IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Gamesa -чакам 12.500 и тва вече е гавра за мен поне под 13 евро
    Взех на 12.900
    Last edited by lobos; 01.08.2017, 13:53.

    Коментар


    • поздравления за СМА Солар!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Тези с тез анализи ги остави то и преди отчета и даваха 21 евро ама глей ква стана
        То по моята графика входа ми бе на 16,400 сега влязох доста под тези нива
        Сега видях ,че и Даймлер паднал под 60 еврака преди и на него му бях гледал графиката
        за пореден път видях скъпа придобижка от голяма и реномирана компания като Сименс, както и поредно разочароващ първи 3 м. отчет след придобиването на придобивката. сякаш е някаква закономерност, но нада ли.
        ина§е Гамеса не струва повече от 14. но няма да си губя времето с нея, не ме интерусува тя, а конкуренцията им.

        Коментар




        • Гамеса-сега е погледнах на 2 годишната графика пробиели 13,200 -ще идем до 12,200 от там вече и идея си нямам
          хубава вечер
          https://subefotos.com/ver/?7daab4ecb...6o.png#codigos
          DAIMLER-към 52 евро го виждам на 54 силна подкрепа
          Last edited by lobos; 31.07.2017, 20:09.

          Коментар


          • Gamesa -en expansion precio objetivo 21,15 euros...y recomendación vender
            Обективна цена 21,15 препоръчва продажба и на финала 13,850
            Да се чуди човек уж обективната цена 21,15 а препоръчват продажба това е от днес
            Last edited by lobos; 31.07.2017, 19:07.

            Коментар


            • Тези с тез анализи ги остави то и преди отчета и даваха 21 евро ама глей ква стана
              То по моята графика входа ми бе на 16,400 сега влязох доста под тези нива
              Сега видях ,че и Даймлер паднал под 60 еврака преди и на него му бях гледал графиката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение
                Gamesa,
                Имаше колеги които я следяха.Какво мислите в момента за нея.
                JPMorgan senkt Ziel für Siemens Gamesa auf 13 Euro - 'Neutral'

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение

                  Е то надолу не знам как може повече да слезне, да се надяваме на положителен ръст. Благодаря
                  Всичко може ,сега съм заложил на GSJ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    Чака се продажбата на дела им в ABY ,имаха дела но съда ще се произнесе в началото на септември общо взет нищо тук както е спокойно може да експлодира всеки момент и в двете посоки
                    Е то надолу не знам как може повече да слезне, да се надяваме на положителен ръст. Благодаря

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение

                      lobos, какво става с ABENGOA , има ли някакво раздвижване ?
                      Чака се продажбата на дела им в ABY ,имаха дела но съда ще се произнесе в началото на септември общо взет нищо тук както е спокойно може да експлодира всеки момент и в двете посоки

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Аз също влезнах в Гамеса извадиха лош отчет и имат проблеми в Индия
                        lobos, какво става с ABENGOA , има ли някакво раздвижване ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение
                          Gamesa,
                          Имаше колеги които я следяха.Какво мислите в момента за нея.
                          Аз също влезнах в Гамеса извадиха лош отчет и имат проблеми в Индия

                          Коментар


                          • Gamesa,
                            Имаше колеги които я следяха.Какво мислите в момента за нея.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                              фалшиф или не, ситуацията е такава каквато е и нещата се случват. аз съм на мнение, че и сега е рано да се купува тук, ако се цели по-голяма печалба. който бърза, да купва сега. всеки сам реашава.
                              Съгласен - сега е доста над 3 EUR ...
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Аз така ги виждам нещата при Газпром, като аматьорчик :
                                • Почти всички се канят на цени под 3 евро - вероятно имайки предвид , че преди година беше на такива нива. И четейки разни ТА …
                                Съществената разлика е, че тогава натиска беше от колапса на цените на петрола – прогнозираха 15 Сегашния натиск идва по „идеологически причини“ и не е толкова пряко обвързан с бъдещите резултати на фирмата… ще има силен , но краткосрочен ефект върху цената . Ситуацията ми напомня първоначалните санкции към Русия и цените на Райфата , които тогава се сринаха поради сериозния бизнес който прави там …
                                В крайна сметка мисля, че ако има пробив на 3 той ще бъде фалшиФФ… и ще почна да купувам малко преди 3 евро.
                                фалшиф или не, ситуацията е такава каквато е и нещата се случват. аз съм на мнение, че и сега е рано да се купува тук, ако се цели по-голяма печалба. който бърза, да купва сега. всеки сам реашава.

                                Коментар

                                Working...
                                X