IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Китайските борси надолу с още 7% днес

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Купи си кола и къща на село
    Имам ги. След това...
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Как така не искам да работя . Правя го и то доста, но за бизнес се изискват много други качества, които не всички имаме. Какво да правим кеша, хората, които работят, но не могат да имат собствен бизнес?
      Купи си кола и къща на село

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Ми аз не мога да ти казвам какво да правиш след като не искаш да работиш.
        Как така не искам да работя . Правя го и то доста, но за бизнес се изискват и много други качества, които не всички имаме. Какво да правим кеша хората, които работят, но не могат да имат собствен бизнес?
        Last edited by 15%; 08.07.2015, 21:47.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          депозита е нещо гарантирано от държавата.Всички които имаха гарантирани депозити си взеха парите.Нещо друго да те интересува.Депозита не е инвестиция в КТБ
          Пешо, попитах те, защото имаше депозит в банката.
          Не винаги кеша, който имаш стига за започване на бизнес и ако все пак искаме бизнес трябва кредит, пак до омразните ти банки стигаме или може би към лихвар да се обърнат мераклиите бизнесмени?
          Без банки в 21в. не може, макар и да си прав, че не са читави, но в такъв свят живеем.
          Не харесваш банки, а къде ти превеждат заплатата?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Очаквах някакъв по-смислен и градивен отговор
            Ми аз не мога да ти казвам какво да правиш след като не искаш да работиш.Не съм специалист по загуба на пари.Парите са си твои можеш да ги харчиш както намериш за добре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Ми правете каквото искате ваша си работа
              Очаквах някакъв по-смислен и градивен отговор
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Ако нямаме качества да си направим бизнес? Все пак не може всички да са работодатели, съгласен ли си? Какво правим при този вариант?
                Ми правете каквото искате ваша си работа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  а с депозити в КТБ къв беше човека
                  депозита е нещо гарантирано от държавата.Всички които имаха гарантирани депозити си взеха парите.Нещо друго да те интересува.Депозита не е инвестиция в КТБ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Направете си бизнес и инвестирайте в него машини постройки и те така.Тогава всичко е във ваши ръце.И не теглете кредити никога.Направете си живота така че до банка прокуратура съд и полиция никога да не допирате
                    Ако нямаме качества да си направим бизнес? Все пак не може всички да са работодатели, съгласен ли си? Какво правим при този вариант?
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Който си е купил акции на ктб също е тъпак
                      а с депозити в КТБ къв беше човека

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Пешо, а какво да правим кеша?
                        Направете си бизнес и инвестирайте в него машини постройки и те така.Тогава всичко е във ваши ръце.И не теглете кредити никога.Направете си живота така че до банка прокуратура съд и полиция никога да не допирате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Който си е купил акции на ктб също е тъпак
                          Пешо, а какво да правим кеша?
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                            можеше да бъдеш по обективен, забрави да напишеш и който инвестира в ктб какъв е
                            Който си е купил акции на ктб също е тъпак

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Всеки който инвестира в акции и облигации е тотален идиот.Не се инвестира в неща които не контролираш.Тъпака купува акции и чака да спечели.Накрая го обират и те така
                              можеше да бъдеш по обективен, забрави да напишеш и който инвестира в ктб какъв е
                              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                              Коментар


                              • Всеки който инвестира в акции и облигации е тотален идиот.Не се инвестира в неща които не контролираш.Тъпака купува акции и чака да спечели.Накрая го обират и те така

                                Коментар

                                Working...
                                X