IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на акции - 100% кеш - Кой брокер ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    1 гущерче за ИБ + 1 за Карол.
    Чиста работа
    А, не разбрах, че става въпрос за ИБ през Карол. 2 кинта, всъщност вече не е лоша комисионна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Ква е тази 2 долара на сделка минимална при ИБ?
      1 гущерче за ИБ + 1 за Карол.
      Чиста работа

      Коментар


      • На времето Булброкерс също предлагаха подобна услуга. Не съм проверявал
        скоро.

        Коментар


        • Ква е тази 2 долара на сделка минимална при ИБ?

          Коментар


          • При Trader Workstation имат изискване от минимум 5000$ за откриване на сметка.
            Едвали да търгувам често, насочил съм се към по-дългосрочно инвестиране. Но все пак комисионните ми се виждат високи...
            Last edited by ZOBTA; 03.11.2013, 18:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ZOBTA Разгледай мнение
              Здравейте,

              Търся си брокер, при който да търгувам американски акции при ливъридж 1:1.
              За момента съм се насочил към Карол , понеже не знам при кой друг брокер има възможност за 100% кеш. Таксата е 3$ на месец и 7,95$ на сделка.
              Има ли други брокери , при които да търгувам на 100% кеш при по ниски комисионни ?
              Много правилно си се насочил към ИП-то.
              Ма защо си избрал 2-та тарифа ?
              През Интерактив е доста по изгодно според мене.
              Особено ако търгуваш по честичко и с по малки обеми.

              Комисионна при Trader Workstation – 0.01 USD на акция, минимална комисионна на сделка 2.00 USD. Изискване за генерирана минимална месечна комисионна – 10.00 USD

              Комисионна при Карол Директ – 7.95 USD на сделка за обем до 1,000 акции, и 9.95 USD на сделка за обем над 1,000 акции. Месечна такса за поддържане на сметката – 3.00 USD

              Коментар


              • Покупка на акции - 100% кеш - Кой брокер ?

                Здравейте,

                Търся си брокер, при който да търгувам американски акции при ливъридж 1:1.
                За момента съм се насочил към Карол , понеже не знам при кой друг брокер има възможност за 100% кеш. Таксата е 3$ на месец и 7,95$ на сделка.
                Има ли други брокери , при които да търгувам на 100% кеш при по ниски комисионни ?
              Working...
              X