IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    защо не се организираш да се преселиш при фидел кастро или Ким-Чер-Ир, ами ти се налага да търпиш тези "европейски работи"???
    Аз съм си с европейско съзнание още откакто съм се родил. България винаги е била в Европа. България е създадена като третата държава в Европа след Византия и Империята на франките... Нароиха се едни цървули да плюят народа си и да се европейчат през последните 20 години та чак ми се повдига като ги слушам и гледам... Същото е сега както по времето на Паисии по-богатите /и прости в същото време/ са се гърчеели!

    Затова и се нароиха едни хитреци, които слагат "евро" представка на всяка фирма /икономическа и политическа/ с която целят да ошмулят до просешка тояга бедния безпросветен народ... И това ще се преболедува и ще се преживее!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
      Казвам ти че когато е за нагоре винаги купувам акции. Бях 100% лонг по време на ралито и отворих къси индекси почти от върха за хедж. Каквото продадох миналата семица днес си го накупих, очевидно малко бързо.. За да те успокоя ще ти кажа че днес съм на голямча загуба и съм раколебан дали да не почина 2 седмици
      Хей, аз не съм бил притеснен, че ще спечелиш!
      Точно обратното.

      Аз съм в почивка до януари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        Тия идиоти заслужават да ги оставят да пукнат от глад. Цялата им държава да върви по дяволите! Да ядат камъните от Акропола! Всъщност оставянето на Гърция на произвола на съдбата май се очертава като единственото възможно решение. Иначе тоя кретен Папандреу или някой друг след него, ще намерят начин да прецакат всеки спасителен план. Другият вариант, разбира се е, всеки гражданин на ЕС да извади пари от джоба си и да им плати дълговете за да могат да си пият узото на спокойствие.
        те нещата не опират до гърците , а до това да се налеят пари в банките които са отпускали пари на гърците...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Не става въпрос за Гърция... Толкова ли сте тъпи?... Става въпрос за целия ЕС! След Гърция следва Португалия, Ирландия, Испания, Италия, Белгия, Австрия, Дания, Франция... и накрая Германия! Ще има едно голямо Пууууук... и кой откъде е!... Да му мислят тези които папагалски повтарят "европийска перспектива", "европейски практики", "европейски ценности" и тем подобни безсмислици... Да му мислят гражданите за европейско развитие на БГ!
          защо не се организираш да се преселиш при фидел кастро или Ким-Чер-Ир, ами ти се налага да търпиш тези "европейски работи"???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
            Не че нещо, но ако си бил къс по време на 20-процентно рали и ставаш дълъг след първите 4-5 процента надолу, ми прилича повече на реваншизъм, отколкото на здрав разум.


            Дано ти излезе трейда!
            Казвам ти че когато е за нагоре винаги купувам акции. Бях 100% лонг по време на ралито и отворих къси индекси почти от върха за хедж. Каквото продадох миналата семица днес си го накупих, очевидно малко бързо.. За да те успокоя ще ти кажа че днес съм на голямча загуба и съм раколебан дали да не почина 2 седмици

            Коментар


            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
              Очаквам днес пазара след разбиването да е неудържимо нагоре. Гърция няма никакво значение. Не бях пускал дълъг индекс ДАКС от много време... само къси. Вчера затворих късите малко рано и днес съм дълъг.......
              Не че нещо, но ако си бил къс по време на 20-процентно рали и ставаш дълъг след първите 4-5 процента надолу, ми прилича повече на реваншизъм, отколкото на здрав разум.


              Дано ти излезе трейда!

              Коментар


              • Още в петък преди обяд затворих всичко.Тази седмица ми е много натоварена и с много пътувания.Не мога да си позволя загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
                  Заглеждам Комерца за вход
                  Послуша ли ме тогава.... или осредняваш.

                  Коментар


                  • Заглеждам Комерца за вход

                    Коментар


                    • Не става въпрос за Гърция... Толкова ли сте тъпи?... Става въпрос за целия ЕС! След Гърция следва Португалия, Ирландия, Испания, Италия, Белгия, Австрия, Дания, Франция... и накрая Германия! Ще има едно голямо Пууууук... и кой откъде е!... Да му мислят тези които папагалски повтарят "европийска перспектива", "европейски практики", "европейски ценности" и тем подобни безсмислици... Да му мислят гражданите за европейско развитие на БГ!
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                        леко с нервите хеххе. маркета е супер
                        Влезнах в Даймлер на 35 рано ли е....
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • Очаквам днес пазара след разбиването да е неудържимо нагоре. Гърция няма никакво значение. Не бях пускал дълъг индекс ДАКС от много време... само къси. Вчера затворих късите малко рано и днес съм дълъг. По приницип Гърция никой не може да спаси нито може да приемат драхмата... това което може да стане обаче е да станат много бедни.

                          Коментар


                          • Гърците няма да плащат данък, дори да им спрат тока
                            Last edited by mibova; 23.11.2011, 17:39.

                            Коментар


                            • леко с нервите хеххе. маркета е супер

                              Коментар


                              • +1 Mамицата им мръсна Грътска да си вземат Драхмата и да фалират включително вън от EС, писна ми от тях.
                                Не се бъзи-кай !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X