IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как е трейдъри? Ще ги разцепим ли днес като за последно?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
      Нямаш опит, а си доста самоуверен, че всьщност причината да направиш пари е, че ти "разбираш" пазара. Това е една комбинация, която в дьлгосрочен план е много опасна. Но предполагам няма да разбереш какво имам предвид.

      А, това за волатилен пазар - не ми говори. ВИКС на 18 е прсосто смешка. Почакай да стана 30 или 50, това е волатилен пазар..
      Айде пак ...
      Само да припомня темата е NYSE дискутираме, акции, индекси, икономика и т.н.
      Темата не е: акаунта на Хахо и трейдинг стратегиите на Хахо.

      P.S. Цял живот да губя пари на борсата, пак не мога да изгубя толкова колкото съм спечелил

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Според мен волатилността не е свършила, утре може и да сме нагоре, другата седмица пак надолу.
        Лятото ще е така ...а есента нагоре.
        Което е добре и за къси и за дълги, само трябва постоянство и да не се плашим от спадове.
        Нямаш опит, а си доста самоуверен, че всьщност причината да направиш пари е, че ти "разбираш" пазара. Това е една комбинация, която в дьлгосрочен план е много опасна. Но предполагам няма да разбереш какво имам предвид.

        А, това за волатилен пазар - не ми говори. ВИКС на 18 е прсосто смешка. Почакай да стана 30 или 50, това е волатилен пазар..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Според мен ние сме с различни стратегии, аз в тоя акаунт мога да вкарвам пари и да издържа до S&P 1,000.
          Имам 2 дълги позиции в момента и купих SPXL (S&P x 3).
          От тук нататък мисля да наблегна на SPXL а ако пада много ще отварям по една дълга на марджин.
          Това горещо ти препоръчвам да го преусмислиш.Тези ЕТФ-и са направени за дейтрейдинг.Една грешна стъпка и акаунта може да ти изгърми за нула време.Не виждам за къде бързаш с толко рискови сделки.Преди време и аз си мислех че мога да бия пазара,за това се вкарах в опцийте(понеже там с малко може да направиш много).За около 2 месеца ми изгърмя акаунта и не ми беше яко.В крайна сметка всеки решава за себе си, поне не го прави с пари който ти "трябват" защото тогава е най-опасно.
          The stock market is never wrong. Traders are wrong.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
            Голям зальк гльтни, голяма дума не казвай...

            Не си пьрвия, който може да дьржи, но уви много малко са тези които наистина са издьржали да не продадат при един 10% спад....Както и да е, за сега кьсмета и е добре. Да видим утре.
            Според мен волатилността не е свършила, утре може и да сме нагоре, другата седмица пак надолу.
            Лятото ще е така ...а есента нагоре.
            Което е добре и за къси и за дълги, само трябва постоянство и да не се плашим от спадове.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Според мен ние сме с различни стратегии, аз в тоя акаунт мога да вкарвам пари и да издържа до S&P 1,000.
              Имам 2 дълги позиции в момента и купих SPXL (S&P x 3).
              От тук нататък мисля да наблегна на SPXL а ако пада много ще отварям по една дълга на марджин.
              Голям зальк гльтни, голяма дума не казвай...

              Не си пьрвия, който може да дьржи, но уви много малко са тези които наистина са издьржали да не продадат при един 10% спад....Както и да е, за сега кьсмета и е добре. Да видим утре.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
                Кьсметлия си засега Хахо.. Малко не ми се вярва да беше устискал ако не дай си боже трьгнал кьм 1550. Както и да е, няма лошо.
                Според мен ние сме с различни стратегии, аз в тоя акаунт мога да вкарвам пари и да издържа до S&P 1,000.
                Имам 2 дълги позиции в момента и купих SPXL (S&P x 3).
                От тук нататък мисля да наблегна на SPXL а ако пада много ще отварям по една дълга на марджин.

                Коментар


                • Кьсметлия си засега Хахо.. Малко не ми се вярва да беше устискал ако не дай си боже трьгнал кьм 1550. Както и да е, няма лошо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                    Тази акция се влияе от новини за навлизането на Интел при чиповете за мобилни устрийства където доминират Qualcomm и ARM, Имаше такава новина че самсунг им става клиент за таблети и затова отскочиха, което и използвах за да продам преди 2 дни. Ако има още позитивни новини ще се качи още до 29 долара. В момента съм основно (на 70% ) на една руска акция, която се търгува и в Лондон и NYSE и съм приготвил тежката артилерия ако падне още. Не мога да вкарвам сериозни пари от тези нива в американски акции.
                    И аз я четох тази новина, ама не мисля, че Интел могат да се наложат на пазара на мобилни устройства с х86/64 процесори. ARM архитектурата е много по-модерна: по-ниска консумация на енергия и по-ниски разходи за производство, т.е. дългосрочен натиск върху маржовете на Интел. Ама много хора го правят този трейд: къс Интел, дълъг ARM. Ще гледам мача. Ако случайно стигне до $29 както казваш и аз ще скъся.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                      Тренда тепърва ще бъде атакуван.Ако късите започнат да покриват движението нагоре едва сега започва.
                      За S&P и DJI незнам дали ще почнат да покриват или ще ги свалят още, щото те не са паднали чак толкова 2%-3% от върха.
                      Но Европейските яко потънаха и изтриха всичките печалби от Април и Май.
                      Утре може да опъна едно дълго FTSE 100

                      Коментар


                      • Тренда тепърва ще бъде атакуван.Ако късите започнат да покриват движението нагоре едва сега започва.
                        The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                        Коментар


                        • Брех обърнахме тренда (поне за днес).
                          Завършваме с приличен ръст, това не се беше случвало от 2 седмици.
                          Ще видим дали утре и Европа ще тръгне нагоре.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            Кой каза Ръъъъсссссстттттттттттттттттттттттттт!!!
                            Добре, че допълних евтинко снощи по една от позициите. Случва се и да не ме преметнат мръсниците.

                            Десперадо, тоз Интел дългосрочно ли го стискаш?
                            Тази акция се влияе от новини за навлизането на Интел при чиповете за мобилни устрийства където доминират Qualcomm и ARM, Имаше такава новина че самсунг им става клиент за таблети и затова отскочиха, което и използвах за да продам преди 2 дни. Ако има още позитивни новини ще се качи още до 29 долара. В момента съм основно (на 70% ) на една руска акция, която се търгува и в Лондон и NYSE и съм приготвил тежката артилерия ако падне още. Не мога да вкарвам сериозни пари от тези нива в американски акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
                              Ами явно мислим по друг начин. Както казах, не вярвам да ти променя мнението. И нека да го оставим така.
                              Аз и никога не се водя от чуждо мнение Нека моите грешки да си бъдат мои, не виждам причина да правя чужди грешки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                На мен това ми е периферна сделка. Просто когато централна банка ми казва че ще си обезценява валутата аз трябва да съм пълен идиот че да не се възползвам от това. Позицията ми е покрита на 200%. Т.е. пълната сума на тази сделка ми е 50% от покритието по нея, така че съвсем спокойно мога да си позволя значителна грешка.
                                Ами явно мислим по друг начин. Както казах, не вярвам да ти променя мнението. И нека да го оставим така.

                                Коментар

                                Working...
                                X