IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронакризата предоставя златна възможност за закупуване на евтин петрол

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    ТОВАРЯ ЯКО КЪСИ ЗА 22,2222 ДОЛАРЯ
    добрютро нинжи. нали ви казах 22,2222. що слушате новини .

    нали ви казах че ФОНДА МЕНТА Е НАЙ ГОЛЯМАТА ИЗМАМА. ето и сега имаме страхотни новини а петролът пада .

    ЗАЩО? ПОРАДИ КАКВА ПРИЧИНА . НИКОЙ НЕ ТИ КАЗВА . САМО ВИ ПРИБИРАТ ПАРИТЕ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
      В Ню Йорк бензина падна на 62 цена за галон на бензиностанциите което в български пари прави 28 стотинки за литър



      Ами в Щатите са самоубийци с шистовите добиви, тук българите бяха против, щеше да се отрови водата, златна Добруджа...

      Коментар


      • В Ню Йорк бензина падна на 62 цена за галон на бензиностанциите което в български пари прави 28 стотинки за литър



        While Russia and Saudi Arabia duke it out, so too are the gas stations of this tiny New York town.
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение

          Зависи на каква цена си отворил късите позиции,при движение на цената с един долар на мен ми дава/взима около 9 евро на 1 лот (10 барела) при теб това са 450 евро,както миналия четвъртък направи почти 10 долара разлика това са 4500 евра,е кажи къде е смисъла да държиш къси позиции само заради суапа.....,ами ако в кертела пак се разберат и цената отскочи на 40$ за барел.....?
          Иначе си блокирал почти между 900-950 евро сега не мога да ги изчисля,защото не знам цената на отваряне каква е.....
          Стопа ми стои на 44 долара ....При положение че най малко още месец ще продължи Lockdown светът ще се удави от петрол така че според мен е рано за дълги
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
            Малко трудно 10 долара за барел.....
            Еми няма. Много ясно. Мисля, че 50-60 ще ги достигне лятото. Аз ще си чакам дотогава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              Може да прозвучи смешно но от три седмици съм само на къси.
              Причината е че суапа е положителен и на един лот петрол
              които са 10 барела аз получавам между 60 и 90 цента суап на ден.
              От три седмици имам отворени 50 лота къси.
              Което означава че аз получавам минимум 30 долара положителен суап на ден.
              Не съм го смятал точно ,но за три седмици са повече от 600 долара печалба от положителния суап.
              Аз питах моя брокер Бенчмарк защо за открити къси позиции получавам положителен суап и каква е логиката ,но те казаха че не могат да отговорят на този въпрос .
              Зависи на каква цена си отворил късите позиции,при движение на цената с един долар на мен ми дава/взима около 9 евро на 1 лот (10 барела) при теб това са 450 евро,както миналия четвъртък направи почти 10 долара разлика това са 4500 евра,е кажи къде е смисъла да държиш къси позиции само заради суапа.....,ами ако в кертела пак се разберат и цената отскочи на 40$ за барел.....?
              Иначе си блокирал почти между 900-950 евро сега не мога да ги изчисля,защото не знам цената на отваряне каква е.....

              „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
              Джеси Ливърмор

              Коментар


              • Може да прозвучи смешно но от три седмици съм само на къси.
                Причината е че суапа е положителен и на един лот петрол
                които са 10 барела аз получавам между 60 и 90 цента суап на ден.
                От три седмици имам отворени 50 лота къси.
                Което означава че аз получавам минимум 30 долара положителен суап на ден.
                Не съм го смятал точно ,но за три седмици са повече от 600 долара печалба от положителния суап.
                Аз питах моя брокер Бенчмарк защо за открити къси позиции получавам положителен суап и каква е логиката ,но те казаха че не могат да отговорят на този въпрос .
                Last edited by ТАТО; 10.04.2020, 08:09.
                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение

                  ТАТО на бенча за USOIL нямаш никакъв суап,ни за къси ни за дълги.....
                  е да но обаче всеки месец позицията ти се закрива и поемаш съответно загуба или печалба
                  Ако съм отворил дълга и осем месеца примерно всеки месец служебно ми затварят позицията на падеж и все на загуба
                  малко ми идва на нагорнище
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

                    от три седмици бензина тука е 45 стотинки литъра
                    https://www.gasbuddy.com/station/113284
                    ТАТО на бенча за USOIL нямаш никакъв суап,ни за къси ни за дълги.....
                    Last edited by driverf1; 10.04.2020, 02:23.
                    „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                    Джеси Ливърмор

                    Коментар


                    • Малко трудно 10 долара за барел.....
                      „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                      Джеси Ливърмор

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        ей тука от бомбата на 1 час вече може да се товарят барели за нагоре . може да падне още маненко но после нагори
                        Могат ама хората чакат на 10 долара- Подаръци щели да правят. Приключва ли курекцията според теб?

                        Коментар


                        • Що не си взехте едно ETC просто.

                          Коментар


                          • ей тука от бомбата на 1 час вече може да се товарят барели за нагоре . може да падне още маненко но после нагори

                            Коментар


                            • ПРАВИЛНО ВИ КАЗА БАТ БОЙКО БОРИСОВ

                              ХОРА, АБЕ ГЛЕДАЙТЕ ТЕЛЕВИЗИЯ, ИМА СМИСЪЛ

                              ЕТО ПО БИТИВИТУ НА КУЛТУРАТА КАЗАХА ЧЕ ПЕТРОЛЪТ ВДИГАЛ И ВЕДНАГА КЪСИТЕ МИ ДО БОМБАТА ИЗЛЯЗОХА

                              ВЕЧЕ СЪМ ШЕЙХ Моха на мед бин Рашид ал-Мактум

                              Коментар


                              • КЪСО БЕЕЕЕЕЕЕЕ ОТ БОМБИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

                                ХЯАХАХЯАХХЯАЯХЯХЯХЯХЯ



                                Коментар

                                Working...
                                X