IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

    А тъй, на 42 може да си стиснем ръцете, по - рано не давам. Точно странното е как всеки мълчи и не казва 1 добра дума. Да не се изненадаме как Браун той или чрез свързана фирма/лице, после си върнал тези акции на 10 евро, смятайте печалбата. Мъглява работа, все едно епизод от приватизацията или КТБ-2.
    Сега излезе че Браун държи още процент и нещо с друга фирма не е 7,07% а 8 и нещо процента....
    На Сайта на компанията има тримата най големи мажаритари ако някой може да ги пусне да видим кои са.....останали ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      И аз смятам че ще запази компанията ,но поне да е над 20 евра ...?
      Браун е продал на добри цени над 38 до 42.... за 155 м евра и около 4,700 милиона акции! Ама може ли да мине 7 дни и компанията да я правят на парцал и оценка О и той да мълчи и не каже не е 0 повече от 0..
      А тъй, на 42 може да си стиснем ръцете, по - рано не давам. Точно странното е как всеки мълчи и не казва 1 добра дума. Да не се изненадаме как Браун той или чрез свързана фирма/лице, после си върнал тези акции на 10 евро, смятайте печалбата. Мъглява работа, все едно епизод от приватизацията или КТБ-2.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

        Браун преди е разправял, че тези на късите му правели разни въртели. Но може би този път схемата им е успешна. Иначе не ми се връзва цялата тази история. Онзи дето го търсят, ако е избягал с 1.9млрд.- да са казали вече, даже и да не го намерят не е чак толкова критично за фирмата, ще го преодолеят. Ама толкова време да седят като насрано дете .. Има някаква атака ми се струва .
        Избягал или не, виновен или не, до сега трябваше да са стоварили вината върху някой и да се продължи напред( до колкото може), но не да стоят, както го написа хубаво като "насрани" и нищо да не се случва, неизвестността е най - страшна.

        И тук на въпроса на Монти, дали искат банката да откъснат, не знам, но има някаква врътка, неадекватно се държат.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          СЕО може да изглежда неадекватно, но главната му цел е да запази компанията жива... Сигурен съм че ще успее, но не знам на каква цена...
          И аз смятам че ще запази компанията ,но поне да е над 20 евра ...?
          Браун е продал на добри цени над 38 до 42.... за 155 м евра и около 4,700 милиона акции! Ама може ли да мине 7 дни и компанията да я правят на парцал и оценка О и той да мълчи и не каже не е 0 повече от 0..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            И там ли са Маршал кофти тез са мръсници, най често си прехвърлят от един на друг примерно на Морганите .
            Не я следя дано излезете на зелено
            И все пак е чудо че сте над 10 евра!
            Пусна го един колега от форума но вече не ми отваря историята.....

            https://www.bundesanzeiger.de/ebanzw...d=to_nlp_start

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Около 8 % вчера ...Не смеят досега поне 3 пъти тук са горели късите ,даже мисля че ще почнат да закриват ,вече са закрили 1 % ..
              Но СЕО е уникален все едно са го взели от Маршал.....къс фонд.
              Браун преди е разправял, че тези на късите му правели разни въртели. Но може би този път схемата им е успешна. Иначе не ми се връзва цялата тази история. Онзи дето го търсят, ако е избягал с 1.9млрд.- да са казали вече, даже и да не го намерят не е чак толкова критично за фирмата, ще го преодолеят. Ама толкова време да седят като насрано дете .. Има някаква атака ми се струва .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Около 8 % вчера ...Не смеят досега поне 3 пъти тук са горели късите ,даже мисля че ще почнат да закриват ,вече са закрили 1 % ..
                Но СЕО е уникален все едно са го взели от Маршал.....къс фонд.
                СЕО може да изглежда неадекватно, но главната му цел е да запази компанията жива... Сигурен съм че ще успее, но не знам на каква цена...
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Около 8 % вчера ...Не смеят досега поне 3 пъти тук са горели късите ,даже мисля че ще почнат да закриват ,вече са закрили 1 % ..
                  Но СЕО е уникален все едно са го взели от Маршал.....къс фонд.
                  И там ли са Маршал кофти тез са мръсници, най често си прехвърлят от един на друг примерно на Морганите .
                  Не я следя дано излезете на зелено
                  И все пак е чудо че сте над 10 евра!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    От няколко дена го гледам този горещ картоф и не знам колко процента имат къси ?Според мен в момента те са основният играч и не бързат да е закарат под 5 еврака .Тук е ясно ,че да се върне доверието ще трябва поне 2 години .
                    Успех на всички
                    Около 8 % вчера ...Не смеят досега поне 3 пъти тук са горели късите ,даже мисля че ще почнат да закриват ,вече са закрили 1 % ..
                    Но СЕО е уникален все едно са го взели от Маршал.....къс фонд.

                    Коментар


                    • От няколко дена го гледам този горещ картоф и не знам колко процента имат къси ?Според мен в момента те са основният играч и не бързат да е закарат под 5 еврака .Тук е ясно ,че да се върне доверието ще трябва поне 2 години .
                      Успех на всички

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                        Борсата днес бя ясно че ще върне, от вчера през 2 минути новини за вируса и колко не е сигурно възстановяването, не ме бърка, нека пада, че да се пазарува, а жълтото над 2000 да ходи, чакам 2 години вече.

                        Картичката обаче как облизва 10, падне ли под, направо да си я пишем пени сток и гонеща геврек. Трябва си яснота какви са все пак тези 2 млр., колко реално печели дружеството, какъв е баланса? Да си харесат някое жертвено агне, че е правело на своя глава измами и се е облагодеталствало само, да обявят, че компанията е работеща и в бъдеще няма да допускат манипулации от служители, да покажат реални цифри, да слючат договор с някой лъскав одитор, да вдъхнат доверие в компанията. Онзи неграмотник новото CEO се изпляска понеделник сутрин с умопомрачително песимистично изявление, все едно не е на заплата в тази компания, а именно негова е задачата да успокоява, гаси пожари, където възникват и да надъхва, положителни примери много, но този е слаб и сдухан. Дори не мога да се сетя да го оприлича с някоя от звездите на БФБ, толкова зле не е имало.

                        И да ги няма тези 2 млр., не е нещо толкова трагично, дружеството е с добра концепция и печелившо, но с медийният шум + лошото управление е момента могат да го съсипят, бих заложил, че има някаква игра, за да придърпат дял възможно най - евтино, както държавата иска да влезе с голям дисконт в "Луфтханза".
                        Имат Вирекардбанк , според мен там е играта ,искат да я отделят от майката за да не ползва нейните финанси....?

                        Коментар


                        • Борсата днес бя ясно че ще върне, от вчера през 2 минути новини за вируса и колко не е сигурно възстановяването, не ме бърка, нека пада, че да се пазарува, а жълтото над 2000 да ходи, чакам 2 години вече.

                          Картичката обаче как облизва 10, падне ли под, направо да си я пишем пени сток и гонеща геврек. Трябва си яснота какви са все пак тези 2 млр., колко реално печели дружеството, какъв е баланса? Да си харесат някое жертвено агне, че е правело на своя глава измами и се е облагодеталствало само, да обявят, че компанията е работеща и в бъдеще няма да допускат манипулации от служители, да покажат реални цифри, да слючат договор с някой лъскав одитор, да вдъхнат доверие в компанията. Онзи неграмотник новото CEO се изпляска понеделник сутрин с умопомрачително песимистично изявление, все едно не е на заплата в тази компания, а именно негова е задачата да успокоява, гаси пожари, където възникват и да надъхва, положителни примери много, но този е слаб и сдухан. Дори не мога да се сетя да го оприлича с някоя от звездите на БФБ, толкова зле не е имало.

                          И да ги няма тези 2 млр., не е нещо толкова трагично, дружеството е с добра концепция и печелившо, но с медийният шум + лошото управление е момента могат да го съсипят, бих заложил, че има някаква игра, за да придърпат дял възможно най - евтино, както държавата иска да влезе с голям дисконт в "Луфтханза".
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • вече сме почти на 10/парчето - от там до нулата ще е бързо!
                            в петък от FTI Consulting ще кажат дали ще минаваме на оздравяване или ще се пише Х и процедура по фалит!

                            no и клиентите вече си плюят на петите..... ако нещо остане някоя банка ще ги купи на ;акс 5/парчето

                            "
                            ...
                            Singapore ride hailing company Grab Holdings Inc. is among the businesses distancing themselves from Wirecard AG, making it harder for the German payments company to recover from a scandal that’s caused its shares to collapse and its former chief executive officer to be arrested.

                            Grab said it hasn’t begun integration work on a partnership with the firm. French telecom carrier Orange SA will soon put a new payments partner in place for its Orange Bank unit, according to a person familiar with the situation who asked not to be identified discussing confidential matters. While its issues with Wirecard are mostly technological, the debacle at the company is accelerating a change to a new provider, the person said.
                            "
                            Last edited by pirdop; 24.06.2020, 18:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                              Такива трупове се отиграват бързо. Кой нормален би държал отворена позиция да пренощува- Нищо не се променило при немците. Все старите игри си играят. Ти нали продаде на печалба. Защо се вълнуваш толкова. Макар, че това си беше подарък за късо ме учудва защо въобще се опитваш да хванеш каквото и да е било корективно възходящо- Безумие направо. Няма днес 5-7 ЦЦЦЦ. Нищо и утре е ден-
                              Така е, в бях на почивка на Ситония и два пъти ги затворих но в петък не ги затворих разчитах на новия гуру и сега си ги сърбам и осреднявам ....Но това важи и за късите.Гонил ли си качваща акция с милиони...Нема стигане...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                                Такива трупове се отиграват бързо. Кой нормален би държал отворена позиция да пренощува- Нищо не се променило при немците. Все старите игри си играят. Ти нали продаде на печалба. Защо се вълнуваш толкова. Макар, че това си беше подарък за късо ме учудва защо въобще се опитваш да хванеш каквото и да е било корективно възходящо- Безумие направо. Няма днес 5-7 ЦЦЦЦ. Нищо и утре е ден-
                                Купувам и продавам в момента средна на 15 и малко ....до там я докарах?

                                Коментар

                                Working...
                                X