IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
    Защо...?
    Защото се убеждавате че ще спечелите много от нещо, от което може и да спечелите, но има доста по-висока вероятност да продължите да трупате загуби. И вместо да се разкарате докато е време се надъхвате един друг как нещата ще се обърнат. Те може и да се обърнат, де да знае човек, но да стоиш да гледаш как пада и то поради фундамент и да намираш причини защо пазара греши на мен поне ми се струва доста перверзен начин да си губиш парите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
      Добра идея, може !
      Дай моля те един лист на най-неизбушените, за които е разрешено коментиране в дакса.
      Просто за да не стават грешки.
      http://www.ftd.de/finanzen/maerkte/:.../60057276.html

      ето ти на теб zа превод да и другите да раzберат несто

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
        Добра идея, може !
        Дай моля те един лист на най-неизбушените, за които е разрешено коментиране в дакса.
        Просто за да не стават грешки.
        вси4ки беz CoBa

        Коментар


        • Добра идея, може !
          Дай моля те един лист на най-неизбушените, за които е разрешено коментиране в дакса.
          Просто за да не стават грешки.

          Коментар


          • направеzе си тема CoBa и там коментираите
            стото CoBa е наи isbushenata akcia v DAX

            Коментар


            • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
              Защо...?
              Вариант!
              Искаме откровено, безпощадно и детайлно да стигнем до същността на нещата ! :-))))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                За протокола ...
                Банката е на 3,14 а правата на 88 цента ....
                според мен това 2,80 ще го видим другата седмица....
                Значи все пак нещо се случва.
                Погледнах не повече от половин час преди да напиша. Викам си, закотвихме се тук и днес ще си стоим.
                Прави си! Здраво пропадане последният час и нещо.
                Познаваш!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  тук прилича на анонимни алкохолици
                  Защо...?

                  Коментар


                  • тук прилича на анонимни алкохолици

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                      От вчера ми се върти това ти изречение. Много ми допада!
                      Единствените ми опасения са свързани с това, че ми се иска да стане така, а желанията могат да засенчен здравата преценка.

                      В момента има затишие, не се мърда наникъде. А - около 3,20. Правата - по 0,92.
                      Може би това по-скоро е добър белег.
                      Защото - Не е лесно така масирано да се извади кеш, че да удвоиш практически ангажимента си.
                      Очевидно е обаче, че акционерите търсят възможности за участие и не бързат да продават права. Пък и търсене явно има.
                      За протокола ...
                      Банката е на 3,14 а правата на 88 цента ....
                      според мен това 2,80 ще го видим другата седмица....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        тук се формира (или по-скоро е в процес на формиране) 10 годишно дъно ... нека мине увеличението и върнат парите на меркел и нека се размина малко истерията около гърция (там е политика) .. изведнъж ще се окаже, че ракетата е излетяла
                        От вчера ми се върти това ти изречение. Много ми допада!
                        Единствените ми опасения са свързани с това, че ми се иска да стане така, а желанията могат да засенчен здравата преценка.

                        В момента има затишие, не се мърда наникъде. А - около 3,20. Правата - по 0,92.
                        Може би това по-скоро е добър белег.
                        Защото - Не е лесно така масирано да се извади кеш, че да удвоиш практически ангажимента си.
                        Очевидно е обаче, че акционерите търсят възможности за участие и не бързат да продават права. Пък и търсене явно има.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                          Техническо уточнение. Правата се търгуват до 01 юни.
                          пропускаш, че за мисирките крайният срок е до 6 юни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                            Техническо уточнение. Правата се търгуват до 01 юни.
                            Прав си.... Лошото е че от първи до шести старите акционери и получилите акции от Комен трябва да намерят пари за записването ако не са продали правата си...единственото което им остава, ако нямат необходимият кеш е да продадат част от акциите си. Вярно тук не останаха дребни от нашият вид ,но 4 милиарда са си четири милиарда и големите и Меркел са до 40 % от акционерити а какви са възможностите на останалите ....
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              тук се формира (или по-скоро е в процес на формиране) 10 годишно дъно ... нека мине увеличението и върнат парите на меркел и нека се размина малко истерията около гърция (там е политика) .. изведнъж ще се окаже, че ракетата е излетяла
                              Един немски форумист каза някъде дори, че това можело да стане А от типа: Купи и забрави!
                              И си спомни за нея след 3 години :-))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от meche_cveti93 Разгледай мнение
                                засега съм прав и попродадох малко права и акции днес сутринта.....сега ще ги чакам ако дойдат под 3 преди крайният срок до 6 юни ... следващата дата за продажба е на 7,8 юни ....
                                Техническо уточнение. Правата се търгуват до 01 юни.

                                Коментар

                                Working...
                                X