Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • проблемите тепърва започват:

    "If certified annual and consolidated financial statements cannot be made available until June 19, 2020, loans made to Wirecard AG amounting to approximately EUR 2 billion can be terminated."

    Коментар


    • Не купих от Вирекард щото много се качи вчера но ако сега падне около 20 всичкото илядо шел ще иде в Картичакта.....
      100К на 45 и вече ги нЕма..?
      Last edited by Монти; 18.06.2020, 14:09.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

        Сделката ми я показа специално на Xetra - Франкфурт, те нали са и на други борси, може да има разминаване. Тогава обаче гледах за надолу още, не е моя . От 40 до 43 задържа известно време, около 2 мин. може би, после бързо над 50 и цял ден е там. По случайност чух новината, първо беше само -9% и почна яко надолу, даже имах време да пиша и тук, уцели да е точно обяд и да съм свободен.

        Падна, защото отложиха отчета, нещо им се губят 1.5 млр. печалба. Вероятно още доста надолу, ако се окаже вярно. Слуховете от статиите на FT си излизат истина. Пак ще кажа, че акцията е с много слепи фенове в Германия и има здрава подкрепа. Интересно ми е при тази цена вече късите колко са, дали не са я налазили повече или са кеширали печалбата, движението бе много здраво.
        Аз чета за 1,9 милиарда и ако не ги покажат , ще им спрат заемите.....Норд В дава селл и 20 евра.....? В момента е 47 ,жалко че ме нямаше ,винаги след голям спад има качване.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
          Повечето финтек компании са абсолютна пирамида. Аз ползвам няколко, но не държа суми никога.

          Сега ще има сериозен отлив на ликвидни средства от тези.

          Липсата на регулации при финтека, доведе до това, сумати пирамидаджии да пуснат подобни компании!

          В Революта където търгуват от баламурник нагоре, кой знае при липсата на регулации, как им рекотират и какви пари прибират, като изпълняват ордерите през скрито рекотиране.
          После "улеснявали" търговията. Давали достъп на хората до пазарите...

          Ще е интересно тези до къде ще го докарат, но много подобни компании ще се установи, че ако не пълни пирамиди, то поне са оперирали близко до този модел!

          Вирекарда може да са първите от колодата падащи подобни ментета.
          Точно така е, ще се отсеят доста. Вършат ми чудесна работа и пестя пари с тях при трансфери, но им нямам никаква вяра, камо ли да държа акции.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            интересно! в коя платформавиждаше тези цени и аукциони? На мойта гледам, най-ниската е била 43. И защо пада толкова?
            Сделката ми я показа специално на Xetra - Франкфурт, те нали са и на други борси, може да има разминаване. Тогава обаче гледах за надолу още, не е моя . От 40 до 43 задържа известно време, около 2 мин. може би, после бързо над 50 и цял ден е там. По случайност чух новината, първо беше само -9% и почна яко надолу, даже имах време да пиша и тук, уцели да е точно обяд и да съм свободен.

            Падна, защото отложиха отчета, нещо им се губят 1.5 млр. печалба. Вероятно още доста надолу, ако се окаже вярно. Слуховете от статиите на FT си излизат истина. Пак ще кажа, че акцията е с много слепи фенове в Германия и има здрава подкрепа. Интересно ми е при тази цена вече късите колко са, дали не са я налазили повече или са кеширали печалбата, движението бе много здраво.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Повечето финтек компании са абсолютна пирамида. Аз ползвам няколко, но не държа суми никога.

              Сега ще има сериозен отлив на ликвидни средства от тези.

              Липсата на регулации при финтека, доведе до това, сумати пирамидаджии да пуснат подобни компании!

              В Революта където търгуват от баламурник нагоре, кой знае при липсата на регулации, как им рекотират и какви пари прибират, като изпълняват ордерите през скрито рекотиране.
              После "улеснявали" търговията. Давали достъп на хората до пазарите...

              Ще е интересно тези до къде ще го докарат, но много подобни компании ще се установи, че ако не пълни пирамиди, то поне са оперирали близко до този модел!

              Вирекарда може да са първите от колодата падащи подобни ментета.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение

                yoy добре че сложих стоп и се e executnal na 94 i нещо си...... баси размазаха ги
                Браво за стопа.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                  30 на аукцион в момента, дебнем, въпреки, че е много остър падащ нож.
                  интересно! в коя платформавиждаше тези цени и аукциони? На мойта гледам, най-ниската е била 43. И защо пада толкова?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                    Монти Картичката таргет 65 и търсехме пък тя пропаднала на 35 ццц Такива сополи чакат всичко. Изневиделица като атака на Виетконг
                    Пътувам,нямам и съжалявам за шоуто..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Протокол , имаше време каквито и добри новини и резултати да пуска Браун , Вирекард да не се качва или с малко , сега стигна обратното каквито и лоши да пускат късите само използват момента за излизане.....Ако след 18 използват момента за стабилизиране без рязък спад.....ще я бъде.
                      А ти къде се загуби ,НБСЕ ли дебнеш или друга банка .... или си на кеш.?
                      Монти Картичката таргет 65 и търсехме пък тя пропаднала на 35 ццц Такива сополи чакат всичко. Изневиделица като атака на Виетконг

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                        А как мислех къса от 100.... ако съм като някои други, трябваше да се похваля на 50% за ден Горещ картоф е тук, вече за няколко минутна спекулация става, да не смее с дни да я държи човек. И вярно е само отлагане, ако излезе после в отчета -1.5 млр. по - малка печалба, ще е страшно и не толкова резултата, а загубата на доверие, то и някои основни партньори взеха да се одръпват от тях. Тогава вече 25 може и да иде.

                        За германците все пак това е като Tesla за тези в Robinhood, любимата им акция, цял ден ги бомбандират медиите със страхотни позитивни новини и са им промили мозъците, за това и днес от 35 до близо 60 за 2 минути време сигурно, в следващите дни може и по - нагоре, ще вземат да си осредняват, тук лично спокойно не мога да спя с товя нещо в портфейла, -70% за минутки, забавно е, но ако си с кеш за бърза врътка, повече не.
                        yoy добре че сложих стоп и се e executnal na 94 i нещо си...... баси размазаха ги

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                          Това ново отлагане беше позивна за мецаните,направо ги размазаха
                          А как мислех къса от 100.... ако съм като някои други, трябваше да се похваля на 50% за ден Горещ картоф е тук, вече за няколко минутна спекулация става, да не смее с дни да я държи човек. И вярно е само отлагане, ако излезе после в отчета -1.5 млр. по - малка печалба, ще е страшно и не толкова резултата, а загубата на доверие, то и някои основни партньори взеха да се одръпват от тях. Тогава вече 25 може и да иде.

                          За германците все пак това е като Tesla за тези в Robinhood, любимата им акция, цял ден ги бомбандират медиите със страхотни позитивни новини и са им промили мозъците, за това и днес от 35 до близо 60 за 2 минути време сигурно, в следващите дни може и по - нагоре, ще вземат да си осредняват, тук лично спокойно не мога да спя с товя нещо в портфейла, -70% за минутки, забавно е, но ако си с кеш за бърза врътка, повече не.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                            30 на аукцион в момента, дебнем, въпреки, че е много остър падащ нож.
                            Това ново отлагане беше позивна за мецаните,направо ги размазаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Има огромна вероятност да си купуваме Вирекард на 25 евра
                              30 на аукцион в момента, дебнем, въпреки, че е много остър падащ нож.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                                С картичката стана страшно, май подозренията ще се окажат верни. До момента само -50%..
                                Има огромна вероятност да си купуваме Вирекард на 25 евра

                                Коментар

                                Working...
                                X