IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ай стига пада Ш Т И Б у ДАКСата

    Коментар


    • момчето ви го каза
      https://www.youtube.com/watch?v=njb2LvxiKHU

      Коментар


      • опааааа равен кво стана . моята или твоята сметка изгоре . мухахааааааааааааааааааааааааааа

        Коментар


        • Bundesliga, kaw DAX

          Коментар


          • Днес бе ного циклофреническо.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Според мен FED ще остави вдигането на лихвите за декември. Няма да е сега през септември.Ако не бяха тия китайчета можеше, ама сега ще чакат по-силни сигнали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                къде го виде, че е обърнал DAXa ве Импе като погледна на 1h и на дневна нещата ич не са обърнали има си още на доле, верно то сега е спряло на SMA200 на дневна и EMA50 на седмична, но има мегдан още да си слиза нищо, че "новините са добри"
                Като го гледах: беше. Сега - пак надолу - но общо взето - криволички един вид: игра в центърът.
                Last edited by Императорът; 18.08.2015, 13:20.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Ето: даксът обърна, френците и швейцарците тоже се борят да - но според табличката в Инвесторът - на минус... твърдят, че и Полша е на минус, въпреки че е на нелош плюс - баси - оправете табличките си бе, съсли.
                  къде го виде, че е обърнал DAXa ве Импе като погледна на 1h и на дневна нещата ич не са обърнали има си още на доле, верно то сега е спряло на SMA200 на дневна и EMA50 на седмична, но има мегдан още да си слиза нищо, че "новините са добри"

                  Коментар


                  • Ето: даксът обърна, френците и швейцарците тоже се борят да - но според табличката в Инвесторът - на минус... твърдят, че и Полша е на минус, въпреки че е на нелош плюс - баси - оправете табличките си бе, съсли.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Аз търгувам по краткосрочен и в редки случаи до средносрочен фундамент. Отдавна се отказах да гадая 6 и повече месеца напред.

                      Много зависи от ФЕД. когато вдигнат лихвата, после дали ще правят паузи. Или ако вдигнат 2-3 пъти и осерат нещата, после да свалят. Всичко може да се случи. Пазарът ще е доста динамичен.

                      Успех!
                      Аз пък - и моите клиенти - имаме договори от порядъкът на 15-25 години - за нас важно: дългосрочното. Флуктуациите са от значение само за едно - когато да набамкаме някоя допълнителна вноска - и къде по света да я.


                      Успех и тебе
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Аз търгувам по краткосрочен и в редки случаи до средносрочен фундамент. Отдавна се отказах да гадая 6 и повече месеца напред.

                        Много зависи от ФЕД. когато вдигнат лихвата, после дали ще правят паузи. Или ако вдигнат 2-3 пъти и осерат нещата, после да свалят. Всичко може да се случи. Пазарът ще е доста динамичен.

                        Успех!
                        то точно щото всичко зависи от тея глупаци Фред ше падне империята да им се невиди ..... играят си там, праат струват и на края 400 човека в САЩа имат мангизи да си купят Бразилия с всикото дълг и чудеса, а останалите фърлят боб и броят звездите кат нас ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Аз дори не зная кои точно влизат в Софикс - за мен е важен само един индекс - Имперският.


                          ей го тва Софикса, пълни глупости и стотинкаджийски истории

                          https://www.deltastock.com/bulgaria/...of-indices.asp

                          те са 5 компании на кръст там и някоя мутра ако реши да се изгаври с 1 млн. ше бутне пазара да му се невиди .....
                          Last edited by michaelis12; 18.08.2015, 12:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Мен ме интересува дългосрочната тенденция - най-вече за инвестициите на клиентите ми.
                            Аз търгувам по краткосрочен и в редки случаи до средносрочен фундамент. Отдавна се отказах да гадая 6 и повече месеца напред.

                            Много зависи от ФЕД. когато вдигнат лихвата, после дали ще правят паузи. Или ако вдигнат 2-3 пъти и осерат нещата, после да свалят. Всичко може да се случи. Пазарът ще е доста динамичен.

                            Успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              А тоя па Sofix е ебаси точилката .... житкате ли на него ?? Това дърво може идеално да се ползва като контрарен индикатор, когато целия свят потъва - това се качва и обратно, парадокс също като държавата ни, кво да прайш
                              Аз дори не зная кои точно влизат в Софикс - за мен е важен само един индекс - Имперският.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Явно гледаме различни графики.

                                Спадът на ДАКС беше вторник и сряда миналата седмица и беше изцяло по фундамент - девалвацията на юана. Четвъртък и петък имахме консолидация. Движения от порядъка на + - 0.5% за волатилния ДАКС са нормални. Освен това в четвъртък и петък ДАКС не падна под дъното от сряда. Още повече, ДАКС започна от сряда да тества 200 дневната, а това ще е магнит за мечките за опити да го пробият.

                                И вече за новините от петък:
                                Имахме тримесечно БВП на Германия действително 0.4%, при очаквано 0.5% и тримесечно БВП на Франция от 0.0% при очаквано 0.2%, но ревизирано нагоре БВП за предходното тримесечеие от 0.6% на 0.7%. Като цяло за Еврозоната също беше с 0.1% под очакваното. Тези данни са все още предварителни, макар и малко влошени, но чак пък отчайващо лоши?! Виж, да беше с 0.4-0.5% под очакваното.

                                Но пък на другата страна на везните имахме положителната новина за гласуването в гръцкия парламент за спасителния пакет.
                                Така се получи балансиране на фундамента и общо взето ДАКС беше в рейндж.
                                Ей-го на: и ти -фундаменталист.

                                Никога не съм отричал ТА, ако си наблюдавал сам аз го ползвам отчасти, когато се опитвам да предвиждам движението на акциите на нашите компании, макар че при нашата мижава търговия, това си е още повече фърляне на бобец.

                                Иначе е ясно, че движения от половин до един процент са си обикновени флуктуации, които са неизбежни на който и да е пазар. Мен ме интересува дългосрочната тенденция - най-вече за инвестициите на клиентите ми.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X