IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Stock/Index Options

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
    това 9 след MAY какво означава?
    тази позиция сега разчиташ spy да не се качва до там 190?
    не всъщност разчитам до 9.05.2014 когато е падежа на опцията да стои под 190, предполагам, че ще се опнат още веднъж на горе и при следващото на долу, ще гледам да продам или ако съвсем се смъкнат ще я оставя
    Last edited by michaelis; 10.04.2014, 11:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
      това 9 след MAY какво означава?
      тази позиция сега разчиташ spy да не се качва до там 190?
      това е 9.05.2014 в Interactive Brokers а в ThninkorSwim пишеше MAY 2'14

      даже сега същия спред е на -.0.24 и се замислям дали да не си взема още от него ...

      Коментар


      • това 9 след MAY какво означава?
        тази позиция сега разчиташ spy да не се качва до там 190?
        Last edited by ceneto; 09.04.2014, 16:27.
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • чек да възродим опционите, и да пусна моята нищожна позиция на новобранеца

          SPY MAY'9'14 +191/-190 @ CALL -0.20$ ROC: 20.00%, POP = 76%

          мисля, че така би трябвало да изглежда ...
          Last edited by michaelis; 09.04.2014, 15:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alchemist74 Разгледай мнение
            Вчера добавих към портфолиото:
            SPX MAR2 1850/1855 CALL @ 0.55$ bear call vertical ROC 12.35% POP = 88%

            Edit: а днес добавих:
            NDX MAR 3750/3775 CALL@ 2.35$ BEAR CALL VERTICAL ROC: 9.40%, POP=90%
            SPX MAR 1865/1870 CALL @ 0.60$ BEAR CALL VERTICAL ROC: 13.60, POP = 86%
            Днес добавих следните позиции:

            SPX MAR2 1765/1770 @ 0.35$ BULL PUT VERTICAL ROC: 7.52%, POP = 92%

            и имам pending ордер за:
            SPX MAR 1745/1740 @ 0.55$ BULL PUT VERTICAL
            Last edited by alchemist74; 03.03.2014, 18:43.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              много е важно да знам какво става преди да съм метнал някоя глупост в Interactive и още не са ме прехвърлили, може би тази седмица, а да видим
              Айде довечера ако "чаветата ми" осигурят малко време ще погледнем заедно ИБ. А ти сега не можеш ли да видиш в ТОС позицията ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alchemist74 Разгледай мнение
                Я го провери и ми припомни какъв беше. А спреда има 2 контракта в себе си, но тези контрацта правят 1 брой спред т.е брои се като 1 спред
                много е важно да знам какво става преди да съм метнал някоя глупост в Interactive и още не са ме прехвърлили, може би тази седмица, а да видим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  не го помня вече само виждам минуса, че е голям, това виждам аз е днес може да се оправил и аз влизам с по 1 контракт, на сделка ако е спред някква то сделката тъй или иначе се състои от два ...
                  Я го провери и ми припомни какъв беше. А спреда има 2 контракта в себе си, но тези контрацта правят 1 брой спред т.е брои се като 1 спред

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alchemist74 Разгледай мнение
                    Е ти си с 10 контракта, нали ? Риска е ограничен, а дали е малък ... това е доста относително

                    Bull Put ли ? Аз си мисля , чче направихме с теб Bear Call или греша ?
                    не го помня вече само виждам минуса, че е голям, това виждам аз е днес може да се оправил и аз влизам с по 1 контракт, на сделка ако е спред някква то сделката тъй или иначе се състои от два ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      оо айде бе друже, че със специалистите на SP500 в съседната секция няма оправия, много знаещи и можещи, между другото аз ти бях писал, че тоя bull put spred мисля че беше където го купих е малко на -2500 как става тоя филм не знам, нали риска по малък беше ?
                      Е ти си с 10 контракта, нали ? Риска е ограничен, а дали е малък ... това е доста относително

                      Bull Put ли ? Аз си мисля , чче направихме с теб Bear Call или греша ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alchemist74 Разгледай мнение
                        След малка ваканция е време да бориме опциите отново
                        Днес изглежда ще е интересен ден.
                        оо айде бе друже, че със специалистите на SP500 в съседната секция няма оправия, много знаещи и можещи, между другото аз ти бях писал, че тоя bull put spred мисля че беше където го купих е малко на -2500 как става тоя филм не знам, нали риска по малък беше ?

                        Коментар


                        • След малка ваканция е време да бориме опциите отново
                          Днес изглежда ще е интересен ден.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от alchemist74 Разгледай мнение
                            Ъпдейт
                            леле майко, това май наистина са го праили в час по трудово да му се невиди ...

                            Коментар


                            • Ъпдейт
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                Колега почти IB е готово само това с позицийте остава, че прехвърлянето е тегава работа, даже мога да се логвам и в платформата, ебаси пръчката но Марк Preis може да се нагласи да се появява на Chaina
                                IB хич не ми харесва като платформа, но за сега ще се мъча с тях. Може да се нагласи Mid Price, но и тук IB са се усрали .... лично мнение!

                                Коментар

                                Working...
                                X