
                                Три процента на премаркета на ДАУ и 41 долара брент ,какво правиме....?

                                Коментар

                                Working...
                                X