IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
    Къс DAX s.l. 9025 ,цел 6300
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Къс DAX s.l. 9025 ,цел 6300

      Коментар


      • Не знам ама от това "извиване на ръце" DAX-a направи New All Time High

        Ха честито ... до края на годината 9000

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          То е ясно,че ще си намери партньор,въпроса е колко ще и извие ръцете!
          Моите наблюдения са, че за Меркел властта не е самоцел. Едва ли ще й извиват ръцете, тя по-скоро е "или ще е на моето или няма да е изобщо". А при такова положение, или въпросния партньор се съгласява на нейното или се ходи на предсрочни избори. Втория вариант не го виждам да се случи.
          Ако има сътресения в дакса не бих ги очаквал като последица от изборите в Германия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ggnore13 Разгледай мнение
            Не бих разчитал на политически проблеми от такова естество в Германия, това не е България или Италия. Според мен Меркел ще си намери партньор.
            То е ясно,че ще си намери партньор,въпроса е колко ще и извие ръцете!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Леля ви Меркел е в положението на Боко тиквата-спечели с мнозинство,но сега и е доста трудно с коалирането.
              Предстоят интересни моменти при Дакса.
              Не бих разчитал на политически проблеми от такова естество в Германия, това не е България или Италия. Според мен Меркел ще си намери партньор.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Леля ви Меркел е в положението на Боко тиквата-спечели с мнозинство,но сега и е доста трудно с коалирането.
                Предстоят интересни моменти при Дакса.
                Надеждата умира последна, оправят ли се проблемите с американския дълг излитаме.
                ФЕД продължава да печата, с правителсто или без Германия върви напред. Меркел има такъв авторитет че за никъде не бърза + Германия е извстна с широките си коалиции.
                До края на годината DAX на 9000.

                Коментар


                • Леля ви Меркел е в положението на Боко тиквата-спечели с мнозинство,но сега и е доста трудно с коалирането.
                  Предстоят интересни моменти при Дакса.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Доста шортърчета погинаха тука! Ще им държи влага дълго време. Честито на допълнилите под 6€! Честито и на мен!

                    Коментар


                    • Комерца рипа здраво на премаркета! Доживяхме да вземем парици тука тази година

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Днес при ДАХ ..забелязах проблеми при КиС и тя повлича ДБ..
                        Ако някой следи КиС може ли да сподели доколко са тези проблеми сериозни....
                        Разбит е картела при производители на калиев карбонат.

                        Но Дойче банк пада защото едновременно изкара слаби резултати, но и е доста възможно да я натиснат да прави увеличение на капитала и силен деливъридж за да достигне по нормални нива ливъридж. Подобно нещо се случи и с Барклийс днес.

                        Коментар


                        • Дакса -какво му става не се движи логично , или аз мисля не логично
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Днес при ДАХ ..забелязах проблеми при КиС и тя повлича ДБ..
                            Ако някой следи КиС може ли да сподели доколко са тези проблеми сериозни....
                            Как ти хрумна това, че КиС повлича ДБ? ДБ публикуваха тази сутрин и резултатите са малко посредствени сравнени с тези на другите банки, които вече се отчетоха. Това е. Аз си продадох тази сутрин моите ДБ.
                            А за КиС нямам идея, не ги следя.

                            Коментар


                            • Днес при ДАХ ..забелязах проблеми при КиС и тя повлича ДБ..
                              Ако някой следи КиС може ли да сподели доколко са тези проблеми сериозни....

                              Коментар


                              • Хайде малко размисли...
                                Членове на Германското правителство търсят купувач на 17 % ..
                                Други пък се дърпат и смятат че цената на банковите акции в момента е много ниска и те са подценени и затова призовават да не се бърза..
                                Идват избори....
                                Кандидати са са повече от полувината банки в ЕС..
                                Прогнозно долна цена 6,5...
                                Натделява мнението че продажбата ще бъде до шест месеца..
                                Днес излезе прогноза на СИТИ банк на 7,85 и положение НЕУТРАЛ...

                                По важното е че СИТИ банк никога не са били оптимисти за КОБА и винаги прогнозата е под текущата цена и продава... доколкото си спомням..
                                Та имам и се чудя да не ги хване някоя корекция....или ще бъде обратно на маркета...

                                Коментар

                                Working...
                                X