IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз чакам за пулбак.Днес предполагам ще сме в рейндж чял ден,искаме да продължим нагоре,но прекалено много хора са лонг,трябва да се поутръска клона малко.Aко паднем до към 1620-1625 бих отворил дълга,за момента съм пас.
    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

    Коментар


    • RandomTrader на къде сме днес?
      Какво казват графиките?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Някой наблюдавал ли е връзката между акции и злато.
        Ако акциите са нагоре златото пада и обратно.
        Някой мислил ли е да използва златото като hedge?
        Мнения?
        още през средата на 2012 всички анализи на банките които получавам почнаха да сочат точно тва. Спад на златото и ръст на индексите. Цитираха исторически корелации. Нямам време да тегля данни, но си е точно така. Много добре си спомням 2000 при дот ком златото стана бес пари. При следващия ръст 2004/2007 пак беше така. При спада от 2009 ясно. Трябва да се видят и други спадове. Борсата обаче реагира много по/бързо златото с известен лаг, така че тряба да се има предвид да не вземат марджин коловете да изпразнят сметките.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Някой наблюдавал ли е връзката между акции и злато.
          Ако акциите са нагоре златото пада и обратно.
          Някой мислил ли е да използва златото като hedge?
          Мнения?
          В дългосрочен план корелацията е по-скоро обратно пропорционална. В краткосрочен обаче, често е правопорционална. Като засвяткат марджин коловете, златцето го изтърбушват първо.

          Коментар


          • Някой наблюдавал ли е връзката между акции и злато.
            Ако акциите са нагоре златото пада и обратно.
            Някой мислил ли е да използва златото като hedge?
            Мнения?

            Коментар


            • Никея дръпна 5% доволно.
              Да видим как ще е Америка днес, но може би ще е нагоре.
              Европа както винаги заспала

              Коментар


              • Той никой пазар не е лесен, но този сьщо не е от по-лесните...

                Смятам, че няма лесен пьт нагоре. Или ще ходим на страни или ще има врьщане назад. Просто да се купува на тези нива е твьрде високо, особено като се има на предвид, че растящите лихви са тук за по-дьлго и не са рефлектирани в пазара ( или поне не са сигурно в пазара). Хайде успех на всички.

                Коментар


                • High-a за деня е 1644,почти го уцелих.Изтискахме доволно къси,понеделник/вторник трябва да направим лек пулбак,може би да се опитаме да влезем обратно в даунтренда,тогава мисля да отворя някоя дълга позиция.
                  The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                  Коментар


                  • Какво ще стане не знам.От техническа гледна точка това трябва да е дъното за момента.Ако другата седмица пак го тестваме не е на добре.Сега трябва да се опитаме да тестваме high-a.Понеже цялото движение беше доста силно предполагам че няма да успеем да минем върха и пак ще тестваме 1594 някъде в бъдещето.За следващата седмица съм доста булиш и мисля да напазарувам при добра възможност.
                    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                    Коментар


                    • RandomTrader това ли беше дъното 1,600?
                      или другата седмица можем да продължим да падаме и да паднем под 1,600 и да направим ново дъно 1,550 например?

                      Коментар


                      • така както тръгва, сякаш за 16к

                        Коментар


                        • Хаиде едни кьси тук - 164.35.

                          стоп 164.75
                          таргет - края на деня.

                          Коментар


                          • Таргет-а ми за днес е 1645, много ме съмнява да затворим по-нагоре.
                            The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                              Отваряме точно на горната част на даунтренда.Късите много да внимават, има голяма вероятност още с първият звънец да почне покриване на позиций и тогава излитаме
                              Добре добре вчера и днес доволно
                              Макар че не се знае как ще завърши и другата седмица на къде ще обърне.
                              Кеширах си SPXL-a ако продължи нагоре имам още 2 дълги позиции.
                              Ако падне пак ще купя един SPXL.

                              Коментар


                              • Игра на нерви. Няма никаква ликвидност по разбитите позиции в Европа и на NYSE. Големите акумилират най-вероятно. Аз си чакам шипове надолу за влизания.

                                Коментар

                                Working...
                                X