IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
    ммммххммм Даксонеца не е кат на Импето Софармата ..... само режеш и ядеш, тука кръвното е на макс

    @Нали ве Импе фашагата не е кат БФБто само разни оптимизми и фантазиоризми
    Ти хуу имаш 600 акции на Софармата, ама сложи на Фашагата едни 60 контракта да го видиш кво прай, ама не преди 10 650 ....
    60 контракта и 1 пункт е 60 евра добре е стига да фанеш входа
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      ммммххммм Даксонеца не е кат на Импето Софармата ..... само режеш и ядеш, тука кръвното е на макс

      @Нали ве Импе фашагата не е кат БФБто само разни оптимизми и фантазиоризми
      Франция - Яхо-о-о-о-о - дано другите последват.


      Какво: Софармата? И какво: фашагата? - Ти някъде гледаш и жабарите ли?

      Нямам 600 на софармата, но само: 111.




      ....а пък Русия прави яко Яхо-о-о-о-о в моментът.
      Last edited by Императорът; 19.08.2015, 13:36.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
        още около 150 пункта и ракетата излита
        ммммххммм Даксонеца не е кат на Импето Софармата ..... само режеш и ядеш, тука кръвното е на макс

        @Нали ве Импе фашагата не е кат БФБто само разни оптимизми и фантазиоризми
        Ти хуу имаш 600 акции на Софармата, ама сложи на Фашагата едни 60 контракта да го видиш кво прай, ама не преди 10 650 ....
        Last edited by michaelis12; 19.08.2015, 13:34.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
          Не слушате мама му стара начи .... аз бих купил на 10 650 има две дупки за на гори и ше ги опрай нема се плашите .....

          @Импе там е шаманската история с тея фибоначита ..... само глей какъв откат ше даде като кацне някъде там в тая област 10 600 / 10 650
          още около 150 пункта и ракетата излита
          Вся Власть Советам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            Импе,

            за твоите нужди (застрахователните продукти) ако не го търгуваш дакса интрадей недей го гледа повече от 1-2 пъти седмично. Само ще си докараш главоболие. От клатене на главата нагоре надолу след котировките.

            поздрави
            Напълно си прав, драги приятелю, но аз не главоболя - гледам си го за спортът един вид. То е ясно, че за застрахователските дългосрочни (15-25 годишни) договори, такива колебания са крайно незначителни, но за убиване на времето - стават.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Май почна да обръща: пу - да не му е уроки.

              Аре - пак искам като отворя графиката, да пея: "Дойчланд, дойчланд юбер алес !!!"
              Импе,

              за твоите нужди (застрахователните продукти) ако не го търгуваш дакса интрадей недей го гледа повече от 1-2 пъти седмично. Само ще си докараш главоболие. От клатене на главата нагоре надолу след котировките.

              поздрави
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Ха бакалъм.

                Зависи от отзвукът от гласуването днес на Бундестагът.
                ми нье, зависи от шаманската история ... заеби го Бундестага Мундестага или на Меркел шампшоана ..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  Не слушате мама му стара начи .... аз бих купил на 10 650 има две дупки за на гори и ше ги опрай нема се плашите .....

                  @Импе там е шаманската история с тея фибоначита ..... само глей какъв откат ше даде като кацне някъде там в тая област 10 600 / 10 650
                  Ха бакалъм.

                  Зависи от отзвукът от гласуването днес на Бундестагът.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Май почна да обръща: пу - да не му е уроки.

                    Аре - пак искам като отворя графиката, да пея: "Дойчланд, дойчланд юбер алес !!!"
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Не слушате мама му стара начи .... аз бих купил на 10 650 има две дупки за на гори и ше ги опрай нема се плашите .....

                      @Импе там е шаманската история с тея фибоначита ..... само глей какъв откат ше даде като кацне някъде там в тая област 10 600 / 10 650
                      Last edited by michaelis12; 19.08.2015, 12:41.

                      Коментар


                      • Значи, Котков, аз като имам 666 акции от Софарма Имоти, терористи ще взривят секси сулите ли?

                        Ще се обадя на г-н Борисов и на г-н Донев спешно да ми подарят още 111 броя.
                        Last edited by Императорът; 19.08.2015, 12:40.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Още малко ще ударим шестмесечно дъно, неговата кожица розава....
                          Не си играе, да. Той си има канал на еднодневната - обаче и аз не съм очаквал, че ще се засилва да му тества дъното. Четири месеца корекция му стигат почивка.

                          И все пак дано върне от тука де - точно си запълни дупката. Да се прибират големите бикове от Бора Бора и до почват да помпят, че и ние искаме.

                          Пък ако не - архитекта чувам организирал нещо за там

                          Коментар


                          • Дяволска работа ..
                            спадът почна на 11666
                            Таргета е 10666 ,много ги обичат тези числа гадините
                            но може и до 9666 да го ева . ефекта от Драги вече е заличен.

                            За справка дъното SP500 2009 около 666 ,дъно на Dow около 6666

                            Коментар


                            • Още малко ще ударим шестмесечно дъно, неговата кожица розава....
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                Според мен FED ще остави вдигането на лихвите за декември. Няма да е сега през септември.Ако не бяха тия китайчета можеше, ама сега ще чакат по-силни сигнали
                                още ли си на дълги даксове
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X