IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Монти;n3616726]

    Мисля че ще има някаква добра новина иначе 15-17 ще видим още в понеделник..
    Най вероятно че са стигнали до общо мнение но разговорите продължават..?[/QUOTE. . - говорят за стабилизиране //www.bnnbloomberg.ca/wirecard-s-lenders-want-to-stabilize-the-company-fas-reports-1.1453540

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Лошото е , че преговорите с банките няма как да приключат до понеделник. Акцията ще я натискат в тази несигурна обстановка. А за слуховете за 15 евро - логично е да такава първата оферта. Хубавото е , че доста фондове имат сериозни експозиции . И не на последно място меринджея от Америка.... Доста е сложно - дори само за спекула. Ще има двуцифрени движения и в двете посоки. Мисля, че 40 е напълно достижима цена до 2 месеца , но нямам идея къде може да удари дъното... Мисля, че 15 няма да стигне щото ще се появят и други мераклии за придобиване...
      Успех
      Мисля че ще има някаква добра новина иначе 15-17 ще видим още в понеделник..
      Най вероятно че са стигнали до общо мнение но разговорите продължават..?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Нещата днес се наслагват.....Мудис понижи оценката до джънк, излезна купувач на 15 и това вгорчи нещата при работещ брокер са продадени акции за 2 милиона на 22,25 а имаше цена и на 20...Мрачно настроение и с банката събеседник...само къде е работила и ми настръхна косата ..Енрон,Лемън... И Протокол какви идеи аз още съм оптимист...?
        Лошото е , че преговорите с банките няма как да приключат до понеделник. Акцията ще я натискат в тази несигурна обстановка. А за слуховете за 15 евро - логично е да такава първата оферта. Хубавото е , че доста фондове имат сериозни експозиции . И не на последно място меринджея от Америка.... Доста е сложно - дори само за спекула. Ще има двуцифрени движения и в двете посоки. Мисля, че 40 е напълно достижима цена до 2 месеца , но нямам идея къде може да удари дъното... Мисля, че 15 няма да стигне щото ще се появят и други мераклии за придобиване...
        Успех
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
          Продадохте ли картичката, малка печалба, ама в касичката или чакате 40 понеделник?

          Също се замислям в каква уникална ситуация се намираме в момента, за първи път криза се опитва да се погаси, още преди да се разрастне, с най - различни финансови стимули и много дълг с цел да няма рецесия и ражки последици за икономиката и пазарът на труда. Цените на борсите нямат нищо общо с действителността, приходите на компаниите, но се помпа ликвидност. Позитив е, че всички централни банки са с близка политика, глобализацията го налага, за да има успех начинанието. Все още съм невярващ, но тепърва се отварят икономиките, от юли натам ще смятаме какво е постигнато.
          Нещата днес се наслагват.....Мудис понижи оценката до джънк, излезна купувач на 15 и това вгорчи нещата при работещ брокер са продадени акции за 2 милиона на 22,25 а имаше цена и на 20...Мрачно настроение и с банката събеседник...само къде е работила и ми настръхна косата ..Енрон,Лемън... И Протокол какви идеи аз още съм оптимист...?

          Коментар


          • Продадохте ли картичката, малка печалба, ама в касичката или чакате 40 понеделник?

            Също се замислям в каква уникална ситуация се намираме в момента, за първи път криза се опитва да се погаси, още преди да се разрастне, с най - различни финансови стимули и много дълг с цел да няма рецесия и ражки последици за икономиката и пазарът на труда. Цените на борсите нямат нищо общо с действителността, приходите на компаниите, но се помпа ликвидност. Позитив е, че всички централни банки са с близка политика, глобализацията го налага, за да има успех начинанието. Все още съм невярващ, но тепърва се отварят икономиките, от юли натам ще смятаме какво е постигнато.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Ще се върви на оздравяване, това е едно много хубаво прдизвикателство за хората, които се занимават с оздравителни програми и процедури. Като друг вариант също, ще се потърси друг инвеститор, който да влезе.
              Сега петък събота и неделя предстои трескава работа(да не казвам денонощна) на юристи, финансисти, анализатори и понеделник да се излезе с някакъв план и книжата ще подскочат (няма да се върнат на 100, но наполовина да отидат е добре). Това го казвам и за онези, които се чудят какво да правят в тази сложна ситуация.
              Привет,следя такива случай Нокиа,рено,луфтханза,варта и поне още 10...ако не мине котка път...пътя към 70 ще е открит до 10 дни.
              Нервите са жестоки но обикновено си заслужава...Вчера продадох защото не бе стигнала дъното но днес вече сме на ниво..

              Успех на имащите!

              Коментар


              • Ще се върви на оздравяване, това е едно много хубаво прдизвикателство за хората, които се занимават с оздравителни програми и процедури. Като друг вариант също, ще се потърси друг инвеститор, който да влезе.
                Сега петък събота и неделя предстои трескава работа(да не казвам денонощна) на юристи, финансисти, анализатори и понеделник да се излезе с някакъв план и книжата ще подскочат (няма да се върнат на 100, но наполовина да отидат е добре). Това го казвам и за онези, които се чудят какво да правят в тази сложна ситуация.
                Last edited by ПИЧ; 19.06.2020, 17:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Намешани са 15 банки, водени от Commerz, АBN Amro, LBBW and ING
                  https://www.bloomberg.com/news/artic...oan-agreements
                  Много мои стари любимци виждам в списъка. Добре би било да дадат шанс да се изясни счетоводството, с тези 2 или без, компанията е печеливша, ако приемем че няма други схеми. Ако всичко се развие благополучно, 20 им е било дъното, иначе ще гонят геврека.

                  С интерес следим и евролидерите дали ще се споразумеят, предложените стимули са важни и е добре да се отпуснат бързо, иначе икономиката на минус, а безработица плюс. Това е най - голямата слабост на ЕС, бавните и тромави процедури по взимане на решение, все пазарлъци, винаги някой недоволен, така се губи време и пари.
                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Намешани са 15 банки, водени от Commerz, АBN Amro, LBBW and ING
                    https://www.bloomberg.com/news/artic...oan-agreements

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Дано и късите мислят така и затворят малко в края на деня ...
                      Така всеки ще е доволен, 40 и си стискаме с тях ръцете на аукциона.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                        В 14.00 някъде прочетох, че напуска и цената се покачи от тогава с 50%. Не е нормална тази ситуация, така тъпанарски с тези 2 млр. да изиграят. За спекула е добра, но докато не се разнищи цялата ситуация, не оставям тези акции да нощуват в акаунта.
                        Дано и късите мислят така и затворят малко в края на деня ...

                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение

                          Braun did not identify those he suspected of fraud, while BPI and BDO, the two Philippine banks, both issued statements denying any relationship with Wirecard.
                          “Wirecard is not a client of the bank. The document claiming the existence of a Wirecard account with BDO is a falsified document and carries forged signatures of bank officers,” BDO said.
                          “The matter has already been reported to the Bangko Sentral ng Pilipinas,” BDO added in a statement, referring to the Philippines’ central bank.

                          няма неясно вече - 2-та милиарда никога не ги е имало ... единствения въпрос в момента е дали ще я оздравяват, или ще я засилят.
                          все пак имат доста работещ бизнес и дори без тия 2млрд би трябвало да могат да продължат да обслужват клиентите си! е в Азия ще се реже и income ще падне<
                          ВЪпроса е още колко от нещата са фалшифицирали> да не се окаже и че и продажбите и печалбите са като 2млрд така на хартия от някое не съществуващо trustee.... тия от борда са за затвор

                          капитана си тръгна:
                          https://www.dw.com/en/wirecard-ceo-m...gns/a-53870101

                          кораба продължава да потъва
                          В 14.00 някъде прочетох, че напуска и цената се покачи от тогава с 50%. Не е нормална тази ситуация, така тъпанарски с тези 2 млр. да изиграят. За спекула е добра, но докато не се разнищи цялата ситуация, не оставям тези акции да нощуват в акаунта.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                            Днес е играта, докато още е неизвестно и не се знае какво ще предприемат банките и "Мастеркард", под 10 иде ли, пиша я kaputt. Сега е на изкушаващи 20, нагоре има много в пъти, надолу, все ще се избяга до 10 и преглътне, но е много хазарт. Жалко че я няма в Robinhood, иначе много играчор щеше да я налази и вдигне бързо.
                            Braun did not identify those he suspected of fraud, while BPI and BDO, the two Philippine banks, both issued statements denying any relationship with Wirecard.
                            “Wirecard is not a client of the bank. The document claiming the existence of a Wirecard account with BDO is a falsified document and carries forged signatures of bank officers,” BDO said.
                            “The matter has already been reported to the Bangko Sentral ng Pilipinas,” BDO added in a statement, referring to the Philippines’ central bank.

                            няма неясно вече - 2-та милиарда никога не ги е имало ... единствения въпрос в момента е дали ще я оздравяват, или ще я засилят.
                            все пак имат доста работещ бизнес и дори без тия 2млрд би трябвало да могат да продължат да обслужват клиентите си! е в Азия ще се реже и income ще падне<
                            ВЪпроса е още колко от нещата са фалшифицирали> да не се окаже и че и продажбите и печалбите са като 2млрд така на хартия от някое не съществуващо trustee.... тия от борда са за затвор

                            капитана си тръгна:
                            https://www.dw.com/en/wirecard-ceo-m...gns/a-53870101

                            кораба продължава да потъва
                            Last edited by pirdop; 19.06.2020, 14:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                              Ще ходи нагоре-надолу. НО вече са компрометирани... Аз, може би, ако слезе под 10, бих се замислил.
                              Днес е играта, докато още е неизвестно и не се знае какво ще предприемат банките и "Мастеркард", под 10 иде ли, пиша я kaputt. Сега е на изкушаващи 20, нагоре има много в пъти, надолу, все ще се избяга до 10 и преглътне, но е много хазарт. Жалко че я няма в Robinhood, иначе много играчор щеше да я налази и вдигне бързо.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Еххх Ако Института по Сугестология съществуваше можеше да го превърнем във втори Уолстрийт. Хаххххх. Картичке картичке не можеш да си представиш какъв катализатор на процеси във Вермахта ще се откажеш.

                                Коментар

                                Working...
                                X