IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за дългосрочни ДЗР

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    не е само спреда. там си на ливъридж и ти слагат дебела лихва
    Е ти на ДЗР си винаги на ливъридж. Или на много по-ниски изисквания за марджин, което веднага те вкарва в ливъридж. Което не пречи да ти слагат и комисионна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Plus500 имат много сладка платформа с доста акции, като се плаща само спред за ЦФД-тата. Само дето е доста афиф работата истински ли са, не са ли....
      Иначе са спонсор на Атлетико Мадрид
      не е само спреда. там си на ливъридж и ти слагат дебела лихва

      Коментар


      • Plus500 имат много сладка платформа с доста акции, като се плаща само спред за ЦФД-тата. Само дето е доста афиф работата истински ли са, не са ли....
        Иначе са спонсор на Атлетико Мадрид

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mid Разгледай мнение
          Здравейте,
          от скоро инвестициите са ми хоби и благодарение на този форум научих много неща, които ме интересуваха. Например реалното купуване на акции, което ме вълнуваше разбрах, че става при доста високи минимални изисквания за сметка, което за хоби или старт ми се вижда високо. Затова се замислих, адекватно ли е да се купуват акции през cfd платформа и да се държат отворени позиции дълго време (1-2 години или пък повече). Видях, че таксата е няколко цента на акция и уж няма други такси. Въпросът ми е има ли нещо, което пропускам, което да е причина да не може да държиш позиция година, две. Уточнявам, че без лостове разбира се, а само с реалните ми пари и знам, че не съм притежател на акцията по този начин. Благодаря предварително!
          Привет! Само да отбележа, че в ЕЛАНА Трейдинг няма никакви минимални изисквания за сметка. Ето тук можете да видите акции

          Коментар


          • Това, което видях беше 5000 $ минимална сметка при БГ посредник. За мен е височка сума за старт и ориентиране в ситуацията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mid Разгледай мнение
              Здравейте,
              от скоро инвестициите са ми хоби и благодарение на този форум научих много неща, които ме интересуваха. Например реалното купуване на акции, което ме вълнуваше разбрах, че става при доста високи минимални изисквания за сметка, което за хоби или старт ми се вижда високо. Затова се замислих, адекватно ли е да се купуват акции през cfd платформа и да се държат отворени позиции дълго време (1-2 години или пък повече). Видях, че таксата е няколко цента на акция и уж няма други такси. Въпросът ми е има ли нещо, което пропускам, което да е причина да не може да държиш позиция година, две. Уточнявам, че без лостове разбира се, а само с реалните ми пари и знам, че не съм притежател на акцията по този начин. Благодаря предварително!
              не си чел правилно.беге посредниците,провери ли..
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • има и посредници дето предлагат дзр без ливъридж - казват им cash cfd
                гледаш таксите да са нормални (под 1%) и си инвестираш
                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                Коментар


                • имаш ливъридж и дължиш дебела лихва. мислим без ливъридж не става в тия форекс саитове

                  Коментар


                  • Въпрос за дългосрочни ДЗР

                    Здравейте,
                    от скоро инвестициите са ми хоби и благодарение на този форум научих много неща, които ме интересуваха. Например реалното купуване на акции, което ме вълнуваше разбрах, че става при доста високи минимални изисквания за сметка, което за хоби или старт ми се вижда високо. Затова се замислих, адекватно ли е да се купуват акции през cfd платформа и да се държат отворени позиции дълго време (1-2 години или пък повече). Видях, че таксата е няколко цента на акция и уж няма други такси. Въпросът ми е има ли нещо, което пропускам, което да е причина да не може да държиш позиция година, две. Уточнявам, че без лостове разбира се, а само с реалните ми пари и знам, че не съм притежател на акцията по този начин. Благодаря предварително!
                  Working...
                  X