IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Някой има ли идея какъв е проблемът с Vonovia? Само регулаторите ли?
    то това е достатъчно, на зелените, които се очаква да се представят много силно на изборите, политиките им не дават поводи за усмивки за тази част от имотния пазар. аз преди време доста се чудих дали да влезна тук или в tag immo, но накрая набутах кеша във VIB Vermogen и Argan SA.

    Коментар


    • Някой има ли идея какъв е проблемът с Vonovia? Само регулаторите ли?

      Коментар


      • Как го виждате пазара днес -12-5-2021 ? Ще възстановява ли от вчерашния малък спад ?

        Коментар


        • Luftwaffe е мръсно скъп. Нека секирата започне.
          BNTX е мръсно евтин, но ние ще касираме, няма да храниме мръсните спекуланти.

          Коментар


          • Епа, удариха 0.40, то си беше нарисувано и само се чакаше някакъв катализатор. В случая може би е Испания, но то няма голямо значение. Благодарско за съвета, но съм пас този път. Фарма и особено биофарма са ми проблематични. Прекалено много шашми и фалшиви отчети. Алергия към фъстъци... така се почва, после минаваш на без глутен, ставаш веган и накрая се омъжваш. Иначе успех ти желая с тях.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Днес евроколичките ще ударят ли 0.40? До края на седмицата - 0.50? Чудя се дали да добавям по пътя нагоре. По принцип не ги правя тези неща, че все гледам да ми е евтино.

              Други европейски идеи?
              Ама си голям оптимист! Ситибанк им вдигна таргета на 0.39 миналата седмица.

              За добавянето не знам, но ако не фалират междувременно, ще е голяма веселба когато започнат да дават дивидент отново.

              П.П. Прочети с какво се занимават DBV Technologies SA (DBV)! Има ги и на Насдак - DBVT.

              Близо са до намирането на решение, за да удовлетворят FDA, но дори и да ги замотаят още една-две години, мисля, че ще си струва чакането.
              Last edited by Никола20; 10.05.2021, 10:36.

              Коментар


              • Днес евроколичките ще ударят ли 0.40? До края на седмицата - 0.50? Чудя се дали да добавям по пътя нагоре. По принцип не ги правя тези неща, че все гледам да ми е евтино.

                Други европейски идеи?

                Коментар


                • Къде е Монти да купува Luftwaffe ???

                  Коментар


                  • Sdff
                    Last edited by blqblq; 28.04.2021, 15:23. Причина: Srft

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      А Дойчовците(Deutsche bank) + 10%, какво пък им стана за един ден ?
                      Ами публикуваха отчет.

                      Коментар


                      • А Дойчовците(Deutsche bank) + 10%, какво пък им стана за един ден ?

                        Коментар


                        • Пак Ролса?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            добре! Europcar излетя. Благодаря за идеята. Други подценени останаха ли?
                            Чак пък "излетя". Поразтръска крилца лекичко и се качи на по-високо клонче.

                            Коментар


                            • добре! Europcar излетя. Благодаря за идеята. Други подценени останаха ли?

                              Коментар


                              • Shell , кой го търсеше под 16:00 евро бройката.

                                Коментар

                                Working...
                                X