IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Криптовалути

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    Ако може да конкретизирам, изглежда ти трябва ПОЗИТИВНО мнение на въпроса "за или против" Понеже какво друго може да бъде получено от активните по темата за криптовалутите, освен "ЗА"? Все едно да питаш във форум за лов "за или против лова сте"? На това бих му казал стъкмистика, нищо лично.
    Не, със сигурност не ми трябва позитивно мнение. Трябва ми мнение на хора, които знаят за какво става въпрос. Разбира се, че може половината хора тук точно защото са добре информирани за всички рискове и загуби, да са против такива "балони". Ако ми трябваха просто цъкания на незапознати с темата, щях да го сложа в БГ Мама, нищо лично и благодаря, ако сте гласували.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mari9 Разгледай мнение
      Здравейте! Не съм сигурна къде точно да си публикувам въпроса, но тук ми се стори, че има хора с мнение по този въпрос, затова реших да пиша тук. За проектната ми работа ми трябва мнението на българите за криптовалутите, затова ще ви помоля да отговорите в анкетата ми дали сте ЗА или ПРОТИВ криптовалутите. Слагам линк към анкетата и ви благодаря предварително за помощта.
      https://forms.gle/ELUKq6pe348uFVU77
      Ако може да конкретизирам, изглежда ти трябва ПОЗИТИВНО мнение на въпроса "за или против" Понеже какво друго може да бъде получено от активните по темата за криптовалутите, освен "ЗА"? Все едно да питаш във форум за лов "за или против лова сте"? На това бих му казал стъкмистика, нищо лично.

      Коментар


      • Здравейте! Не съм сигурна къде точно да си публикувам въпроса, но тук ми се стори, че има хора с мнение по този въпрос, затова реших да пиша тук. За проектната ми работа ми трябва мнението на българите за криптовалутите, затова ще ви помоля да отговорите в анкетата ми дали сте ЗА или ПРОТИВ криптовалутите. Слагам линк към анкетата и ви благодаря предварително за помощта.
        https://forms.gle/ELUKq6pe348uFVU77

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Ще вградят автентикация и портфейлче?
          Колкото повече предизвикателства пред Истинските Хакери, толкова по-интересно на другия ден.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
            Ще вградят автентикация и портфейлче?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Ха-ха .....
              Тука можеш да развинтиш въображението си. Има 100 различни начина как да държиш едно или повече копия на някакъв външен носител на информация - флашки, дискове, дискети, CD, DVD, RFID тагове и къде ли не още. Можеш да си го напечаташ на хартия или на някакъв друг, по-труден за унищожаване носител. Например гравираш го върху кюлче злато, платина или върху хромникелова пластина, и после ги закопаваш някъде в двора. След 1000 години археолозите ще ги открият и ще ти се чудят на акъла ...
              Мдам. Пълно с умни мисли.

              - Да бе, да. Ейся.
              Last edited by levi_desni; 28.05.2021, 23:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                Интересно къде изчезна темата ти с прогнозите... и ако са я затрили, защо я затриха или ти сам я затри, защото Биткойна (криптосите) тръгнаха в "нежелана" за теб посока?!

                Щеше наистина да е добре за всички темата с прогнозите да остане, за да я разгледаме отново след 1 година.
                Седи си още - на средата на първа страница даже

                https://forum.investor.bg/forum/%D0%...BE%D0%B7%D0%B8

                Коментар


                • https://www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0...B0-361402.html

                  APPLE !!!!!

                  мнения ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Ирационалното поведение на достатъчно голяма маса от хора искащи това нещо да работи.

                    Интересно къде изчезна темата ти с прогнозите... и ако са я затрили, защо я затриха или ти сам я затри, защото Биткойна (криптосите) тръгнаха в "нежелана" за теб посока?!

                    Щеше наистина да е добре за всички темата с прогнозите да остане, за да я разгледаме отново след 1 година.
                    Last edited by Xman1; 27.05.2021, 03:58.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      а къде ще се намира, ако го няма в компютъра?
                      Ха-ха .....
                      Тука можеш да развинтиш въображението си. Има 100 различни начина как да държиш едно или повече копия на някакъв външен носител на информация - флашки, дискове, дискети, CD, DVD, RFID тагове и къде ли не още. Можеш да си го напечаташ на хартия или на някакъв друг, по-труден за унищожаване носител. Например гравираш го върху кюлче злато, платина или върху хромникелова пластина, и после ги закопаваш някъде в двора. След 1000 години археолозите ще ги открият и ще ти се чудят на акъла ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        а къде ще се намира, ако го няма в компютъра?

                        Като петгодишно дете питаш

                        Където решиш се намира. Ако искаш го отпечатваш на хартия, ако искаш на криптирана флашка. По добре е да не бъде на устройство свързано с интернет ако не знаеш какво правиш, но ако знаеш не виждам проблем и да стои криптиран в някой облак. Нищо не пречи и да е скрит в друг файл, например в изображение или филм.
                        Last edited by analog; 26.05.2021, 13:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Ако Private Key-а го няма на компютъра, ще хакнат дръжки и нищо повече.
                          а къде ще се намира, ако го няма в компютъра?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                            значи реално могат да те хакнат, освен ако не си специалист по киберзащита.. ама то това не важи ли и за всички останали неща
                            И да си, станеш ли "оперативно интересен", ще ти търсят слабото място и, в един момент...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                              значи реално могат да те хакнат, освен ако не си специалист по киберзащита.. ама то това не важи ли и за всички останали неща
                              Ако Private Key-а го няма на компютъра, ще хакнат дръжки и нищо повече.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Темата за защита на компютъра от хакери и вируси е огромна и няма как да я избистрим дори и с 1000 постинга. Можеш да отидеш обаче в някой биткой форум, където тази тема се обсъжда много оживено.
                                значи реално могат да те хакнат, освен ако не си специалист по киберзащита.. ама то това не важи ли и за всички останали неща

                                Коментар

                                Working...
                                X