IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

S&P 500 / NASDAQ (инвестиционни стратегии и макро)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вчера и днес най доволен от xpev, близо 40%. Ма грам не продавам, само добавки при по дълбочки сривове, ако..
    Бабката ако дойде до 270 ще се добави също тоже. Вече и знам наизуст прейс екшъна, с времето...никога не се надува ако ще и най топ отчет да даде, някоя друга седмица обаче след това почва.

    Коментар


    • От друга страна... след загубата на президенството може да започне брожение сред по-малко радикалните консерватори... и дисциплината да отиде в киреча

      Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Републиканска пратия [...] по-дисциплинирана [...] от всякога

      Коментар


      • По-очевидно беше как да се изтъргува с предположението за Синя вълна

        Сега е по-несигурно. Всъщност много зависи Републиканците колко ще се заинатят. Но може би си прав. Републиканците ще правят обструкции до дупка като при Обама. "Всичко за да спрем растежа на икономиката!" ще бъде лозунга на новата Републиканска пратия, по-радиклна от всякога, по-дисциплинирана. До някъде ще е и като отмъщение към Нанси Пелоси

        Коментар


        • Съвсем проста логика- ясно е, че ЦБ ще посемат основната тежест на новите дългове, но ще се опитат да запазят и старите инвеститори в тях, а за целта не трябва да обезценяват позициите им. Излиза така, че в момента най-доброто средство за борба с инфлацията е печатането на пари

          Коментар


          • More of the same thanks to the gridlock? Това ли имаш предвид, Кубрат?

            Аз мисля, че лихвите по 10YR UST пак ще тръгнат нагоре в близките месеци каквото и да стане, дори Тръмп да спечели и Сената да остане републикански (което не е 100% сигурно, между другото; Сенатът може да стане 50/50)


            But judging by the reaction across other financial markets, it’s clear traders are thinking beyond the votes and betting on the Fed having to shoulder almost the entire burden of resuscitating the U.S. economy. These investors most likely remember 2011 through 2015, when a Tea Party Congress brought the U.S. to the brink of default under President Barack Obama and forced the budget deficit to narrow each year in the name of “fiscal responsibility.”
            Last edited by Money; 05.11.2020, 15:08.

            Коментар


            • Чудя се дали все пак не трябваше да взема ZTS както си бях намислил, а не LLY

              Все пак буквата надделя. Лили не е далече от М

              Но като се има предвид, че Лилито ще го държа дълго, май ZTS си беше по-добрият вариант


              representjah Като стана дума за това, аз често инвестирам в пазарни лидери. ZTS е абсолютен пазарен лидер, Лили е окей ама не е лидер. Обикновено за пазарните лидери пише много и сравнително лесно да се намери инфо. За мене това е плюс. Освен това пазарните лидери обикновено остават такива за 10-20 и повече години

              Коментар


              • https://finance.yahoo.com/news/china...010823152.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  pantaleev Имам само един последен въпрос към тебе. Любопитно ми е на колко години си
                  На достатъчно. А ти ?

                  Не ти увира глвата. Продължаваш да пълниш темата с боклук.
                  Last edited by pantaleev; 04.11.2020, 22:19.

                  Коментар


                  • pantaleev Имам само един последен въпрос към тебе. Любопитно ми е на колко години си

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Панталейко, нали ги беше продал, бе умник? Хайде недей и ти с педалските номера като terziev, който е отделен ник от твоя

                      И викаш, че се забавляваш да ме дразниш? А минавало ли ти е през ум, че аз се забавлявам да те изоблича като тролче

                      Хайде, сполай ти



                      А мерси ама погледни какво си ги направил и двете теми

                      А това че нещо съм продал, не значи че няма да купя пак когато преценя че ми отърва

                      Плюс това не мога да разбера, теб те е яд, че и аз съм направил някоя друга стотачка ли ? Нали и ти си направил и даже сигурно повече от мен, не трябва ли да се радваш ?
                      Last edited by pantaleev; 04.11.2020, 20:28.

                      Коментар


                      • Панталейко, нали ги беше продал, бе умник? Хайде недей и ти с педалските номера като terziev, който е отделен ник от твоя

                        И викаш, че се забавляваш да ме дразниш? А минавало ли ти е през ум, че аз се забавлявам да те изоблича като тролче

                        Хайде, сполай ти



                        Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение

                        02.11.2020, 19:03

                        Не знам кой ще спечели, но добре че днес на върха разкарах всичките ти предложения които беше казал ( V, MA, LLY, ACN (това още на 226 го бях махнал) )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Sell LLY @$148

                          Тука "продавам" от виртуалния ми трейдърски портфейл

                          Това, което наистина купих на $131.75 си остава за дългосрочно държане. Мисля, че с LLY като нищо ще напраня +50% до края на 2021

                          Тогава добави че е купено
                          11/03/2020 15:30:29 Bought 30 LLY @ 131.17
                          Сега точно не знам какво ще правиш. Аз ги държа за момента, но мисля да ги продам ако тръгне надолу малко и после ще видим как ще е пазара.

                          Е все пак ето и нещо откровено. Мерси за идеята за тази акция и вземи се вразуми малко стига злобей, че аз просто се кефя да те дразня. Виж какво ти написаха pipbel и ED... сам си спамиш темата с глупости. А и другата тема също.


                          Продадох ги на 149$ пак. Като/Ако паднат ще взема пак.
                          Last edited by pantaleev; 04.11.2020, 18:42.

                          Коментар


                          • Sell LLY @$148

                            По първия лот имам $55.16
                            По първия лот имам $56.10

                            Общо $1011.26


                            Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Запиши ми във виртуалния трейдърски акаунт тези две позиции

                            Да речем, че имам $1000 и сега съм влязъл с по $50 в LLY на $134.15 и $131.90

                            Коментар


                            • Sell LLY @$148

                              Тука "продавам" от виртуалния ми трейдърски портфейл

                              Това, което наистина купих на $131.71 си остава за дългосрочно държане. Мисля, че с LLY като нищо ще направя +50% до края на 2021
                              Last edited by Money; 04.11.2020, 18:27.

                              Коментар


                              • Ама представи си за имаше Синя вълна, т.е. демократите да вземат Сената. Тогава лихвата щеше да продължи нагоре, смятам аз

                                Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                                Мишо да каже за бондовете, мен само ме е яд, че TLT не падна под 150, че да взема малко )

                                Коментар

                                Working...
                                X