IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

    Вай вай.. хем гъркиня, хем хубава.. Не е на добре тази работа

    Ана, Елена все тази

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Референдум е най-доброто което може да се направи в момента. Това наистина показа че Папандреу е политик от най-висока класа и не случайно е в гръцката политика по най-високите етажи на властта от 25 години насам. Референдум - това наистина е поставяне на гръцкия интерес над всичко друго!

      Между другото Исландия също проведе референдум и в резултат на това остави всичките си банки да фалират. Казаха твърдо че няма да харчат обществени пари за да защитават частни интереси. И само 2-3 годи след това вече започват да се възстановяват! Чуждит капитали започват да постъпват в обновената банкова система на Исландия!
      Има съществена разлика между Исландия и Гърция. В Исландия исландците са се произнесли дали да харчат техни си пари за да спасяват банките. А тоя кретен иска да подложи на референдум въпроса дали да се харчат чужди пари за да се плати гръцката сметка. Вече казах - гърците заслужават да ядат камъните от Акропола!
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Между другото Исландия също проведе референдум и в резултат на това остави всичките си банки да фалират. Казаха твърдо че няма да харчат обществени пари за да защитават частни интереси. И само 2-3 годи след това вече започват да се възстановяват! Чуждит капитали започват да постъпват в обновената банкова система на Исландия!
        Да ама играта ще завърши набързо, а някой кръгове имат интерес от тези лутания на пазарите така че интересното предстои, а еврото ше влезе в учебниците по история, но да видиме с какво

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
          днес имаше гръцки банки, които макар и със здрав бизнес се търгуваха на 16 цента. То си е на сметка, предвид че не могат да паднат с повече, .
          Може може

          Коментар


          • Референдум е най-доброто което може да се направи в момента. Това наистина показа че Папандреу е политик от най-висока класа и не случайно е в гръцката политика по най-високите етажи на властта от 25 години насам. Референдум - това наистина е поставяне на гръцкия интерес над всичко друго!

            Между другото Исландия също проведе референдум и в резултат на това остави всичките си банки да фалират. Казаха твърдо че няма да харчат обществени пари за да защитават частни интереси. И само 2-3 годи след това вече започват да се възстановяват! Чуждит капитали започват да постъпват в обновената банкова система на Исландия!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Тя била и ХУБАВА бре - жената с топките!

              Персонална страницата в сайта на гръцкия парламент

              Личен сайт
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Между другото, ето една жена, която има дупе и топки да изрази позиция. Евалла! И жалко за "мъжете" в гръцкия парламент.
                Да, наистина Май при политиците е често срещано жените да имат повече топки от колегите си мъже, явно си казва думата и инстинкта им да опазват по-слабите, в критични ситуации.

                Коментар


                • Между другото, ето една жена, която има дупе и топки да изрази позиция. Евалла! И жалко за "мъжете" в гръцкия парламент.

                  ..........Депутатът Милена Апостолаки напусна управляващата партия ПАСОК заради решението на премиера Георгиос Папандреу да проведе референдум за новия план на ЕС за гръцката дългова криза.
                  След напускането на 46-годишната Апостолаки управляващите ще имат мнозинство от 152 гласа в 300-местния парламент..................
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    . Боже, Боже-е-е, защо нямах за гадже (приятелка, състудентка или просто добра позната) някоя сътрудничка от офиса на тоя кретен......

                    сте се обиждаме ли сега

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                      И аз имам такова чувство, няма да се учудя да са скъсили яко някои хора преди "култовата идея" да стане известна ....................
                      Може да е решил човека да направи малко парички за себе си и приятелите си, та да изкарат по-леко следващите трудни години .....

                      Интересно ще е финансовите регулатори на големите борси да поразровят кой е пускал големи ордери за скъсяване. Следвай принципа Проследи парите! Представяш ли си каква класическа вътрешнярска схема е това? Направо ми потекоха лигите..... Боже, Боже-е-е, защо нямах за гадже (приятелка, състудентка или просто добра позната) някоя сътрудничка от офиса на тоя кретен......
                      Last edited by netware5; 01.11.2011, 19:54.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                        И аз имам такова чувство, няма да се учудя да са скъсили яко някои хора преди "култовата идея" да стане известна

                        От немските на 1.62 си взех половината комерц, пък дано не го чакам много ДБ от вчера ми е "само" на 10% надолу за ден, та мартингейл ще го играя, какъвто беше и плана

                        Успехи
                        Сега някъде прочетох че се събира техният МС-извънредно....така че може и да познаем за набиване на обръчите....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          според мен Гърция трябва да я оставят да стане 'плашилото на европа'

                          явно е, че тия хора не могат да приемат, че са фалирали и парите отдавна са изнесени и изядени 50/50 от политическата класа и мързеливите чиновници.

                          Спасителният фонд, който тепърва се структурира трябва да бъде чадър, НО само над страни членки на ЕС, които приемат доброволно! да променят законите си така, че да има големи бариери пред раздуването на дефицити и трупането на държавен дълг. По този начин, който иска да е под чадъра на фонда и респективно евентуално да успее да се финансира доста по-изгодно -> ще трябва да се настрои.

                          Основните, които визирам са Италия и Испания, защото са 'тежки'. Според мен Саркозито и Меркел трябва да повлекат крак като въведат закон за дефицита. После да натиснат останалите тарикати да се включат, като междувременно в Гърция стане мазало и южняците се постреснат. Реално погледнато в момента тъплата не е стресната, а разсъждава така " а на гърците им опростиха 50%...това е добре за тях", а никой не си дава сметка, че останалите 50% са им воденичен камъм при така огранизирана държавна машина. За това много по-възпитателно ще е ако в Гърция нещата се омажат така,че да няма пари за заплати, да има гладни бунтове и тн.., за да могат италия и испания да проумеят, че с настоящата си политика са се запътили към атина, а не към цюрих (примерно).


                          Поздрави и успех
                          Хич не е добре за гърците това "опрощаване", направо едно поколение ще плаща "чужда" ипотека.. Както каза, парите са усвоени от не голяма част от населението, все пак.
                          На пръв поглед този ход е безумен, днес имаше гръцки банки, които макар и със здрав бизнес се търгуваха на 16 цента. То си е на сметка, предвид че не могат да паднат с повече, но ясно показва какво ще се случи с Гърция, ако не се съгласи на схемата. Може и да са се разбрали с Папандреу да даде повод да им го обяснят бавно, но по съм склонен да си мисля за далавера някаква.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            И за последно имам чувството че днес или утре ще набият чутурата на гърка и ще му дойде други мисли а не да прави референуми... ....
                            И аз имам такова чувство, няма да се учудя да са скъсили яко някои хора преди "култовата идея" да стане известна

                            От немските на 1.62 си взех половината комерц, пък дано не го чакам много ДБ от вчера ми е "само" на 10% надолу за ден, та мартингейл ще го играя, какъвто беше и плана

                            Успехи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              И за последно имам чувството че днес или утре ще набият чутурата на гърка и ще му дойде други мисли а не да прави референуми... ....
                              Това няма никакво значение. Щетата е нанесена. Психологическия ефект от спасителният план е изчезнал безвъзвратно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                А и още нещо....Мама ми е казвала да купувам вторник вечерта или сряда сутринта и да продавам четвъртък вечерта или петък сутринта за да има кеш за ракиика събота и неделя ..........
                                Купих 1500 Комерса малко под 1,6 .....
                                Утре сутринта възнамерявам да се включа с пълна сила.Тази вечер взех малко, но съм изморена.Утре до 11.30 ще си помисля

                                Коментар

                                Working...
                                X